Нервогенератор• 22 апреля в 10:34
Не можу розслабитись
Коли в мене просто вихідний і я нічого не роблю мене картає сумління, що я лінива, а можна було б те і те зробити, не можу розслабитись. В кого таке буває?
МеняАЖтрусит• 22 апреля в 11:00
В мене таке буває. В мене мама терпіти не могла, коли я нічи не зайнята була, постійно вішала на мене купу хатніх справ і тепер я доросла і не можу спокійно побайдикувати. )))
Бронетапці• 22 апреля в 11:02
Ответ дляМеняАЖтрусит
жах, але це правда
калічили дітей
Нервогенератор
• 22 апреля в 11:02
Ответ дляМеняАЖтрусит
В мене теж, схожа ситуація. Я в школі навіть гуляти з друзями не могла у будній день, мама казала: а що сусіди скажуть
Тут взагалі психологічна проблема...Спробуйте ставити перед собою цілі на день лиш мінімальні на декілька годин не більше а далі опираючись на те що ви зробили те що планували ,повторюйте собі ’ви молодчина і заслуговуєте відпочити’. Коли така ситуація тільки так по троху вбивати собі нові установки,за день таке не зміниш але от за 3-6місяців якщо то стабільно робити стане легше