Админко• 24 апреля в 10:42
Квитки Київ Перемишль онлайн неможливо купити.
Не можна через приват 24, не можна через додаток укрзалізниці. А якщо до кас на вокзал?
МеняАЖтрусит• 24 апреля в 10:44
Так, на ЖД вокзалі можна купити в касі.
Моя мама завжди так купує.
Невісточка ж• 24 апреля в 10:45
В касі купите спокійно. На Перемишль достатньо потягів кожного дня, щоби не було ажіотажу. Ну, хіба вам на післязавтра треба.
Дело было давно• 24 апреля в 10:46
С Харькова тоже вчера весь день пыталась. Уже верю в сговор перчинского с дієй
Дело было давно• 24 апреля в 10:46
Ответ дляНевісточка ж
Билетов полно и в приложении, авторизироваться невозможно, в последний момент выдаёт ошибку
Админко
• 24 апреля в 10:53
Поки я чекала, коли воно відновиться, то на потрібний потяг на 1 травня квики написано розпродані
Зайканалужайке• 24 апреля в 11:07
Ответ дляАдминко
Є така функція «автоматична купівля». В додатку УЗ. Користувалася двічі, брала щоразу по два квитки собі і дитині. Поцікавтеся👍
А_мій_самий_самий• 24 апреля в 11:51
Ответ дляЗайканалужайке
О, цікаво, вперше чую, хоча активно користуюсь додатком.А де цю функцію шукати в додатку ?
Зайканалужайке• 24 апреля в 12:08
Ответ дляА_мій_самий_самий
От в такому ж порядку
А_мій_самий_самий• 24 апреля в 12:10
Ответ дляЗайканалужайке
От в такому ж порядку
ТОбто та сама функція відстежування не тільки інформує, а відразу автоматично дає можливість придбати квитки.
Зайканалужайке• 24 апреля в 13:01
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну дивіться. Я вибирала цю функцію , робила відмітку «тільки поруч», «тільки нижні» і «не біля вбиральні». Далі я оплачувала ці квитки і чекала. Щойно вони зʼявилися у продажі, програма автоматично мені їх купувала (на це могло йти декілька днів) і мені приходило провідомлення про вже куплені квитки. Оскільки на дитячий є знижка , то різницю мені повертали на карту без зняття комісії.
Зайканалужайке• 24 апреля в 13:03
Ответ дляА_мій_самий_самий
Якщо ви вибираєте «автоматична купівля», то ви оплачуєте відразу. А функція відстежування дасть вам лише повідомлення що квитки зʼявилися і все.