Скажений гудзик• 21 апреля в 23:54

Дитячий психолог працює з дорослим чи дитиною?

Чи разом? З якого віку розмовляє з дитиною наодинці? Як це відбувається? Комусь він реально допоміг?
Зліпок ступні• 21 апреля в 23:56
У подруги моей были проблемы с дочкой 14 лет, разговаривала психолог с обеими по отдельности. Результата не было, так как подруга категорически не признавала свою роль в проблеме, не была готова меняться.
Что говорил дочке не знаю.
Посудомойка• 21 апреля в 23:59
Он должен разговаривать наедине, без вас
Попадалочка• 22 апреля в 00:02
Спочатку зустріч з батьками, потім з дитиною.
При дитині нічого не обговорюється.
З дитиною індивідуально
Після зустрічей рекомендації батькам
Нічого зі сказаного дитиною не переказується психологом батькам, лише якщо дитина бажає, ділиться.
Лише якщо є загроза життю та здоровʼю тоді підключаються супутні лікарі і звісно батьки.
Результати є там, де свідомі батьки, готові теж змінювати щось.
А не привести за руку дитину яка їх не влаштовує і через 2-3 сесії забрати ідеальну.