Спішу - перекидаюсь• 22 апреля 2025
Мами, у кого малі діти завжди хворіють
Що ви робите, щоб це попередити? Водите у садок? Як піднімаєте імунітет? Може якісь аналізи треба здати додатково?
Дитина у жовтні пішла у садок (приватний), за цей час був ротавірус, 2 бак інфекції, 2 отити, грип. Вирішила поки у садок не водити, бо це треш.
Тримаю свічку• 22 апреля 2025
От отитов и ротовируса есть вакцина. А просто вирусняк никак не предупредить. Водила неделю чернз две, потом со временем 2 чернз неделю, потом даже бывало что месяца полтора не болела, вот этой осенью. Дочке 6
Стрекоза любви• 22 апреля 2025
Я в зимовий період не воджу в садок. За весну чи літо теж якийсь вірусняк може підхопити, але зовсім не критично.
КинДза• 22 апреля 2025
Ходили все равно. К школе стало лучше. В школе не болел совсем. Потом ещё в 7 классе, когда был скачек роста сильный, болел много. Вырос. Все ок.
Броніки для Моніки• 22 апреля 2025
Вы уверены в садике? Смените садик. Мой болел за 3 месяца постоянно, суки там что-то с детьми делали. Сейчас вообще не болеет в новом
Пес Патрон• 22 апреля 2025
В мене так хворіла старша ,в садок більше 4 днів підряд не ходила,початкова школа також.Ніс,горло,отит,гайморит
За останні два роки і тижня пропусків не назбирається...хто б сказав не повірила.
Вдячна лору,який спробував справлятися без антибіотика.
Швабристка• 22 апреля 2025
Не водила в сад, мне эта нервотрепка достала. Профилактики не помогали, с анализами все ок. Просто сад это не их было
Царевна в уггах• 22 апреля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Я якось свою прийшла забиратб, а там діти в стоматолога гуляють і один одному в рот інструменти сунуть. Все, то був останній день садочка
Доставучая• 22 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
От ротавируса вакцина есть, но нужно успеть сделать 2 дозы с интервалом 4 недели ДО 24 недель жизни ребенка
Г@Л@В@ломка• 22 апреля 2025
Ответ дляКинДза
Як можна ходити все рівно ?
У вас просто не хворіла дитина з ускладненнями, а якщо кожен візит у садок закінчується антибіотиками, бо починається - отит, ларингіт, аденоїдіт, бронхіт, запалення легенів … То як мінімум не можна йти за новою порцією ще 2-3 тижні …
От ми так ходили - тиждень / 2 тижні лікування, 3 тижні вдома ! Тобто - 1 тиждень на 2 місяці ходили, аж до старшої групи. В школі хворіти перестала.
Ждушечка• 22 апреля 2025
я читала що дітки які ходять 3-4 дні в тиждень хворіють менше.
типу встигають відновитися вдома. може варто спробувати так?
КинДза• 22 апреля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Як можна ходити все рівно ?
Вот так и ходили. Астма была до 14 лет. Сейчас в ремиссии. Уже 22 ему. Работать надо было. С больным сидела бабушка. Потом она ушла и я водила заболевшего в сад. Но я ни о чем не жалею. Сейчас крепкий иммунитет. И жил со мной с ковидом, ухаживал и не заболел.
Г@Л@В@ломка• 22 апреля 2025
Ответ дляКинДза
Ось і мене в дитинстві довели до астми, своїх дітей я від цього вберегла, бо у мене немає імунітету й досі - хворію дуже часто і купа хроніки …
Імунітет закладається у дитинстві, і тоді ж заробляються хронічні болячки, то краще обирати здоровʼя, а не садок !
ЛеньГуглить_правда• 22 апреля 2025
А як інші діти ходять в садочок ,з вашої групи? Багато хворіє ,чи ні?
Ми дуже намучались з донькою. Пішла в вересні в садочок. І з листопада постійно хворіла. 2-3 дні ходить і хвороба. За зиму днів 10-15 проходила з 3-х місяців. Але вона одна так хворіла в групі. Інші дітки -хто раз в місяць (на декілька днів прихворів) .Але більшість ходили без хвороб.Один хлопчик взагалі ,за 8 місяців перший раз захворів і пропустив тиждень.
То я купила омегу ,вітаміни дочка пʼє. Може просто перехворіла ,а може сезон простуд закінчився, тьфу-тьфу.
КинДза• 22 апреля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У кого как получается. Я в детстве антибиотики ела чаще чем конфеты. А вот за последние 10 лет не было даже насморка, только ковид был.
Г@Л@В@ломка• 22 апреля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так, можу підтвердити - перевірено на 2-х дітях : омега, вітамін д, полівітаміни, і курс кардоната після хвороби - підтримують імунітет дуже добре.
Спішу - перекидаюсь
• 22 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
У нас стоїть превенар. А ротавірус тільки до 4х міс можна поставити
Спішу - перекидаюсь
• 22 апреля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Не впевнена чесно кажучи. Як приймали не питали ніякі прививки, там завжди всі хворі
Спішу - перекидаюсь
• 22 апреля 2025
Ответ дляШвабристка
А у школі як було потім?
Спішу - перекидаюсь
• 22 апреля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Як можна ходити все рівно ?
От ми так ходимо, після хвороби мінімум 2 тижні вдома
Спішу - перекидаюсь
• 22 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Теж про це думала. У на сходить Здорова рівно 7 днів, потім захворіває, 2 рази так було. Тобто якщо б пішли на 5, було б норм
Спішу - перекидаюсь
• 22 апреля 2025
Ответ дляOlga-lyubimaya
Скільки років? Ви якісь щеплення за власний кошт робили?
4, так, зробили майже всі
Спішу - перекидаюсь
• 22 апреля 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
В групі діти хворіють часто, з ускладненнями тільки ми і ще одна дівчинка
ЛеньГуглить_правда• 22 апреля 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Без цього мабуть- ніяк. Не вистачає в їжі всіх потрібних вітамінів ,нажаль (
А Омега тим паче, не всі можуть зараз харчуватись червоною рибою ,устрицями ,креветками і тд. А дитину взагалі не кожну заставиш таке їсти ))
І по собі бачу, коли не пью довго комплекс вітамінів, то починає тріскатись шкіра на руках і інші проблеми..
ЛеньГуглить_правда• 22 апреля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Може є можливість ,спробувати тоді інший садочок і подивитись чи буде дитина там хворіти так само?