Котя_люлю• 23 апреля 2025

зовсім нічого не хочеться...як з таким справлятися

Є діти, чоловік, батьки, ми сестра, племінники, є "треба", але нічого не хочеться!
Не хочу на роботу, додому, готувати їсти, садити город, гуляти з дітьми, купувати одяг, лікувати зуби, робити манікюр...
40 років, почався клімакс, секс з чоловіком в минулому році, грошей на карті 0, будинок старий без ремонту,
Розумію, що порівняно з тими, хто тримає фронт, моє "не хочу", це ніщо, але такий настрій...
Не можу зібрати себе до купи
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 апреля 2025
цените свое здоровье, пока есть.
ЯяяКакаджамбо• 23 апреля 2025
Не хочете - не робіть. Ніхто вас не заставляє це робити. Просирайте життя, їх же багато у вас((
Анонім Секретар• 23 апреля 2025
Прекратите обесценивать свои чувств, это повод искать причину и решать что делать.
Щебетушка• 23 апреля 2025
лягте и лежите
Пампушечка• 23 апреля 2025
Это может быть из за проблем с мужем.У меня если не ладится на личном у меня все валится с рук,все мысли только об этом.И ребенок не помогает,точнее забота внимание ребенку.Все равно мысли об отношениях и проблемах
elena-29a• 23 апреля 2025
Сама в схожому стані, очікую, що минеться.Десь квіточка розквітне десь черемуха запахне...
Готую теж останнім часом рідко, на роботі теж тяжко...якось так.Ви не самотні
З горіха зерня• 23 апреля 2025
А що коли клімакс, то сексу не хочеться?
автор Котя_люлю • 23 апреля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Мені не хочеться
автор Котя_люлю • 23 апреля 2025
Ответ дляelena-29a
З горіха зерня• 23 апреля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Мені не хочеться
Ви ж ще така молода. Може це стрес від війни? Невпевненість в завтрашньому дні
So_so• 23 апреля 2025
Вам надо идти к гинекологу и обсудить згт.
БЦАшка• 23 апреля 2025
Не обесценивайтесь свои проблемы. И не сравнивайте себя с другими. Мой муж держит фронт, но это не означает, что у меня все шоколадно. Позвольте себе отдохнуть, забыть про «надо», слушайте свой организм. Старайтесь искать плюсы вокруг себя и акцентировать на них внимание. Возможно, стоит обратиться к врачу, если совсем все плохо.
Кашка-маняшка• 23 апреля 2025
До ендокринолога, це щитовидка
Зайканалужайке• 23 апреля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Мені не хочеться
Перевіртесь на депресію. Може прогарантцвати, що якби ви записались до психіатра і пройшли консультації, то вам би встановили такий діагноз.
Голубец• 23 апреля 2025
Война одним словом
Глаголиця• 23 апреля 2025
Денег бы вам)
Баба на горошині• 23 апреля 2025
Апатія. Але почніть з лікування зубів; чим раніше, тим менше витрат. Решта почекає.