Ох, и гррмко
Ответ длязавитушка
Питання взагалі не в тому визнає Україна Крим чи нє. Питання в тому яким чином це допоможе зупинити війну і обстріли.
Чогось галубіци міра завжди шось невнятне бекають і мекають у відповідь і нема конкретики. Типу ви спочатку віддайте, а там якось буде, чи не буде, но це не точно.
Що саме вам неясно, тільки коли рашка отримає все що хоче - тільки тоді, а ці всі нєдомєри і півобласті і т. д. це лише маніпуляції на мирі. А хоче вона повного контролю як в білорусії чи грузії. І в нас стохть вибір погодитись або померти, поки що ми вибираємо смерть.
Ответ дляLudaSHS
Для референдума треба припигення бойовиз дій - це пункт пуйла. Вони відмовили на неділі. Бл після паски пропонували продовження далі з переговорами далі. Песков сказав ось
Тому все впирається в вирішення головоломки Запоріжжя / Херсон - річ не про лінію фронту і заморозку.
А угоди підписувати про передачу корисних копалин і надр, які за конституцією належать народу України, йому референдум не потрібен? дуже зручно, коли один раз заважає військовий стан і вибори неможливі, а коли роздавати недра копалини і в штанях нічого не жме?
Ответ дляzajka12
І знову ж таки-хто гарантує, що якщо ми погодимось, то нас не вб´ють? При капітуляції теж смерть.
Ответ дляzajka12
Ніхто, але так є шанс , а так ні.
З чого ви взяли, що є шанс? Це якісь фантастичні придумки - здамо Крим і раптом хуйло перестане стрілять (но це не точно), капітулюєм і можливо нас не вб´ють в окупації (но це не точно). Який сенс в поступках, коли нам за них не дають ні миру, ні життя.
Ответ длязавитушка
Чому тоді не вирізали усіх в Криму і Грузії? Як там люди вижили? Грузини в 90 вирішили потягатись, а в 2007 вирішили, що не варто проливать кров. Розрахували реальні сили.
Ответ длязавитушка
А що зміниться для пересічного українця, якщо, як ви кажете, здамо Крим? Нічого, тільки Подоляка чи хто там в своїй уяві перестане пити каву. На одній чаші Крим - нічого фактично, а в іншій можливість припинення війни. Я вибираю припинення обстрілів і збереження життя.
Ответ дляzajka12
Так багато людей і не вижило.
От один з прикладів з Ізюму- У ході ексгумації масових поховань було виявлено 447 тіл: 414 тіл цивільних осіб (194 чоловіки, 215 жінок, 5 дітей), 22 військовослужбовців, 11 тіл, стать яких не встановлена; більшість з цих людей загинули насильницькою смертю.
ви згодні лягти в таке поховання? а ваші діти?
Ответ дляСонья09
Я теж вибираю припинення обстрілів, миру мир, війна це погано.
Але ще раз - хто, де, коли кому сказав. що здайте Крим і війні кінець? Нема такого.
Ответ дляСонья09
Без понятія що за інвестиційна там угода між фінансовими інституціями, думаєте власність передають?
Щодо іншого, ну ви вірете, що інститут президентської влади ( хто не був в цьому кріслі) , тобто виконавча гілка Влади України підпише якусь бумагу щодо виходу з великих міст України навіть неокупованих?
Ви в це вірите? Реально воно?
Навіть не прикриваюшись юридично референдумом, якимись колегіальним урядом національної єдності?
Так що все переливання з пустого в порожне, все це в таких темах. Кожен мацає вихід. А його не має, якби пуйло ще не вписав то все в конституцію, то може ці 123 версії плана Трампа грати
Знаєте що маячком і прогресом в домовленостях буде - саме шорох в Вр і ряд законів, без прикриття жодна особа таке не зробить в даних реаліях. В мене не має картинки Що має спонукати це все завертітися. Як не має картинки, що має спонукати пуйла відступити, окрім % вірогідності вичерпання ресурсів, коли він продовжить те саме, але політичними інструментами, не військовими, але тут труба поки є типу помічники - Північна корея 🤷♀️
Ви в це вірите? Реально воно?
ХомякПавлова• 24 апреля в 12:29
Ответ дляLudaSHS
Да 100% вже просто так
І міжнародне і наша Вр все може порішать, швидко зручно. Ото вище розписала про прості рішення.
Ну тоді готуємось приймать шахеди і ракети на голову щоночі.Їх можна швидко посилать.А все їнше без поспіху.А там чи ішак здохне,чи падишах помре.
Ответ дляLudaSHS
Ви в це вірите? Реально воно?
Оці всі закручені поняття і фрази, говорять про одне, немає бажання гаранту віддавати владу, це єдина головна причина. Тобто було б бажання і можливості знайшлися.
Ответ дляХомякПавлова
Я не готуюся давно, ми всі в очікувані і виживанні. І всі за мир, хто проти? Але вище вже в декільках постав розписала.
Обстіли?
Знаю що накоплять - пульнуть
Буде злив інфи і координати - пульнуть
Який прогноз - ніякий
Восени і взимку люди бавилися вірою в Трампа , зараз просто ще один тупик, і невизначеність. Нова фаза. І маленька вирогідність, щодо тих даних про економіку рф. Це буде шанс. Коли пуйлу вигідно
Обстіли?
Знаю що накоплять - пульнуть
Буде злив інфи і координати - пульнуть
Який прогноз - ніякий
Ответ дляСонья09
Колись а 24 р приносила думку юриста судді бувшого , там він розписав що треба змінити в законах, шоб провести вибори, хай навіть на не всій території, , але там знову конституційна більшість 300+ депутатів, а у них не має згоди.
Ответ длязавитушка
Так багато людей і не вижило.
В вас вже пішли маніпуляції
Я в такий футбол не граю.
Можна ж зійтися на тому, що відкривають кордони і хто не не з вами, той виїжджає. І все, тут вже не будуть вить від дій тцк, капітуцяцій, нетакого презедента і т.д. В військоматах будуть черги і всі робитимуть одну справу.
Я в такий футбол не граю.
Ответ дляzajka12
В вас вже пішли маніпуляції
Я в такий футбол не граю.
Ну тобто ви пропонуєте здатися, проповідуючи шо нічого поганого не буде, а коли вам пишуть, про масові вбивства на окупованих це для вас смішна маніпуляція? Мертві жінки і діти це смішна маніпуляція?
ПС: виїжайте, для вас кордон відкритий і всі хто реально хотів вивезти чоловіків, вже знайшли сто способів і виїхали. Бо шо шо, а корупція у нас цвіте і пахне.
Ответ длязавитушка
Для того і існують перемовини. Але якщо ти не хочеш навіть припустити, що все кінець військових дій і кінець повноважень, ти робиш заяви через пресу і зриваєш переговори. І тоді наче тупень буде розповідати, що нам нічого не пропонують
Ответ дляСонья09
Звідки ваша впевненість, що визнання Криму російським = закінчення війни?
Ви хочете сказать, що він і повномасштабне вторгнення заради Криму затіяв?
Чи не простіше писати правду - я хочу закінчення війни будь-якими способами. Будьте чесні, як не з нами, то хоча б собою.
зона_комфорта• 24 апреля в 12:41
Ответ дляLudaSHS
Саме покроково ніхто не написав
Тому що всі мають бажання, але не мають знань щодо інструментів і механізму їх здійснити. Конкретні питання ставлять в ступор або іде перевід стрілок.
Оперувати я за мир, ну так і я, і там за мир і там.
Миру мир! Всі за мир. Стоп війна.
Скільки вам тут не розписували різних варіантів, все не підходило- обзивали, проклинали і тиснули скарги.
То розпишіть вже будь ласка план перемоги. А то скільки не питаєш як перемогти покроково, ніхто нічого не напише. Ну крім якихось фантазій з паралельної реальності.
Ответ дляСонья09
Тут я може сказать одне- я за цього президента не голосувала. Так шо знайдіть його виборців і всі претензії по криворіжському стилю дипломатії до них.
зона_комфорта• 24 апреля в 12:42
Ответ длязавитушка
Та скільки вже можна маніпулювати словами здатися, капітулювати? Особливо смішно це читати від тих, тих хто і не воює вже четвертий рік, а просто пише тут по колу одне й те саме.
Україні ніхто і не пропонує капітулювати.
Ответ дляsunholder
Я пишу про припинення військових дій і обстрілів, вибори і нарешті зміну влади.
Ответ длязона_комфорта
Так ви теж тут пишете четвертий рік одне й те саме, тільки ви забули, що вас ніхто нічого не питає, як і всіх інших на цьому форумі.
Ответ длязона_комфорта
Це було написано в контексті діалогу з іншим користувачем. Шо ви як пилип з конопель.
зона_комфорта• 24 апреля в 12:46
Ответ дляsunholder
Вас також ніхто нічого не питає але ж ви пишете. То які претензії до інших? Я прийшла на ваш власний форум? Ні. Не подобається- не читайте і не пишіть.
зона_комфорта• 24 апреля в 12:47
Ответ длязавитушка
Це прислів´я тут абсолютно недоречне. Це форум, а не особиста переписка і не посиденьки у вас на кухні.