Радикальная• 22 апреля в 07:46

Мобілізували чоловіка. Як вижити одній з дитиною?

Дитині 5 років, дуже хвороблива. Бабусь, які могли б посидіти з дитиною чи забрати/відвести в садок немає. Як самостійно вижити з дитиною за умови відсутності підтримки? Дівчата, хто зумів так налагодити свій побут, працювати - поділіться досвідом
Heilige Sonne• 22 апреля в 12:19
Ответ дляБезВзяток
Из касты неприкасаемых , да? У других нет выбора, а Вам его подавай ? Не много ль на себя берёте, ’ гражданское лицо’?
Какого выбора у вас нет?
No problems• 22 апреля в 12:20
Ответ дляМлинці зі смайликом
Автор з дитям на фронті, в окопі, під бомбами в підвалі як сиділи люди в Маріуполі? Ні? Тоді чого питає ’як вижити’? Можливо, їй варто просто перестати бути інфантильною?
😂
Heilige Sonne• 22 апреля в 12:20
Ответ дляВподобайден
Удалено администрацией...
Це Героизм!!!
Гжегож Бженчишчикевич• 22 апреля в 12:20
Ответ дляГербарія сушу
Ну так те женщины выбирали себе таких мужчин, не у всех мужчины дальнобойщики или бытовые инвалиды, часто их вклад в совместную жизнь огромен.
Да причём тут инвалиды ? Как может быть взрослая тётка такой беспомощной?
Гербарія сушу• 22 апреля в 12:21
Ответ дляБабця в мештах
Так будьте последовательной. Рветесь за границу - вперед штурмовать границу или форсировать Тису, ну или хотя бы устройте протест перед офисом президента за свою свободу. Слабо? Неспособны? Отож) Сидите и ждете, пока вместо вас кто-то сделает.
Удалено администрацией...
No problems• 22 апреля в 12:21
Ответ дляВподобайден
Ви розумієте, що якщо ти відмовляєшся будь шо робити, вони можуть тільки вбить, але заставить не можуть. Плюс нагадить можна там добре
Насмішили 😂
_Злата Ibra_• 22 апреля в 12:23
Ответ дляШвендяю містами
Я где-то сказала, что не работают? Мы про уставших 5 лет дома говорим
Ну может и устали. Если мужик сидит дома, типа ищет работу, то она даже быт не ведут. Жена приходит с работы сама все делает. И они очень устают мужики
Пацака-задирака• 22 апреля в 12:24
Ответ дляWill_Be...
Вы ещё скажите, что я Вам первая написала.
Та вы нечего не пишите по делу. Воду льете. Только одно сообщение было ответом на вопрос и то не сразу.
Проф деформация?
Миссис Буркул• 22 апреля в 12:26
Я працювала з малою дитиною,так завжди вона була в мене там першою і сиділа в групі подовженого дня, і в школі так само. Ще й їла там погано. Знайдете роботу, подивіться десь ближче додому,якщо ви гарний спеціаліст то може й домовитеся. Можливо знайдете віддалену роботу і зможете працювати вдома, поки дитина в садочку
Місячне Сяйво• 22 апреля в 12:28
Ответ дляРадикальная
Поділіться досвідом, будь-ласка
Я сама виховую дитину з двох років. Зараз їй 5, і мені вже набагато легше. Я можу й в аптеку чи магазин вибігти коли вона хворіє. І з собою взяти на роботу, на пів дня, вона вже може сидіти і не заважати. Так, роботу підбирала з урахуванням того, що дитина тільки на мені.
ПоЗиТиВнАя• 22 апреля в 12:33
Ответ дляНалогообложу
Все, кто там говорят другие суммы.
Женам отдают почти все - они на обеспечении
Ви ж повинні розуміти, що різні підрозділи по різному забезпечуються.
Зазвичай багато витрачають на забезпечення самого підрозділу - ПНБ, Десь Мавік потрібен, автівки - і це все розходники.
Обмундирування, яке швидко стає непридатним, особливо якщо в лісі. Ліки, гігієна - цим майже не забезпечують.
Will_Be...• 22 апреля в 12:33
Ответ дляПацака-задирака
Проф деформация?
Так, автор и не спрашивает ничего по делу. Вот, что ей нужно, какой мой опыт -с воспитанием детей, организацией быта, поиском работы, моральная поддержка?
Швендяю містами• 22 апреля в 12:33
Ответ для_Злата Ibra_
Ну сами выбрали такого мужа. Ещё и детей с ним родили. Это выбор тех женщин. Не насильно же их замуж выдавали. Да и разводы не запрещены
_Злата Ibra_• 22 апреля в 12:34
Ответ дляШвендяю містами
Ну таких много. Особенно на советчице
Will_Be...• 22 апреля в 12:35
Ответ дляВподобайден
Удалено администрацией...
Это - попытка ’не побежавших’ (хотя,это не их заслуга) въехать в рай на чужом горбу. Сначала спрятавшись за спинами таких, как мой муж, а потом пытающихся подлизать рашке.Это называется ’беспринципность’ - в какое корыто сыпят еду, к тому и идут. В моем понимании - не самое лучшее качество.
дамаБезСобачки• 22 апреля в 12:37
Автору мої співчуття, сил і терпіння. Шукайте бабусю-сусідку, яка за недорого погодиться приглянути за дитиною. Або маму з дитиною такого ж віку, якій цікавий такий підробіток. Моя кума виховувала дитину сама, то в 5 років у неї дитина вже сама в дома лишалася коли хворіла (я не кажу що це нормально і так має бути, але у безвихідній ситуації...)
Коментарі в цій темі прям чарівна таблетка від всяких моральних терзань на тему узилянтіа, незаконно виїхавших за кордон і т.д. Хай такі співвітчизники самі себе захищають
Істеріомама• 22 апреля в 12:37
Ответ дляРадикальная
Я розумію. І прошу поділитися власним досвідом. Але окрім зловтішання і насмішок нічого не побачила
І не побачите.. ця нація приречена. Поки отакиx курв не винещат..
ПоЗиТиВнАя• 22 апреля в 12:37
Ответ дляПацака-задирака
Ну так вы сами двумя не могли работать. А про пятерых так уверенно пишите.
Чому ж не могла?
Працювала. Просто вдома. Знайшла такий вид роботи. Це звичайна офісна робота, просто саме я працювала і працюю віддалено. Могла б і в офісі, але у старшого після онко були приступи в любий момент, на рівному місці. Тому школа біля дому, а перші класи домашнє навчання, в садок не ходив. І я в парі хвилин від школи на такі випадки.
Якби дитина могла нормально ходити в школу і в садок - працювала б офісі.
Істеріомама• 22 апреля в 12:38
Краще знайти змогу виіxати. Цій краіні люди необxідні тільки як м´ясо..
Heilige Sonne• 22 апреля в 12:40
Ответ дляWill_Be...
Мы не прячемся за спинами вашего мужа, когда вам это уже дойдет?
Will_Be...• 22 апреля в 12:42
Ответ дляHeilige Sonne
Правда не прячетесь? Под бомбами сидите, на передке, в полуразваленных селах, или все-таки где-то в Киеве или на ЗУ?
дамаБезСобачки• 22 апреля в 12:43
Ответ дляWill_Be...
Подивимося що ви заспіваєте і де будуть ваші принципи, коли ця влада здасть країну рашці, і проросійський уряд, який прийде, зробить таких як ваш чоловік паріями, без можливості влаштуватися на нормальну роботу, з тасканнями у всякі служби безпеки. А суспільство буде плювати йому в очі, казати що ми вас туди не посилали і якби не ви то і війни б не було. Ви ж розумієте що право цькувати неугодних і не таких як ти воно в усі сторони працює, правда?
Я вам цього ні в якому разі не бажаю, але то що ви пишете схоже більше на відсутність власної думки, переконань і критичного мислення. На які чудово лягла пропаганда. В результаті ’я хлєбаю і інші хай хлєбнуть. Чим вони краще?
Will_Be...• 22 апреля в 12:44
Ответ длядамаБезСобачки
А Вы ж этого и ждете, да? Интересно, а что будете делать, если не сдаст?
Что касается общества - особо трусоватые уже визжат про ’не посылали’
СМСница• 22 апреля в 12:44
Ответ дляWill_Be...
А при чем тут где они сидят? Вы ж тоже не на передке и под бомбами.
Will_Be...• 22 апреля в 12:45
Ответ дляСМСница
Так, она утверждает, что они не за спинами ЗСУ,не я.
СМСница• 22 апреля в 12:45
Ответ дляWill_Be...
Как вы любите ярлыки вешать
Heilige Sonne• 22 апреля в 12:46
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Heilige Sonne• 22 апреля в 12:46
Ответ дляWill_Be...
Не метайте стрелки, вам по существу все написали
БезВзяток• 22 апреля в 12:46
Ответ дляСМСница
Согласна. Плюс вот это - а вот я…, а вот у нас… Так поделитесь опытом нормально.
Чем делиться то? Отключить инфантилизм и включить самоорганизацию . И всё будет , как надо .
Will_Be...• 22 апреля в 12:46
Ответ дляHeilige Sonne
Удалено администрацией...
Вы задрали больше, так что успокойтесь. Смельчаки, блин.