Тишком_нишком• Изменено 23 апреля в 21:33

Кто становился на ноги в 38?

С момента замужества сидела дома, муж полностью обеспечивал (как и сейчас). Но бизнес все хуже и просвета в стране не видно.. Кто был в подобной ситуации, начал бизнес или реализовался в таком возрасте?
Работать надо• 23 апреля в 22:38
Ответ дляТишком_нишком
ким працюєте? косметолог напевно
Ні.
Журналіст, копірайтер, потім редактор.
БолеИменее• 23 апреля в 22:40
Ответ дляТишком_нишком
в найм я бы не сильно хотела, только свое дело, пока еще деньги есть
Свою первую работу я получила в 33 года.
Сначала почти полгода училась буквально с утра до ночи. Потом ещё полгода - меньше теории, больше практики: делала проекты почти бесплатно для портфолио, прошла стажировку.
Теперь работаю и получаю нормальные деньги.
Двое детей, 13 и 11 лет, без мужа
Кукусики• 23 апреля в 22:40
Ответ дляТишком_нишком
яку освіту? ( в мене вже є вища), яке хоббі? так гарно зі сторони людям казати і засуджувати! бізнес заради бізнесу, аби було? я займалася собою, своім здоровям, подорожувала багато, маю ідеальну фігуру, вивчала англійську мову, вела побут
Не жалеете, что детей ещё нет?
автор Тишком_нишком • 23 апреля в 22:41
Ответ дляБолеИменее
Двое детей, 13 и 11 лет, без мужа
где проходили обучение, если не секрет? насколько я знаю, IT сфера сейчас переживает не лучшие времена
автор Тишком_нишком • 23 апреля в 22:41
Ответ дляКукусики
Не жалеете, что детей ещё нет?
нет, тем более сейчас, в какой стране мы живем
Кукусики• 23 апреля в 22:44
Ответ дляТишком_нишком
И не хочется?
Время всегда не будет подходящее в нашей стране
автор Тишком_нишком • 23 апреля в 22:45
Ответ дляКукусики
И не хочется?
только при условии стабильности (понятно, что в жизни никаких гарантий нет, но..) понимаю, конечно, что часики тикают
БолеИменее• 23 апреля в 22:59
Ответ дляТишком_нишком
Боюсь, что мои рекомендации могут посчитать рекламой)))
Первый курс у меня был по HTML - недорогой, не от онлайн-школы, а от автора-украинца, ’Фрилансер по жизни’.
Второй курс - уже за более крупную сумму, это была онлайн-школа. Но сейчас я бы её не советовала, так как она замечена в сотрудничестве с россией.
Работодатель особо не смотрел на мои сертификаты, так что «крутая» школа - не обязательный критерий.
Хоть по YouTube учитесь - главное, чтобы было портфолио и реальные навыки.
Творю чудеса• 23 апреля в 23:27
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я яка мала досить прибуткову власну справу, з початком війни все котилось в проваллля, я все сподівалась, що я вистою. Вкладала знову кошти і рік тому я все закрила.
Знайомій я порадила піти в найм, щоб оновити коло спілкування, розширити кругозір і можливо мізки запрацюють в правильному напрямі. Вона сидить вдома, депресує але нічого змінювати не готова, особливо йти в найм.
Я так в корону сподівалась, з її початком мене закрили, ну ок пішла тимчасово на роботу, вже ніби там почала будувати кар´єру, на тобі війну, зараз в іншій країні працюю в ІТ, але теж на початках, поки та мова буде на належному рівні. І я так хочу сказати що я вже добряче втомилася з оцього вставання, але у моєї дитини є лише я, тому трохи пожаліла себе і пішла далі.
Але є теж знайома, яка у пошуках, з початком війни було чимало безкоштовних ІТ курсів, я намагалася вхопитися за все і їй заодно кидала, ніби починала, але швидко втрачала зацікавленість, ну то я і не заохочувала більше, хай дихає маткою далі, може з чоловіком знадобиться.
Мядуза аля моргонер• 24 апреля в 00:16
Ответ дляБолеИменее
Двое детей, 13 и 11 лет, без мужа
Ви молодчинка! Мене захоплюють такі жінки як ви. Бадаю вам ще більше заробляти і ще комфортнішого життя
БолеИменее• 24 апреля в 00:18
Ответ дляМядуза аля моргонер
Спасибо Вам большое ❤️
Мядуза аля моргонер• 24 апреля в 00:20
Ответ дляТишком_нишком
Все те що ви описали, це робить кожна жінка,тут нічого нового і вау ви не зробили. Якщо освіта не приносить прибутку то вважайте шо її немає.
А вам не страшно, що ви сама нічого не вмієте, сама нічого не варта ? навіть прокормити сама себе не зможете, не то щоб забезпечити собі таке життя як забезпечував вам чоловік. Бізнес це про гроші це те що приносить прибуток. А те що просто так то хоббі.
Мядуза аля моргонер• 24 апреля в 00:28
Ответ дляТворю чудеса
Як я вас розумію!!! От корону я вистояла. Одні можливості закрилися я відкрила інші і спочаткув ноль, потім прибуток, потім вийшла на прибуток як до корони. Тобто, я переналашиувалась. А от війна мене зламала. У мене була спроба знову ’ вдихнути життя ’ і я їїзроьила, щоб не кррити себе. Потім бачу, що бізнес переходе в хоббі. Я просто змучиламь тягти ту коняку на собі, яка вже здохла.
Про подругу, розумію. Моя дивиться розклади таро в ютубі і чекає просвітлення. Я зрозуміла, що їй нетреба ніякі поради від мене
автор Тишком_нишком • 24 апреля в 06:33
Ответ дляМядуза аля моргонер
До заміжжя я завжди працювала, поки вчилася підробляла в магазині, потім за спеціальністю. І скажу вам так, не було в тому щастя геть, так працювала щоб вижити та прокормити себе. Зустрів чоловіка, нарешті зрозуміла,як це по-справжньому жити, не дивитися на ціни у магазинах, подорожувати не раз на рік у турцію, а 3-4 в різні краіни. Наразі в моєму оточенні все жінки вдома,правда -всі з дітьми, але ніхто не працює. У однієї була спроба, бізнес заради бізнесу- просто викинуті грощі. Просто зараз все котиться кудись не туди, може і з чоловіком проблеми.. Так мені страшно, накриває депресія , але і що робити не знаю. Психологів тільки не рекомендуйте, теж марно викинуті гроші
Крию матом страшно• 24 апреля в 14:22
Ответ дляКапризуля
Я в 38 пошла на курсы веб дизайна и через 9 месяцев нашла работу.
підкажіть, будь ласка, які саме курси?
Їх так багато зараз, що не знаєш, що вибрати))
Капризуля• 24 апреля в 21:10
Ответ дляКрию матом страшно
підкажіть, будь ласка, які саме курси?
Тих курсів вже нема, рекомендую Hillel, Projector
Яжбоматусяблін• 25 апреля в 17:07
Ответ дляТишком_нишком
А сколько лет вы уже не работаете?