So_so• 24 апреля в 01:12

Киев, все живы?(

Ох, и гррмко
sunholder• 24 апреля в 12:48
Ответ длязона_комфорта
Вас також ніхто нічого не питає але ж ви пишете. То які претензії до інших? Я прийшла на ваш власний форум? Ні. Не подобається- не читайте і не пишіть.
так ви перша тут претензійний тон увімкнули, попустіться
ХомякПавлова• 24 апреля в 12:48
Ответ длязавитушка
Ну тобто ви пропонуєте здатися, проповідуючи шо нічого поганого не буде, а коли вам пишуть, про масові вбивства на окупованих це для вас смішна маніпуляція? Мертві жінки і діти це смішна маніпуляція?

ПС: виїжайте, для вас кордон відкритий і всі хто реально хотів вивезти чоловіків, вже знайшли сто способів і виїхали. Бо шо шо, а корупція у нас цвіте і пахне.
Ну так,як це патріотично,ми не подаруєм клаптика нашої землі ,бла-бла,і одразу пропонує дати 20 тис ₴ кому треба чоловіка вивезти,цирк шапіто.
зона_комфорта• 24 апреля в 12:51
Ответ дляLudaSHS
Щодо образ в темі
Особливі в розділі Політика

’ХАМСТВО ЗАВЖДИ ВВАЖАЛОСЯ РИСОЮ НИЖЧИХ ВЕРСТВ СУСПІЛЬСТВА.
Цим страждали лакеї, слуги і холопи.
Хамлять від безсилля, почуття власної нереалізованості, неповноцінності та ненависті, що роз´їдає душу.
Відповідають тим самим від невпевненості в собі, невміння володіти собою і гострої образи.’’
Conan Grey
Повністю згодна - адресуйте це повідомлення юзеру Завітушка, Sunholder ,Ксiny(якось так )
Чи ви це тільки за вуха тягнете для опонентів з протилежною точкою зору? Подвійні стандарти якісь.
зона_комфорта• 24 апреля в 12:51
Ответ длязавитушка
Удалено администрацией...
zajka12• 24 апреля в 12:50
Ответ длязавитушка

А я десь писала про здатися? ви перекручуєте все на свій лад. Як і з виїздом чоловіків а що робити бідним людям в кого нема грошей на взятку?
LudaSHS• 24 апреля в 12:51
Ответ длязона_комфорта
Скільки вам тут не розписували різних варіантів, все не підходило- обзивали, проклинали і тиснули скарги.
То розпишіть вже будь ласка план перемоги. А то скільки не питаєш як перемогти покроково, ніхто нічого не напише. Ну крім якихось фантазій з паралельної реальності.
Нагадайте що ви розписували? І який нік був? Тому що перемоги не буде ніякої і ні у кого, в тому значенні що всі трактують, для нас це вже давно - збереження української націі на українській території. це писала і рік тому, і два. І тут не про границі 91 і інше. Можете клацнути нік і почитати теми.
Може ви покроково знаєте як втілити план пуйла ? І що приведе до миру?
От розпишіть?
Що з Запоріжжям і територіями і Конституції рф?
зона_комфорта• 24 апреля в 12:53
Ответ дляLudaSHS
От розпишіть?
Я вже розписувала, і не тільки я.
Ви ж любите робити скрини, то перечитайте. Чи на все незручне ви тільки скарги тицяєте?

Та ви що? Вже перевзуваєтесь і перемоги не буде, і написати вам нічого? То що ви від інших хочете?
LudaSHS• 24 апреля в 12:55
Ответ длязона_комфорта
чого до мене вимоги? Ви адмін ресурсу? Я написала пост до всіх, тоді зайшла в тему і бачила срачі, тема про Київ і сумна. це не мій рівень, мені не цікаво дискутувати і відповідати на якесь таке. Навіщо вам моя допомога щоб комусь щось писати, пишіть ви
LudaSHS• 24 апреля в 12:56
Ответ длязона_комфорта
Я вже розписувала, і не тільки я.

Ось чому і не цікаво.
зона_комфорта• 24 апреля в 12:57
Ответ дляLudaSHS
А чому ви ставите вимоги іншим? А коли вас віддзеркалюють, то пишете якийсь несанітниці і робите вигляд що то не виписали?
LudaSHS• 24 апреля в 12:58
Ответ длязона_комфорта
Які вимоги?
Третій раз пишу - як співрозмовник не цікаві, бо ваше кпд в площині - на особисті, а не в предметі дискусії чи аргументації. На тому все
зона_комфорта• 24 апреля в 13:01
Ответ дляLudaSHS
Ось чому і не цікаво.
Та вам нема що відповісти. Розмазуєте тонким шаром по тарілці, розтікаєтесь ’думкою’ по дереву і намагаєтесь бути і вашим і нашим. Робите вигляд, що не бачите ні незручних питань, ні незручних дописів. Але при тому намагаєтесь іншим висувати претензії.
Так, такі співрозмовники нецікаві
ТайТаке• 24 апреля в 12:59
Ответ дляFlower Girl23
Мне кажется, что вчера Свириденко чётко сказала, что ’наш народ не хочет замороженного конфликта’... Вас кто-то об этом спрашивал? Меня - нет...
А вы хотите ????.
Это как каждый раз прощать мужа садиста после побоев ,ю изнасилования и поломаных рук.

Все время сидеть в страхе . Это не жизнь .
laru• 24 апреля в 13:04
Ответ дляkuskus
Ви зі своїми кастрюльками хоч не палились би так. Йдіть хуйлу помоліться
Brainwashed better? Okay
Пойду трампу помолюсь
Год блесс Америка
Full House• 24 апреля в 13:08
Ответ дляlaru
Та не, без толку. Треба ж воювати, да? Втрачати далі людей і территорії. Мабуть в інтересах українців.

А пересічна людина це хто?
Ні, я про вас. Питаю у вас, як би ви розрулили. Бо треба закінчувати - це факт. Підкажіть, бо ніхто не знає, а ви точно знаєте як. Усі ваші дописи про це.
laru• 24 апреля в 13:14
Ответ дляFull House
Секунду секунду
У нас же есть президент?
Символичный смайл да, ну что делать.
Full House• 24 апреля в 13:17
Ответ дляХомякПавлова
Цікаво,якщо ракети перестануть летіти на будинки, коли підпишуть якійсь навіть ху@венький мир,це буде в інтересі українців?
Безумовно. А вони перестануть? Наприклад, якщо русня стане ближчою до інших міст України. Де гарантія, що завтра вони не захочуть Одесу?
Full House• 24 апреля в 13:24
Ответ дляlaru
Секунду секунду
У нас же есть президент?
Символичный смайл да, ну что делать.
Я відчувала, що такою буде ваша відповідь. Бо ви тут для того, щоб повідомити, яка у нас паршива влада. Отже рішення немає.
І ще, я не кажу, що президент найкращий. Але він хоч піклується про інтереси України зараз, а ви несете розлад у маси.
Magnifique_• 24 апреля в 13:42
Ответ дляLudaSHS
От розпишіть?
А что там с помощью Байдена и ЕС при которой нам все дадут и мы всех победим? Перечитайте свои темы и копипасты за прошлые годы. А когда произошло то , о сем говорили вам те, кого вы называли ’ ваепропальщицами’
и прочими глупыми словами, вы сделали вид, что ничего и не писали
Просто флюгер на сквозняке
laru• 24 апреля в 13:42
Ответ дляFull House
’Не раскачивайте будку!’
ok1904• 24 апреля в 13:51
LudaSHS• 24 апреля в 14:20
Ответ дляMagnifique_
Просто флюгер на сквозняке
Знову одне і теж. І всі новореги
То перечитайте теми, поміч Байдена не дала Україні впасти, в 22 р отримали стратегічну перевагу і виграш, завдяки ній, провели успішні операції Зсу і отримали тактичні перемоги. Разом з тим, та ж Адміністрація вела потім тактику ’ керованої ескалаціі’, про Саліванщину писала давно і все є теж в темах.
Про зустріч Барнса і Патрушева було, і Вообще про дані Цру були теми.
Щодо простих висновків, не буду по колу, вам вже відповідала. І в декількох темах.

Щодо того, що ви говорили в 22 році цікаво, нагадайте де і в який темі і з якого ніка, щоб порівняти, бо ото сотрясання повітря з переходом на якісь претензіі, замість діалогу чи дискусіі -
Може ви розпишете покроково як вийти з тупіка і чи можливо залишити Зараз і Херсон зараз? І чи є у вас дані з Кремля, що вони хочуть?
І чому не згодні на припинення вогню і стишення?

Щодо всепропальщинців, ну вибачте- 3 обо 5 наступів з Білорусії не було, наступу з Чернігова, оточення Києва 6-7-10 раз не було, коврових бомбардувань 3000 рако. І всі літаки в Україну- не було. і далі де я оперувала такими категоріями. , ядерки не було, холоду на місяць і відсутності енергії, голоду через зернову сделку теж не було, а тут мені казали що все зерно вивезуть в 22 р. Багато чого пророчили, і саме про це тоді і писала.
LudaSHS• 24 апреля в 14:17
После инаугурации Трампа количество российских беспилотных и ракетных ударов по территории Украины увеличилось.

Интенсивность этих ударов в 12 украинских регионах выросла более чем в два раза. В некоторых областях, например в Одесской, она увеличилась в десять раз.

✅
sky-labs• 24 апреля в 14:17
Ответ дляFull House
Чтобы россиянам не хотелось брать Одессу, стоило бы их опередить и забрать себе Приднестровье, а если Молдова начнет бузить, то напомнить ей на чьей территории она паркует свое государство задаром уже столько лет!
DarkBlueSea• 24 апреля в 14:29
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
У вас нарушены причинно-следственные связи: дурочки ни при чем, хуйлу свою злость адресуйте
Ах, да, почитала дальше ваши комменты. Ну что ж, всякие персоны тут обитают
lekon-lekon• 24 апреля в 15:05
Ответ дляlaru
Удалено администрацией...
Там вже зайнято вами
karkusha.biz.ua• 24 апреля в 15:08
скоро все как-то закончится:( такая эскаллация всегда перед окончанием войн и конец ждет нашего диктатора точно. Есть куча примеров в истории: вспомните чем закончили Хусейн и Кадафи, например.А главное - кто их убрал.
lekon-lekon• 24 апреля в 15:09
Ответ дляAesonne
Так кацапам ни вас ни меня не жалко.Чего им нас должно быть жалко? Да всему миру не жалко, все очень озабочены и морально с Украиной до конца.
А вот нашему президенту должно быть, это его обязанность согласно конституции - безопасность людей.
А ви не помітили, що президент ппо залучив із західних країн, нові літаки з´явились? Чи у вас тільки в лапах русні буде мирно та затишно, ракети не будуть прилітати?
Natal_ka91• 24 апреля в 15:11
Ответ длязавитушка

Ви думаєте, якби всі знайшли способи, скільки чоловіків тут би реально залишилося, а не боялися бусифікації? Не так все просто, і не у всіх є що продати щоб знайти оплату тих способів
Aesonne• 24 апреля в 15:11
Ответ дляlekon-lekon
Мне будет мирно и уютно в стране без войны - именно этим должен заниматься президент. А не мечтать как бы еще растянуть все это на годы, притягивая за уши тот Крым, за который умирать ну явно никто не хочет.