Радикальная• 22 апреля 2025

Мобілізували чоловіка. Як вижити одній з дитиною?

Дитині 5 років, дуже хвороблива. Бабусь, які могли б посидіти з дитиною чи забрати/відвести в садок немає. Як самостійно вижити з дитиною за умови відсутності підтримки? Дівчата, хто зумів так налагодити свій побут, працювати - поділіться досвідом
Will_Be...• 22 апреля 2025
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
’позориться’ в чем?
Молчунья• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Я розумію. І прошу поділитися власним досвідом. Але окрім зловтішання і насмішок нічого не побачила
Яким досвідом? Де брати гроші?- у чоловіка
Белоснежко• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Чоловік працював,я займалася домом і дитиною
і?
ПоЗиТиВнАя• 22 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
Тролик, им зарплату платят с самого первого дня, даже в учебке.
Тема не продумана. Садись, два.
Ви в курсі тих зарплат?
ЗдесяЯ• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
А ви реально думали вас будуть жаліти ті мами які самі без чоловіків давно виграбпють? Ще й з меншими дітьми? Йдіть в садочок нянею працювати. Освіта не потрібна, робити те саме що робили вдома. В садочку мінімально їжа вам буде,І дитина в тому ж садочку. Все просто.
Фенте Фря• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Так у вас нічого не змінилося. Чоловік-працює, ви-займаєтесь дитиною.
Молчунья• 22 апреля 2025
Ответ дляКвітка папороті
Дуже просто. Автор не може це висловити словами. Але вона втратила опору. Бо чоловік це ж не лише 20 тис на тумбочку.
А ще щось привезти з магазину, якісь побутові речі, просто обійняти коли автор втомилась
А від чого вона втомилася?
Не стесняюсь• 22 апреля 2025
Ответ дляJulieta78
Так вы объясните нормально, что вам не так и в чем вы видите проблему?
Не хоче на роботу йти. Як вона вспіє і в садочок відвести забрати і на роботу. Капець.
Обнемашечка• 22 апреля 2025
Ответ дляWill_Be...
’позориться’ в чем?
Удалено администрацией...
Квітка папороті• 22 апреля 2025
Ответ дляМолчунья
А від чого вона втомилася?
Дім, догляд за дитиною, постійні тривоги за здоров´я дитини. У кожного свій тягар
Обнемашечка• 22 апреля 2025
Ответ дляМолчунья
А від чого вона втомилася?
Все от чего то устают
всемВсёИмного• 22 апреля 2025
У нас в Украине военные получают хорошую зарплату. У других жён военных такого вопроса не возникает. Вы точно с Украины?
ПоЗиТиВнАя• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
А який може бути досвід.
Він один.
Перше - знайти роботу. Шукайте онлайн, але зараз туго з цим. Ще минулого року було простіше.
Або поруч з домом.
Що ви вмієте робити? Ким працювали?

Друге - графік. Доведеться підлаштувати під роботу.

Третє - садок. Якщо немає бабусь - гірше. Доведеться самій викручуватися. І тут залежить від ваших навичок.
Белоснежко• 22 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви в курсі тих зарплат?
а скільки чоловік автора заробляв раніше? нехай напише. може нічого і не зміниться.
Молчунья• 22 апреля 2025
Ответ дляКвітка папороті
Так це всі роблять і не з одною дитиною
Will_Be...• 22 апреля 2025
Ответ дляОбнемашечка
Удалено администрацией...
’Выводком’ своих называйте, а не чужих. Автор попросила комментарии по теме, в чем проблема того, что я ответила? ’надо было готовиться к войне’ - я смотрю, Вы готовы уже, где-нибудь за границей, да?
автор Радикальная • 22 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
А чому дитина в 5 років більшість часу з хворобами?
Бо алергик. Бронхіти, пневмонії- на жаль часие явище...Різні застуди, ось недавно грип А перехворіла, зараз знову з соалями/горлом
Я такая наивная• 22 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
Тема не продумана. Садись, два.
Классную там зп в учебке платят. Мужу подруги за прошлый месяц 11 000 пришло. Квартира съёмная 10000, она воспитатель в садике, зп около 9000. Если муж до бусификации зарабатывал около 40 000, то что делать с этими 11000?
Квітка папороті• 22 апреля 2025
Дівчата, українки, що з вами?
У автора чоловік захищає нашу країну. Чи зсу вже не котики?
Невже так важко підтримати хоч словом дружину захисника? В неї зараз весь світ перевернувся.
Ну давайте хоч спробуємо бути добрішими одна до одної
ЗдесяЯ• 22 апреля 2025
Ответ дляКвітка папороті
Вона чітко писала як ВИЖИТИ! А не про хто її пригорне!
Кредитная• 22 апреля 2025
Я б рекомендовала удалённую работу искать: подумать что вы можете, умеете, либо в какой сфере можете обучиться за несколько месяцев, чтоб получить дополнительные знания. Так можно работать и с ребенком, хоть с малышом, а уж с пятилеткой тем более. Да, может это не будут большие деньги, но даже 10-15 тысяч гораздо лучше, чем ноль, а дальше будете развиваться. Вариантов работы много, причем есть ещё лайфхак, не знаю, работает он сейчас или нет: я раньше заходила на сайты компаний, на карте находила в своем городе и смотрела у них на сайтах вакансии. Ну и пусть из 30, в 5 я находила интересные, которых не было на площадках объявлений. В одну компанию так устроилась в свое время. Тем более сейчас многие компании предлагают дистанционный формат, когда в офисе нужно бывать редко или вообще не бывать.
Кокосиха• 22 апреля 2025
Ответ дляWill_Be...
Я одна уже два с половиной года - муж воюет, детей пятеро, бабушек нет, работа удаленная. Что значит ’выжить’ - у Вас нет своих доходов, или Вы ничего не умеете без мужа?
Нащо вашому чоловіку та війна? Від дітей збіг?)
Не стесняюсь• 22 апреля 2025
Автор. Зараз тепло, діти мало хворіють. Шукайте роботу з лікарняним. Щось чоловік скине, щось ви на працюєте. Звісно, що вас затягнув декрет в 5+ років і ви просто розгубилися. Нічого, все ок буде плюс робота. Вам ще сподобається працювати, ось побачите.
Попихтю та й годі• 22 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
а зараз що змінилося? він же зп отримує?
20к
Молчунья• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
То для цього поруч чоловік не потрібно, Ви ж поруч
автор Радикальная • 22 апреля 2025
Ответ дляМолчунья
Як співставити роботу, хворіють дитину і відсутність підстраховки у вигляді бабусь, які можуть посидіти з дитиною. І як знайти роботу з таким графіком
Обнемашечка• 22 апреля 2025
Ответ дляWill_Be...
Я не готова ни воевать, ни чтоб мои знакомые мужчины воевали. И я тут в Украине. Ну пять это реально выводок. Это не один и не два, не надо так нервничать
Белоснежко• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
а ви думаєте у інших діти не хворіють? ))
Will_Be...• 22 апреля 2025
Ответ дляКокосиха
По своему судите, да? А мой пошел воевать, что бы, как раз, своих детей защитить, что бы им не пришлось воевать в дальнейшем.
ПоЗиТиВнАя• 22 апреля 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Вы точно в курсе зарпоат военных?
Видимо нет.
Я жена военного.