Шаманю второпях• 24 апреля 2025

Звільнення. Чи можу я після отримання розрахунку обірвати усі зв´язки?

Звільняюсь, через несправедливу ситуацію, зробила файл передачі справ та передала все по файлу колезі. Завтра останній день, хочу обірвати усі зв´язки. Чи коректно це буде чи все ж таки краще залишатись на зв´язку?
Полтавська галушка• 24 апреля 2025
По закону маєте право. По совісті кожен вирішує сам
Добродійка• 24 апреля 2025
Сделать так, как вам комфортно
КинДза• 24 апреля 2025
Не залишайтесь. Я теж нещодавно звільнилась, мене начальниця просила бути на зв´язку, щоб я її консультувала, і може, навіть приїхала колись
Ви не повинні нічого робити, тим паче з вами не дуже обійшлись
Мошей ницца• 24 апреля 2025
Якщо вам не дружні ті люди, то нащо. Можете заблокувати
Істеріомама• 24 апреля 2025
Ничего вы не обязаны. Передайте так дела,чтобы вас не беспокоили
Moon shine• 24 апреля 2025
Я після звілтнення ащагалі тел.не беру. Подзвонили і перестали. Всіх заблокувала. Навіщо вам ці зв´язки?
автор Шаманю второпях • 24 апреля 2025
Ответ дляІстеріомама
Справа в тому, що коли я прийшла, мені взагалі ніхто нічого не передавав, ще стукали начальству, коли помилки робила.
Moon shine• 24 апреля 2025
Ответ дляКинДза
От хитрозроблена. Навіть не брати тел треба.все сама
Moon shine• 24 апреля 2025
Я передала лиш те, що стосується посадових обов´язків. Всі особисті напрацювання, лайфхаки -ні. Знищила в компі.перший тиждень дзвонили. Я ігнорила. І перестали.
Мию чакри щоденно• 24 апреля 2025
Можете, я разрешаю! Я когда с одной из работ увольнялась, даже сим-карту поменяла.
автор Шаманю второпях • 24 апреля 2025
Ответ дляMoon shine
Ну напрацювання звісно не залишу. Як зі мною так і я, просто не хочу, щоб потім язиками полоскати, сфера вузька.
Оце потужно• 24 апреля 2025
Думаєте Вас будуть турбувати?
З досвіду і спостережень: ні. Навіть якщо будуть питання
автор Шаманю второпях • 24 апреля 2025
Ответ дляОце потужно
Думаєте Вас будуть турбувати?
Це добре. Бо з останнього місця роботи майже два місяці дзвонили, але там гарні відносини були, тому допомагала.
Moon shine• 24 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
сваритися не треба. просто після звільнення більше не брати телефон. подзвонять і перестануть. ну і не ляпати язиком куди йдеш.
автор Шаманю второпях • 24 апреля 2025
Ответ дляMoon shine
Так я і не сварюсь, вони знають куди йду сфера вузька, але і допомагати не хочу.
автор Шаманю второпях • 24 апреля 2025
Щей начальник на вихідне інтерв´ю запросив, взагалі не хочеться цього всього.
Moon shine• 24 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
не беріть телефон. просто ігноруйте. ігнор- найліпше. почнете брати,видумувати щось- погано. а так нема інфи- і все. ігноруйте. мені всі дзвонили. не взяла тел і не візьму. допомагати нікому не збираюсь. я важаю тих, хто допомагає після того як звільнився, просто лохами. і вони так виглядають. там лишились начальники ,які зп отримують, от хай вони і думають і вирішують,а мене вже нема.
Moon shine• 24 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
не зобов*язані. або включайте дурочку. да,да, будемо на зв*язку. вийшли за поріг і забули за них. ніякої допомоги. це просто треш- звільнитися і допомагати. вважаю таких людей лохами
автор Шаманю второпях • 24 апреля 2025
Ответ дляMoon shine
Ну я допомагала, мені два місяці доплачували, тому не можу сказати, що я лох, але там начальство було адекватне. Тут мене фізично нудить від начальника, думаю, я завтра той день доробить, щоб більше ніколи не стикатись.
Скляна миша• 24 апреля 2025
Всі ж знають що ви звільняєтесь, всі питання можуть вирішити поки ви є, а то так можуть і роками щось питати
ЯНаПэПэ• 24 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
вихідне інтерв´ю це що?
КинДза• 24 апреля 2025
Ответ дляMoon shine
Та звичайно, старі люблять все на молодих вішати
Нічний дожор• 24 апреля 2025
Ответ дляMoon shine
І я так передала
Все особисто напрацьоване залишилося в мене на флешці
Сказала, що не дам цього нічого
Хоча там було багато цікавого і значно б полегшило роботу колезі
Moon shine• 24 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
І я так передала
Сказала, що не дам цього нічого
А я нічого не повідомляла. Скинула і все. Вони дуже багато знають що у вас є. Чсе треба робити мовчки без коментарів. Коли питали про щось- крушлі очі, в мене цього нема. Що є -я скинула. Ви якась трохи наївна . Включайте дурочку- ліпше для вас. Не треба нікому нічого пояснювати.-що ви даєте а що ні.
автор Шаманю второпях • 24 апреля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
вихідне інтерв´ю це що?
Ну це типу коли звільняєшся, розповідаєш які складнощі в роботі були, дати якісь поради та інша болтовня.
ЯНаПэПэ• 24 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
афигеть, это для того чтобы работадателю вы помогли не допускать ошибок со следующими работягами, я бы в жизни не пошла на такую фигню, или вам з.п. не выплатят?
Moon shine• 24 апреля 2025
Ответ дляНічний дожор
І я так передала
Сказала, що не дам цього нічого
Менше пояснень і коментарів. Все мовчки.
В мене цього нема.десь ділося. Все що було -я скинула колезі. Більше нічого не маю. Не знаю.не маю....ось таеі відповіді мають бути
автор Шаманю второпях • 24 апреля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
В принципі, це нормальна практика, нормальних компаній, заплату, сподіваюсь виплатять, якщо не виплатять маю ричаг тиску, дуже вагомий, думаю з грошима все ок буде.
ЯНаПэПэ• 24 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
это иностранная компания? вы про Украину пишите?
автор Шаманю второпях • 24 апреля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Це українська компанія, відома, але процеси не вибудовані, на нормальні посади своїх беруть, а працюють лохи, дуже розвинуте стукачество та підлянки. В принципі, я думала менше тут протримають, йшла за певним досвідом, його отримала. Більше мене тут нічого не тримає