ЗабежАЛОЧКА• 22 апреля 2025
В кого приватний будинок
Поділіться досвідом встановлення туманоутворювача (розпилення води для охолодження) в альтанці, чи задоволені, може порадите яку саме систему краще придбати, дякую
Сижуревувшоке• 22 апреля 2025
Зайшла, бо будинок, але такого девайсу немає
Тепер буду з Вами слухати
Ananasprotivogaz• 22 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Купила на Промі якусь за 140 грн.))) не користувались ще.
Покажите что это хоть....
ЗабежАЛОЧКА
• 22 апреля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Тепер буду з Вами слухати
Та ось ці вихідні трохи налякали, що це буде влітку🙈треба якось рятуватися
Яжбоматусяблін• 22 апреля 2025
а можна я з вами тут поруч постою з питанням - може є у когось садіник, який стриже газон, оприскує рослини, бореться з бурʼянами? чи все самі?
Потребую апгрейду• 22 апреля 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Покажите что это хоть....
але відгуку в мене ще немає) якщо не буде працювати, то на город для поливу пристосую.
Мая твая не панимать• 22 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Все самі. Газонокосарка два вида, та інструмент. Поки що справляємось, на садівників немає грошей
Яжбоматусяблін• 22 апреля 2025
Ответ дляМая твая не панимать
а яка хоча б приблизна адекватна вартість по києву ніхто, випадково не знає?
Сама вумна тутички• 22 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
у меня сегодня как раз на даче работает садовник - опрыскивает бурьян. Цену мне назвал от площади, как я понимаю.
Яжбоматусяблін• 22 апреля 2025
Ответ дляСама вумна тутички
а яка площа, сума і регіон?
Сама вумна тутички• 22 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
а яка площа, сума і регіон?
Киев, 8 сот, 2800 грн
Яжбоматусяблін• 22 апреля 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Киев, 8 сот, 2800 грн
а можете контакт дати?
Яжбоматусяблін• 22 апреля 2025
Ответ дляСама вумна тутички
фото
дуже дякую, а він робить і інші садові роботи, правда ж?
можна запитати в нього які види робіт він проводить?
Сама вумна тутички• 22 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Да, он все по саду делает, Переспросите лучше у него лично, он адекватно все рассказывает.
Яжбоматусяблін• 22 апреля 2025
Ответ дляСама вумна тутички
спасибо огромное
Бойова• 22 апреля 2025
Чоловік на Алі купував. Прикріпив по переметру садової парасолі( у нас велика) . Під´єднав шланг. Як на мене, то трохи завеликі краплі. Точніше вони для тіла так здаються , бо розбризкуються під напором води ( в справжньому тумані краплі зависають в повітрі). Але в шалену спеку приємно . Єдине, що коли стіл поруч з їжею , то на столі, бокалах і т.д маленькі сухі крапельки-цятки лишаються ( висихає туман на поверхні, ніби вапняний наліт утворюється)
ЗабежАЛОЧКА
• 23 апреля 2025
Ответ дляБойова
В нас до альтанки підʼєднана вода, яка через фільтр проходить, то має бути норм, та і в таку спеку це дрібниці 🙂 дякую, будемо пробувати