Попа как у Кардашьян• 24 апреля в 04:39
Ну я спать хочу , блин!
Я тут с краю постою• 24 апреля в 07:00
Ответ дляКартаБезКомиссий
Але ж умови закінчення бачили?
Путлеру пелюшки і купа преференцій, а нам ніфіга - те не можна, це не можна, сидіти і сопіти в трубочку. Тобто закінчать і через рік готуємось знову
З зусиллями Трампа стало гірше. Пуйло зовсім с катушок злетів і кошмарить цивільних
Я тут с краю постою• 24 апреля в 07:01
Ответ дляНу шо не так?
Та ні, закінчувати на умовах путіна не можна. Ми ж сильніші разі в 5 разів, і маємо багато грошей, зброї, чоловіків в 5 разів більше , ніж в раші. І ми не будемо принижуватися і просити щось у нашіх партнерів, бо маємо всього вдосталь. Будемо йти на кордони 1991 року начолі з нашим переможним керівництвом.І ніхто нам не наказ!!! У війні завжди є переможець та переможений і ми всім покажемо, які ми переможці.
При чому тут це? До чого стьоб? Путін хоче вихід з Запоріжжя і Херсону зараз, це можливо?
КоролеВешна• 24 апреля в 07:03
Ответ дляНу шо не так?
Чому не можна було домовитись в 2022? Чи тоді ще мало українців загинуло?
КоролеВешна• 24 апреля в 07:06
Ответ дляЯ тут с краю постою
Трамп показав, що зараз може будь який відбитий диктатор загарбати чужу територію. Світ чекає глобальна тряска. На жаль, все тільки починається в глобальному масштабі.
КартаБезКомиссий• 24 апреля в 07:07
Ответ дляНу шо не так?
Ваші пропозиції?
Закінчуємо як є, на цих умовах.
Армію розвивати не можна, в НАТО не можна, нікуди не можна.
Рашці знімають всі санкції і вони починають клепати свою військову ’мощь’ в Криму і на сході. Пропаганда працюватиме далі, ненависть до нас розпалюватисеться далі.
Як думаєте через скільки нова війна почнеться?
А кордони нам не відкриють, чоловіки як сиділи, так і сидітимуть. Діти підростуть, стануть придатними по віку.
Закінчуємо як є, на цих умовах.
Мона_Лиса• 24 апреля в 07:07
Відвоювати території – не можуть. Заморозити війну – не хочуть.
І всім немов полегшало від того, що з усіх сценаріїв наші правителі, які будуть довічними до останнього вкраїнця, обрали найгірший – безкінечну війну з нульовою ймовірністю досягнути в ній бодай якогось пристойного результату навіть теоретично.
Зроблено вибір на користь віртуальних цілей, уже ніколи й ніким не досяжних. Війна піде у ще більшу ескалацію з методичним просуванням лінії фронту вглиб нашої, звісно ж, території. При цьому з кожним наступним місяцем вірогідність успішного для нас завершення масакри танутиме, як роса на прожекторі вечірнього кварталу.
Війна при суттєво підірваних позиціях стає завідомо безпереможною. Вести її, звісно, можна аж до глибоких зморшок царя і навіть при відсутності реалістичних цілей. Тим паче, країна прям тріщить від охочих покласти душу й тіло.
Всі суїцидники мали б бути задоволені. Всі мародери теж. Недоторканна каста броньованих теж.
А всім іншим – теж, вочевидь, усе ок. Адже заграва ілюзій така красива, така ажурна, така райдужна.
Війна заради війни.
Ну шо не так?• 24 апреля в 07:07
Ответ дляЯ тут с краю постою
Чого це стьоб? Ви не вірите в нашу країну і в нашу перемогу? Авжеж , виходити не потрібно, але хто сильнішій в війні, той буде мати все , що завгодно з часом, навіть якщо повністю розіб’є все навкруги. Війна , це математика -кількість зброї та ресурсів. Ну сильніша Україна, це ж очевидно.
КартаБезКомиссий• 24 апреля в 07:07
Ответ дляКоролеВешна
Да не хотів ніхто з рашки домовлятись. Ну як це не зрозуміло.
ПадаюВреверансах• 24 апреля в 07:12
Ответ дляАсобеннАя
Я тоже не ложилась еще. Летят и летят сюдой. Уже сил нет бегать в коридор - в кровать. Только вроде тихо, только лягу и опять тоже самое. Уже от каждого шороха вздрагиваю
Я в 5 просто забила на все і пішла в ліжко. Чула бахало крізь сон, але вже було мене не підняти
Ну шо не так?• 24 апреля в 07:13
Ответ дляКоролеВешна
Тому що багато хто заробив міліарди на війні, утилізував стару зброю, тестував нову зброю на нашіх територіях, проводив різні ескперіменти, як на полігоні в реальних умовах. Ну і послабити рашу потрібно було. І ця «почесна» місія досталася Україні та українському народові.
Мона_Лиса• 24 апреля в 07:14
Ответ дляКоролеВешна
Бо байден і джонсонюк сказали: давайте просто воювати.
А Трамп поганий, бо каже, що досить, а якщо не хочете, то воюйте скільки завгодно, тільки без нього, бо воно йому не потрібне.
Ну от і воюємо далі. До безкінечності, вірніше, кінечності українців.
Мона_Лиса• 24 апреля в 07:16
Ответ дляКоролеВешна
Нічого у цивілізованих країнах не буде.
Вам до сих пір вливають в уші, що ми щит європи, але, такі як ви ніколи чомусь не відкрили карту і не подивилися, що, якби хйлу потрібна була Європа, то невже він би не пішов тією дорогою, яка є шляхом найменшого спротиву?
язззззь!!!• 24 апреля в 07:20
Ответ дляНу шо не так?
Вы заблуждаетесь, в войнах далеко не всегда есть победитель и побежденный.
Во множестве случаев результат неопределенный и каждая сторона толкует по-своему.
Но вам только капитуляцию подавай, только хардкор .
язззззь!!!• 24 апреля в 07:23
Ответ дляМона_Лиса
Нічого у цивілізованих країнах не буде.
Существовала иллюзия коллективной безопасности.
Украина и была наименьшим сопротивлением.
О щите Европы говорят не только украинцы, вы пропустили, министр обороны Германии тоже так считает, например.
Ну шо не так?• 24 апреля в 07:23
Ответ дляязззззь!!!
Лично мне подавать капитуляцию не нужно, но я реалист с критическим мышлением. Могу проанализировать ситуацию без пропаганды с обеих сторон.
язззззь!!!• 24 апреля в 07:25
Ответ дляНу шо не так?
И критическое мышление в начале 2022 г. вам подсказывало, что спустя 3+ года войны раха не сможет оккупировать даже Донбасс, потеряв большую часть своего военного потенциала? Тогда вы гений аналитики, большинство экспертов не давали и месяца.
Мона_Лиса• 24 апреля в 07:26
Ответ дляязззззь!!!
Откройте карту и посмотрите, откуда можно без проблем зайти сразу на Европу)))
Европе и Британии пока еще выгодна наша война, поэтому, они вам много чего расскажут.
Когда не нужно будет, тогда выйдут и как Трамп все выдадут в лоб))))
Ростки жимолости• 24 апреля в 07:26
Ответ дляКартаБезКомиссий
Але ж умови закінчення бачили?
Нє, ну можемо почекать поки нас переб´ють тут уже всіх. Тоді перемога буде на наших умовах?
Я тут с краю постою• 24 апреля в 07:28
Ответ дляНу шо не так?
Таки стьоб, бо річ не про перемогу давно. І не про заморозку, яка в буде в майбутньому.
Таке просте питання- Путін хоче вихід з Запоріжжя і Херсону зараз, це можливо? Як і на базі чого? І
язззззь!!!• 24 апреля в 07:28
Ответ дляМона_Лиса
Откуда?
А страшное НАТО?
А вы до 2022 г. большую войну предсказывали? Или её нет и это британцы вам рассказывают?
Выдть в лоб - это бредни малообразованного Трампа, я так понимаю.
О да, этот человек никогда не врет
Европе ’выгодна’ наша война только по одной причине - раха завязла здесь и не может идти дальше.
А страшное НАТО?
О да, этот человек никогда не врет
Коварная Зая• 24 апреля в 07:29
Ответ дляПоліцейський патруль
Как договорятся, так и закончится.
Не закончится. Просто для передышки и подготовки договорятся. Странно до сих пор быть такими наивными и верить, что все закончится. Пока вся Украина не станет регионом раши - ничего не закончится
Ростки жимолости• 24 апреля в 07:29
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ваші пропозиції?
Закінчуємо як є, на цих умовах.
Якщо армію рощвивать не модна і її чиселтність буде як вони хочуть до 50тис, то кордони якраз і відкриють, бо нема сенсу тримать. А от якщо буде просто перемир´´я без умов, тоді да, всі діти і жінки на військовий облік і залізна завіса.
Ну шо не так?• 24 апреля в 07:33
Ответ дляязззззь!!!
Я делаю выводы по общему результату и потерям в войне, а не по точечным. Ну и ситуацию в недалеком будущем, если США полностью откажется от помощи оружием и разведданными тоже рассматриваю.
Мона_Лиса• 24 апреля в 07:37
Автор! Не расстраивайтесь! Скоро наш лидор запишет из юар потужный видосик и сон как рукой снимет от незламности.
язззззь!!!• 24 апреля в 07:40
Ответ дляНу шо не так?
И какие общие потери? Вы их знаете?
Потери в технике считает орикс и перевес в сторону рашистов огромен.
Невозможно было предсказать, что США, с которым раха ведёт, типа, прокси войну, как утверждают многие советчицы, станут по сути противником Украины. Обеспечение потребностей рахи снарядами со стороны Северной Кореи на 70% тоже не предполагалось. Опять же роль танков, которые вообще мало что показали, а дроны решают многое и обеспечивают большинство поражений целей. Война идёт уже очень долго, вмешивается столько факторов , которые были непредсказуемы ранее.
Вся аналитика ничего не стоит и чисто математика тоже не работает.
Может, завтра появится вундерфаффе и все опять изменится.
Бринзолетта• 24 апреля в 07:46
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ваші пропозиції?
Закінчуємо як є, на цих умовах.
Так интересно «армию развивать нельзя») а за чей счет ее развивать (нет денег у Украины) и кто в той армии служить будет (людей нет, все с мотивацией уже убиты, другие не хотят, парней 17 летних вывезли). Мир розовых пони….
Так пишите, чтоб если условно «разрешили» то сразу бы мы ее начали развивать и люди бы туда побежали) мы ее даже в условиях войны сейчас не развиваем особо если что, бусификация - это не развитие, тотальная коррупция, ничего из военки не производим
Свекруховна• 24 апреля в 07:50
Ответ дляНу шо не так?
В чому сильніша?
Штора с кисточкой• 24 апреля в 07:51
Ответ дляКартаБезКомиссий
Але ж умови закінчення бачили?
Проигравшие не пишут условий