Прилипало• 24 апреля 2025
Вы бы назвали такую фигуру сильно полной?
Вы бы назвали телосложение на фото сильно полной или оно нормальное?
аромат Жука• 24 апреля 2025
Ответ дляПрилипало
Рост 171, вес 67 даже стыдно говорить. Очень сильно поправилась после родов, на 12 килограмм
Вам напевно до психіатра чи психотерапевта
Клептоманка• 24 апреля 2025
Ответ дляПрилипало
Але по ІМТ це норма.
Якщо щось саме Вам не подобається, то можна спортом додати рельєфу, без фанатизму, пам´ятаючи, що здоров´я - головне.
Клептоманка• 24 апреля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Норм, одежду выбросить
Шорти нормальні, а бюстгальтер треба замінити, факт.
Прилипало
• 24 апреля 2025
Ответ дляКлептоманка
Я без бюстгальтера на фото
Голубец• 24 апреля 2025
Якщо є виразна складка жиру на животі (а на попередніх фото вона була), то повна і можна худнути. І ширінка ледь сходиться. Немов зараз репне.
Гжегож Бженчишчикевич• 24 апреля 2025
Ні, взагалі не повне. Нормальна фігура, не струнка, не тендітна, але і не повна. Середня статура
Клептоманка• 24 апреля 2025
Ответ дляПрилипало
Я без бюстгальтера на фото
То ще й груди від ГВ не постраждали.
Чудово.
ПуГоФФка• 24 апреля 2025
Как по мне, нормальная но ближе к верхней границе нормы, т е кг 5-8 лишних от идеального
Прилипало
• 24 апреля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Кошмар.. 5-8 кг это очень много