Разгуляшка• 23 апреля 2025
Дівчата чоловік почав грубо відноситися до дитини.
4 рік одружені сину 13 років . Батько не рідний. Останнім часом як випʼє то вже другий раз , ображає малого ( братан пішов ти) розмова була у мене з чоловіком , але це повторилося сьогодні знову. Мені бридко на душі і перед малим і за малого обідно. Такого не було в нас .
Разгуляшка
• 23 апреля 2025
Він військовий. То я думаю , що це вже почалися плоди війни .
Love_Love_Love_• 23 апреля 2025
Якщо жити з алкашнм то ще і не таке може бути. Вигнати його і діло з кінцем.
Не будь КакСвета• 23 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
я б не дала нікому і ніколи ображати мою дитину. Порвала б йому морду на німецький хрест
А я с Рио-де-Житомира!• 23 апреля 2025
Жах. Не знаю що порадити, бо не маю подібної проблеми. Хочеться тільки сказати, що ви маєте шанс це виправити, бо одразу розумієте, що це не норма.
Мир Мир Мир!• 23 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
А что значит вийсковый, почему он дома живёт?
фрау Гітта• 23 апреля 2025
Ну наконец то прозрел мужик, что нафига гробить свою жизнь на чужих детей. Ну а вам если все же родной ребенок был бы дороже штанов, давно бы уже расстались с мужем
Мир Мир Мир!• 23 апреля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Вот сразу видно одиночество в сети
фрау Гітта• 23 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А если это его жилье?
Love_Love_Love_• 23 апреля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Завжди було цікаво як і ким виховували баб з такими судженнями?
фрау Гітта• 23 апреля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Вот сразу видно одиночество в сети
Что то у вас с видением непорядок.
Панна Кота• 23 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Шо ж вы так на втором ответе и сразу жирненько??! Так себе вброс....
Разгуляшка
• 23 апреля 2025
Та ні це взагалі не допустимо для мене. Я на його тільки, що на грузила. А що ще зараз можу зробити ? Чіпати його в такому стані я не хочу і немає сенсу. Він вчинив таке перший раз два тижні назад .
А я с Рио-де-Житомира!• 23 апреля 2025
Ответ дляфрау Гітта
А чому одразу гробити? Знаю одного чоловіка, який доглядає немічного вітчима в той час, як рідний син живе в інший країні давно взагалі не дзвонить.
Також моя двоюрідна сестра до вітчима відносилася краще, ніж до рідного батька. Коли від лежав в лікарні з інсультом, то щодня приїжджала. Заплатила чималі гроші за лікування.
Добра всем!• 23 апреля 2025
А сын 13 лет нормально себя ведет? Может он первый начинает хамить и грубить?
Мир Мир Мир!• 23 апреля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Что то у вас с видением непорядок.
А может у вас
фрау Гітта• 23 апреля 2025
Ответ дляДобра всем!
Та вы шо, он не может таким быть, а если что, то это ж у него переходный возраст
фрау Гітта• 23 апреля 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
А может у вас
Та не, у меня муж под боком лежит, какое ж это одиночество, кстати родной отец моих уже давно взрослых детей, так что вы совсем мимо. Я своих детей на чужие шеи не вешала и мне не понять, зачем мужикам чужие дети, нафиг нужно. Вот и тут не выдержал мужчина чужака в своей жизни
Мир Мир Мир!• 23 апреля 2025
Ответ дляфрау Гітта
Та между строк у вас ор
Разгуляшка
• 23 апреля 2025
Ми прийшли , а він ( чоловік ) каже я 4 зміни вже стою , а малий ( візучий ) , а той йому каже слухай братан пішов ти на..
Разгуляшка
• 23 апреля 2025
Дитина сказала вибачте я не в тому сенсі,що ви подумали. А він пʼяний в хлам
Я не Тролль• 23 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Колишній в тилу 9 років , военная комендатура ,...таке творив ....ігри, наркотики , а саме головне ПОНТИ ! ЕМАЕ я герой ...я воював 👍👏🙃і смішно і грішно ....вірити в те що саме через війну ...більшість і лез участі у війні ...такі ...*арі, а збоченці ,яким 15 , 16 років подавай але краще 10 років ..Це правда але багато хто не вірте..
Я не Тролль• 23 апреля 2025
Автор , ви або троль або щось не домовляєте, мабуть він такий з самого початку, вище написала про свого бувшего героя ’тилового ’ ...я розійшлася ще до 2022.
Ви доросла людина , тут вирішили пожалітися ..але виходить захищянте його..
На що надія? Далі лупити буде вас і дитину ...благородний котик. Живіть і далі прикриваючись тим що він військовий, а голову відіб´є...буде пізно
Разгуляшка
• 23 апреля 2025
Ответ дляЯ не Тролль
До чого це ви? Я реально розумію, що щось пішло не так і це почалося перший раз два тижні тому я вже бʼю тривогу .
Я не Тролль• 23 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Ну подивіться далі , думаю в нього інша з´явилася..Дитина і Ви це головне. Думаю Ви самі далі все зрозумієте .
Бажаю успіху 🌸
Разгуляшка
• 23 апреля 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Бажаю успіху 🌸
Немає в нього нікого
Разгуляшка
• 23 апреля 2025
Але то вже інше . Мені така поведінка до дитини не подобається.