Прилипало• 24 апреля в 17:02
Вы бы назвали такую фигуру сильно полной?
Вы бы назвали телосложение на фото сильно полной или оно нормальное?
аромат Жука• 24 апреля в 17:15
Ответ дляПрилипало
Рост 171, вес 67 даже стыдно говорить. Очень сильно поправилась после родов, на 12 килограмм
Вам напевно до психіатра чи психотерапевта
Клептоманка• 24 апреля в 17:19
Ответ дляПрилипало
Але по ІМТ це норма.
Якщо щось саме Вам не подобається, то можна спортом додати рельєфу, без фанатизму, пам´ятаючи, що здоров´я - головне.
Клептоманка• 24 апреля в 17:20
Ответ дляБачу_майбутнє
Норм, одежду выбросить
Шорти нормальні, а бюстгальтер треба замінити, факт.
Прилипало
• 24 апреля в 17:28
Ответ дляКлептоманка
Я без бюстгальтера на фото
Голубец• 24 апреля в 17:28
Якщо є виразна складка жиру на животі (а на попередніх фото вона була), то повна і можна худнути. І ширінка ледь сходиться. Немов зараз репне.
Тень льва• 24 апреля в 17:29
обычное
неудачно одетое плюс хозяйка не умеет подбирать нижнее белье
Гжегож Бженчишчикевич• 24 апреля в 17:34
Ні, взагалі не повне. Нормальна фігура, не струнка, не тендітна, але і не повна. Середня статура
Клептоманка• 24 апреля в 17:37
Ответ дляПрилипало
Я без бюстгальтера на фото
То ще й груди від ГВ не постраждали.
Чудово.
ПуГоФФка• 24 апреля в 17:47
Как по мне, нормальная но ближе к верхней границе нормы, т е кг 5-8 лишних от идеального
Прилипало
• 24 апреля в 19:51
Ответ дляПуГоФФка
Кошмар.. 5-8 кг это очень много