Дюймовочка• 22 апреля в 05:45

Болит голова, давление.. Таблетки не помогают

Чем себя ещё можна дома спасти? Какая диета должна быть? Знакомой тоже 51. Давление сильнее так жемв последние три дня. Может, гормональные изменения?
Вилосипедниця• 22 апреля в 05:46
Який тиск? І що пили?
Ні за холодну воду• 22 апреля в 05:46
В неділю так боліла голова, тиск, блювота
автор Дюймовочка • 22 апреля в 05:49
Ответ дляНі за холодну воду
Вам скільки? То в суботу таке було. Встаю, ще з ліжка не піднялася - і в мене сильний приступ тошноти. Тиск був 189 на 109.
автор Дюймовочка • 22 апреля в 05:52
Ответ дляВилосипедниця
Який тиск? І що пили?
Лозартан. Тиск як збила, потім був 179 на 99
Вилосипедниця• 22 апреля в 05:52
Ответ дляДюймовочка
Гіпертонія 2 ст. Ви у лікаря були? Вам курс лікування потрібен. Я старша, але такого тиску в мене жодного разу не було.
автор Дюймовочка • 22 апреля в 05:54
Ответ дляВилосипедниця
Оо. Та в мене і 195 на 110. Всяке було. Певно, генетично. А зараз ще такий період, перебудова організму. В лікаря 2 рази міняла препарати. Ноль , не допомагає.
Ні за холодну воду• 22 апреля в 05:54
Ответ дляДюймовочка
Мені 40, останні місяці тиск 145/90, хоча завжди була гіпотоніком
Ні за холодну воду• 22 апреля в 05:55
Ответ дляДюймовочка
Так, сильна тошнота, почала блювати, як токсикоз стан, почало трусити, ноги ватні.. потім заснула і проспала годин 6
автор Дюймовочка • 22 апреля в 05:55
Ответ дляНі за холодну воду
Так точно і в мене було. Все була гіпотоніком. І якраз в 40 почалося. Оці проблеми з тиском. І дотепер.
Ні за холодну воду• 22 апреля в 05:56
Ответ дляДюймовочка
В мене завжди був низький, я каву пила, бо хитало, але в мене по батьковій лінії таке, в бабусі, тітки. Після 40 у всіх таке
автор Дюймовочка • 22 апреля в 05:59
Ответ дляНі за холодну воду
Так і в мене, хотілося блювати. Але почала спеціально глибоко дихати. Пройшло випила кілька таблеток від тиску підряд, щоб зняти приступ.
автор Дюймовочка • 22 апреля в 06:01
Ответ дляНі за холодну воду
І в мене. По родинній лінії. Але в них ближче до 60, 65. А в мене від 40 вже.
Ні за холодну воду• 22 апреля в 06:01
Ответ дляДюймовочка
Я випила від голови таблетку, але все - блювала і блювала, точно стан як токсикоз
Вилосипедниця• 22 апреля в 06:01
Ответ дляДюймовочка
Міняйте ще. Шукайте що вам підходить. Обов´язково знайдете свою схему лікування що допоможе. По дієті, тиск від солоного і низько холестеринова дієта. Помірний рух. Хоча б ходити багато.
Кукусикиииииии• 22 апреля в 06:10
Ответ дляДюймовочка
Капец. Каптопрес і до лікаря.
Вилосипедниця• 22 апреля в 06:15
Ответ дляДюймовочка
Шукайте причину. Лягайте в лікарню. Бо довго не протягнете. Наднирники на грані працюють.
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 06:22
Ответ дляДюймовочка
Пити треба не лозпюартан а Капропресс . У вас 180 це зохера. А не терпіти. Так і інсульт може бути. У мене роб тиск 115. 180 для мене це смерть. При 150 я ригаю і вмираю вже.
автор Дюймовочка • 22 апреля в 06:24
Ответ дляМоя улюблена страшко
От і я зараз лежу напівригаю. Каптопрес закінчився. Певно вип´ ю простих пару, щоб зняти.
автор Дюймовочка • 22 апреля в 06:25
Ответ дляВилосипедниця
Не знала, що наднирники мають відношення. А як це пов´язано?
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 06:26
Ответ дляДюймовочка
Коли таке починається то треба не терпіти а зразу йти до кардіолога. В мене теж генетично.бо в мами 190-200/на 100. Яктільки почало підвищуватися до 140 інколи -пішла до лікаря. Він прописав ліки і так я зупинила цей процес. Ви втратили час. Не лікувалися. 140.150.160...організм піднімає тиск сам як нема лікування або разове. Плюс аналіз га холестерин.гормони щитовидки.
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 06:27
Дієта? Огврків і оселедець, кава-ні в якому разі. Зайва вага є? Від холестерину дуже тиск підіймається.
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 06:28
Ответ дляДюймовочка
Викликсйте швидку.бо долежитися.
автор Дюймовочка • 22 апреля в 06:28
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нема ваги. А кава , чай постійно. Може чай слабкий робити, бо що пити?
Обстановщица• 22 апреля в 06:29
Швидко знизити тиск можна каптопресом, або краплі Фармадипін. Якщо не помагає - викликайте швидку вам вколють магнезію.
автор Дюймовочка • 22 апреля в 06:29
Ответ дляМоя улюблена страшко
Викликсйте швидку.бо долежитися.
Щось не хочу такого вже, швидку допомогу, типу паніки. Переживаю, бо якщо щось - ти нікому не будеш потрібен.
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 06:30
Ответ дляДюймовочка
Ботреба не самій прописувати а до кардіолога йти. В моїх тиск в усіх. А я тримаю. Бо як тільки в 42 р перші 2 рази сьало 140 і 160-я бігом до лікаря.обстежилася. прописали ліки. І все.
автор Дюймовочка • 22 апреля в 06:30
Ответ дляОбстановщица
Дякую. Є одна ще таблетка.
автор Дюймовочка • 22 апреля в 06:32
Ответ дляМоя улюблена страшко
Та воно періодично так. І ходила, і обстежувалася. А потім знову і знову. Міняла препарати. Тепер от знову
Обстановщица• 22 апреля в 06:33
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я ходжу до кардіолога, підбираю, але так нічого і не підібрала. П´ю постійно препарат, але якщо тиск починає рости - нічого не бере, крім фармадипіну. Або колю магнезію. Зараз на трипліксамі, все одно не рятує від кризів. А свекрусі моїй 140 кг і 70 років від тиску допомагає будь-який гіпотегзивнтй препарат, навіть найдешевший старого покоління.
автор Дюймовочка • 22 апреля в 06:36
Ответ дляОбстановщица
І я як Ви. То періодично так. Типу кризи такі. Підбираю, шукаю. Треба постійно пити вранці по 1 в день. Але кризи бувають все рівно.