Радикальная• 22 апреля 2025

Мобілізували чоловіка. Як вижити одній з дитиною?

Дитині 5 років, дуже хвороблива. Бабусь, які могли б посидіти з дитиною чи забрати/відвести в садок немає. Як самостійно вижити з дитиною за умови відсутності підтримки? Дівчата, хто зумів так налагодити свій побут, працювати - поділіться досвідом
Valentina shop2020• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Я розумію. І прошу поділитися власним досвідом. Але окрім зловтішання і насмішок нічого не побачила
А что вы хотели услышать,здесь только.могут унизить ,прсмеятьсЯ,поиздеваться,здесь кубло змей.
А вы вообще задаете глупый вопрос,как выжить ,будете жить и ждать мужа ,если конечно дождетесь
Попихтю та й годі• 22 апреля 2025
Ответ дляJulieta78
Так он и сейчас работает, зарплату получать будет, а вы занимайтесь домом и ребенком.
Что не так?
То, что муж её, видимо, не 20 тысяч на троих приносил
СережкинаЯ• 22 апреля 2025
Автор,в мене інша ситуація,я розлучилася з 2-ма дітьми-2 і 4 роки,ще й на зйомі.Садок спочатку-було важко, зараз школа,є ГПД дякувати Богу,я на роботі,живемо,як всі.Головне здоровʼя,аби не хворіли,а фізично прийдеться працювати,іншого варіанта нема.Зараз в половини таке,це не смертельно.
всемВсёИмного• 22 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы точно в курсе зарпоат военных?
Видимо нет.
Я жена военного.
Да, я сестра, племянница, кума и тётка военных. Их жены не выживают, а живут нормально.
Обнемашечка• 22 апреля 2025
Ответ дляКокосиха
Нащо вашому чоловіку та війна? Від дітей збіг?)
Щас напишет, что он был высококлассным архитектором и ушел защищать свою семью. И другие должны, три года на осознание и мотивацию давалось
Не стесняюсь• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Бо алергик. Бронхіти, пневмонії- на жаль часие явище...Різні застуди, ось недавно грип А перехворіла, зараз знову з соалями/горлом
В мене середня дочка атопік і алергік. Хворіла тільки перший рік ну і потроху пізніше. В теплий час не хворіла, і у вас не буде, не панікуйте.
Белоснежко• 22 апреля 2025
Ответ дляКвітка папороті
Дівчата, українки, що з вами?
У автора чоловік захищає нашу країну. Чи зсу вже не котики?
Невже так важко підтримати хоч словом дружину захисника? В неї зараз весь світ перевернувся.
Ну давайте хоч спробуємо бути добрішими одна до одної
тут має бути не втішання, а встряхнути. На жаль реалії такі, що їй доведеться самій виживати...
Як міряти?• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Чоловік працював,я займалася домом і дитиною
Не шукайте тут співчуття, ви його не отримаєте.
Здебільшого тут сидять замордовані життям і роботою злі жіночки, які цього ж і іншим бажають.
Жінка, яка не працювала, а займалася домом і дітиною тут як червона тряпка для биків.
А по суті - тримайтеся, просто буде дуже важко((
ЗдесяЯ• 22 апреля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Охренеть, какие все злые сутра.
. Безпомічні ’лапки’ та скиглення ні в кого вже давно не викликають ні бажання пожаліти, ні бажання допомогти. Особливо зараз коли в такій ситуації половина жінок країни, якщо не більше.
Will_Be...• 22 апреля 2025
Ответ дляОбнемашечка
Я не готова ни воевать, ни чтоб мои знакомые мужчины воевали. И я тут в Украине. Ну пять это реально выводок. Это не один и не два, не надо так нервничать
Ну, да - ’не готова’, пусть другие воюют, а Вы в тепле пересидите, да.. ’выводок’- это когда мама, слегка не умная, как Вы, и хамка, и дети такие же. Количество моих детей - мое дело, не Ваше, или Вы бесплодная и жаба давит, что родить не можете?
Обнемашечка• 22 апреля 2025
Ответ дляWill_Be...
По своему судите, да? А мой пошел воевать, что бы, как раз, своих детей защитить, что бы им не пришлось воевать в дальнейшем.
Заезженная фраза
Кокосиха• 22 апреля 2025
Ответ дляWill_Be...
Да ладно , не нервуйте) всем прийдеться воевать , если не выедут. Войне конца и края нет
автор Радикальная • 22 апреля 2025
Ответ дляКредитная
Я б рекомендовала удалённую работу искать: подумать что вы можете, умеете, либо в какой сфере можете обучиться за несколько месяцев, чтоб получить дополнительные знания. Так можно работать и с ребенком, хоть с малышом, а уж с пятилеткой тем более. Да, может это не будут большие деньги, но даже 10-15 тысяч гораздо лучше, чем ноль, а дальше будете развиваться. Вариантов работы много, причем есть ещё лайфхак, не знаю, работает он сейчас или нет: я раньше заходила на сайты компаний, на карте находила в своем городе и смотрела у них на сайтах вакансии. Ну и пусть из 30, в 5 я находила интересные, которых не было на площадках объявлений. В одну компанию так устроилась в свое время. Тем более сейчас многие компании предлагают дистанционный формат, когда в офисе нужно бывать редко или вообще не бывать.
Дякую за доречний коментар
Попихтю та й годі• 22 апреля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Охренеть, какие все злые сутра.
Пасочек пережрали
Вероятненько• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Як співставити роботу, хворіють дитину і відсутність підстраховки у вигляді бабусь, які можуть посидіти з дитиною. І як знайти роботу з таким графіком
Ніяк.
У мене часто хворіюча дитина і часто це стаціонар.
Тому працюю у лікарні, лікарняний не дають.
Тому якось так.
Обнемашечка• 22 апреля 2025
Ответ дляWill_Be...
Не воюйте. Я вас заставляю?
Белоснежко• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
у половини нема бабусь! люди за кордоном з дітьми самі і якось витягують..
Will_Be...• 22 апреля 2025
Ответ дляОбнемашечка
Заезженная фраза
Так, а Вы большего и не заслуживаете, чем отмахивание от Вашей глупости и хамства заезженными фразами.
Julieta78• 22 апреля 2025
Ответ дляКвітка папороті
Дуже просто. Автор не може це висловити словами. Але вона втратила опору. Бо чоловік це ж не лише 20 тис на тумбочку.
А ще щось привезти з магазину, якісь побутові речі, просто обійняти коли автор втомилась
Я знаю, что такое муж на войне) опыт есть, делиться могу.
Но у всех это по-разному. Что у автора - я не совсем понимаю,поэтому и пытаюсь вытянуть конкретизирование какое-то.
Швендяю містами• 22 апреля 2025
Ответ дляМолчунья
А від чого вона втомилася?
Ну от ребенка же 😂 Это сейчас в трэнде устать от ребенка
СережкинаЯ• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Трохи буде хворіти в садочку,іншого виходу нема.Лікарняний теж прийдеться брати,це не кінець світу,такі життєві обставини.Крайня ситуація,в мене сусідка пенсіонерка виручала.
ПоЗиТиВнАя• 22 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
а скільки чоловік автора заробляв раніше? нехай напише. може нічого і не зміниться.
Навіть 20 тис велика різниця, коли живе сам, і коли разом з родиною.
Коли з родиною - оплатили комуналку, купили харчів на всіх, автор приготувала. Покупки спільні.
А тепер ті самі 20 тис, але чоловіку потрібно купити щось з їжі ( бо годують по різному і часто потрібно щось докупати, при чому по вищих цінах ніж вдома). Потім зазвичай щось потрібно для служби, в залежності де перебуває. Бо жити в казармі і жити в бліндажі в учебці - різні речі.
Тобто у автора витрати ті самі, ну може на харчі на тисячу менше. А у чоловіка більші. Приблизно навпіл з досвіду. Тобто тепер у автора буде не 20, а 10.
Обнемашечка• 22 апреля 2025
Ответ дляКокосиха
Закончится. США не церемонятся
Will_Be...• 22 апреля 2025
Ответ дляОбнемашечка
Не воюйте. Я вас заставляю?
Удалено администрацией...
Julieta78• 22 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
На 20 тис?
При чому половина потрібна йому самому,він не зможе все віддавати.
На 10 тис грн сильно проживе автор з дитиною?
Я понятия не имею на сколько они жили раньше, какая у него должность сейчас, и сама догадываться не обязана.
Обнемашечка• 22 апреля 2025
Ответ дляШвендяю містами
А невозможно устать от ребенка?
Обнимашкина• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
А що зараз змінилося?
Паспортний стіл• 22 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Скиглення не вижу, автор пытается найти новые точки опоры. В чем проблема? Человек ищет поддержки в новых для себя обстоятельствах, это какой-то нонсенс?
З понеділка на дієті• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Яку роботу шукєте? Яка освіта. Який ваш мінімум на прожиття
автор Радикальная • 22 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Моя минулого літа з двосторонньою бронхопневмонією в стаціонар потрапила