Країна мрій• Изменено 22 апреля 2025
Как снизить уровень эстрогена в менопаузе?
Поправляюсь в гормоназивисимых местах, жир держится зубами, постменопауза, но до сих пор долбанные приливы и достаточно высокий уровень эстрогена - как сказала врач, надпочечники вырабатывают в порядке ‘’компенсации’’ угасшей функции яичников. Задолбал этот долбанный жир в абсолютно ненужных местах.
Країна мрій
• 22 апреля 2025
Ответ длябювет_в_обед
Никакой эстроген надпочечники не компенсируют.
Частично могут.
Едимнаморе• 22 апреля 2025
Мне попадалось видело ,где Людмила Шупенюк рассказывала на своём канале в ют. Поищите ,может поможет
Країна мрій
• 22 апреля 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Спасибо большое! Но мне бы его наоборот снизить, т.к. от него лишний вес и уродливый жир, который не убирается спортом и питанием. Лицо моложе от его избытка не станет уже все равно.
Мне без сахара• 22 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Вы уверены, что это эстроген а не инсулинорезистентность например? Или кортизол от стресса?
Країна мрій
• 22 апреля 2025
Ответ дляМне без сахара
Кортизол как раз достаточно низкий, ближе к нижней границе нормы, инсулинорезистентности нет. Прошла полное обследование по части эндокринологии за время госпитализации. Так что да, уверена, что именно эта дрянь портит мне самочувствие и внешний вид, от него еще и жуткие отеки.
Викачую яйцями• 22 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
А яка у вас вага?
Країна мрій
• 22 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
А яка у вас вага?
Зараз неймовірними зусиллями - майже на голодній дієті та з фізичнми вправами щодня - 58 кг. Загалом тіло та обличчя худе, замучене, весь потворний жир на стегнах. Такого ніколи не було, завжди рівномірно якось розподілялось.
Викачую яйцями• 22 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Тоді вам до психолога.
Країна мрій
• 22 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Тоді вам до психолога.
Дякую, обійдусь без ваших недоречних порад. Доживіть до менопаузи та жахливих набряків для початку, потім поговоримо.
Викачую яйцями• 22 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
То вже дожила. Можна порозмовляти.
Країна мрій
• 22 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
То вже дожила. Можна порозмовляти.
Ну як вам все ок, нічого не заважає та не обтяжує, це не значить, що іншим норма. Що на вашу думку мені порадить психолог проти важкості у ногах та жахливих набряків? Інший розмір одягу чи самозаспокоєння?
Викачую яйцями• 22 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Вб´єте естроген важкість в ногах збільшиться.
Країна мрій
• 22 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Чому? В мене траплялися короткочасові періоди до менопаузи, коли при відносно надлишковому естрадіолі, що було підтверджено аналізами, виникала саме така ситуація. Тобто, взаємозв’язок в моєму персональному випадку абсолютно очевидний.
Викачую яйцями• 22 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Тому що мені естрагени вбивали, щоб зберегти мені життя. Я знаю відповідь на ваше запитання в темі. І про наслідки знаю. Але у вас нема показань, тільки дурість.
Країна мрій
• 22 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Я знаю, що ви маєте на увазі терапію анатагоністами естрогену для пригнічення його синтезу у випадку лікування від гормонозалежних пухлин. Не збиралася до цього звертатись. Цікавлять природні методи типу виключення з раціону продуктів, які підвищують рівегь естрогену. Якщо дурість - це коли важко в теплу погоду розігнути ноги в колінах від набряків, а шкіра ледь не репається, то не знаю, що вам на це відповісти.
Дружная семейка• 22 апреля 2025
Ответ дляКраїна мрій
Такого, як раніше, вже ніколи і не буде. Зміріться і полюбіть себе. 58 кг - це який у вас зріст? 110 см? У вас організму не вистачає банальних речовин та енергії, а ви до стегон причепилися. Ви на шляху до анорексії
Дружная семейка• 22 апреля 2025
Вище вам вірно порадили - вам до психолога. Ваші набряки через голодування, чи, як ви вважаєте, а-ля дієта.
Країна мрій
• 22 апреля 2025
Ответ дляДружная семейка
Ви не права. Мій зріст 168 см. Завжди важила 52-54 кг, худою та замученою ніколи не виглядала, все було рівномірно. Зараз якийсь жах, враження, що все перетекло в ноги з лишком, через це набряки страшенні, інколи до болю в ногах. Всього вистачає - мʼясо, морепродукти, яйця, різноманітні овочі, фрукти та інша корисна їжа щодня, але невеликими порціями у 5-7 прийомів. Все переважно варене або запечене. Для мене це і є реально голодна дієта, оце все типу правильне харчування, бо раніше завжди їла як здоровий дядько, така потреба організму, не набирала вагу. До анорексії мені як до неба пішки. Не маю її за мету. Проблема в диспропорціях та набряках.
Лупаю цю скелю• 22 апреля 2025
А какой показатель эстрогена? Насколько я знаю, в менопаузе он очень снижается, почему и назначают препараты с ним.