графиняВишенка• Изменено 24 апреля в 20:05
Хто нещодавно писав заяву на звільнення?
Дівчата, потрібна ваша підтримка.
Сьогодні отримала оффер (вже був пост про це, все надіслали), брала 1 день відпустки бо погано почувала), але завтра треба повідомити керівника. Боюся жахливо просто про це говорити. Хоча головою розумію, що потрібно заради себе та родини змінювати, бо об`єктивно грошей не вистачає на оренду + 1 член родини який поки не може працювати + 3 тварини + ми ВПО і житла свого немає.
Але так страшно змінювати, виходити з зони комфорту, і продовжувати жити як є теж не можна, підтримки ніякої немає, тільки те, що самі заробимо.
В общєм, хто нещодавно писав заяву, як набиралися сміливості?
Стигла полуниця• 24 апреля в 20:08
Я це робила не нещодавно, але дуже добре це пам´ятаю і розумію вас, автор. Теж дуже боялася.
Автор, чого саме ви боїтеся? Що керівник розсердиться? Чи почне кричати? Що найгірше можливе?
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:10
Ответ дляСтигла полуниця
Напевно боюся, що можу не пройти ВТ, не впоратися з новою роботою, хоча перехожу на аналогічну, тільки умови кращі.
Та і колектив хороший, а там не знаю який буде. Бо на попередньому місці роботи, колектив був нормальний, а керівник жах, людина настрою. Посварилася з чоловіком - двері ногою відкривалися, гиркала, могла висказатися при сторонніх людях.
Стигла полуниця• 24 апреля в 20:12
Ответ дляграфиняВишенка
Зарплатня - це головна причина, чому ви йдете?
Якщо завтра керівник підвищить вам зарплату до такого ж рівня, що і нова компанія, ви залишитеся? Чи це нереально? Чи просили ви підвищити вам зарплату раніше?
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:12
Ответ дляКнопкотиць
Просто писала і все )
Ви з керівником в одному кабінеті сидите?
У нас в кабінеті багато людей сидить і один з керівників, а ще один в іншому. То завтра потрібно першому повідомити (який в загальному кабінеті сидить), але у мене кишка тонка (я трусіха)
Стигла полуниця• 24 апреля в 20:13
Ответ дляграфиняВишенка
То ви боїтеся не тільки того, чи добре буде в новій компанії, а і розмови з керівництвом?
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:14
Ответ дляСтигла полуниця
Так, це головна причина. До тих умов не зроблять це 101%, бо запропонували 100% білу, а зараз мінімалка + конверт.
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:14
Ответ дляСтигла полуниця
Так, для мене це підвести команду, залишити коли важко всім.
Стигла полуниця• 24 апреля в 20:15
Ответ дляграфиняВишенка
У такому разі йдіть і не бійтеся. Це нормально бажати кращі умови. Ви всього-навсього найманий працівник і працюєте заради грошей.
Мамзелькіна• 24 апреля в 20:16
Я півроку тому пішла з хорошої роботи, захотілося розвитку, руху якогось.
Пройшло півроку-я стомлена, потовстішавша, забивша на себе і сімʼю (дуже складна робота і велике навантаження). Уже говорила, що не витримую і буду звільнятися, вмовили лишитися, пройшло 2 тижні, зрозуміла, що або я і моя сімʼя, або робота. Тож планую найближчими днями писати заяву 🥴
До речі, з попереднього місця в 2022 році збиралася йти, бо отримала офер із кращою з/п. Тоді мені оперативно погодили підвищення з/п, щоб я не пішла.
Ви не раб роботи, захочуть втримати - запропонують щось краще на поточному місці.
Завжди обирайте власні потреби і бажання.
Бажаю вам легко і швидко влитися в новий колектив і функціонал 🤗
Стигла полуниця• 24 апреля в 20:16
Ответ дляграфиняВишенка
А в компанії справді зараз важко? Чому?
Вам потрібно буде відпрацювати ще два тижні?
Стигла полуниця• 24 апреля в 20:17
Ответ дляМамзелькіна
Автор написала, що робота аналогічна. Тож велика вірогідність, що ніякого зайвого навантаження і неочікуваних складнощів не буде.
Настасья Пицун• 24 апреля в 20:17
Ответ дляграфиняВишенка
Якісь дитячі у вас думки
Кнопкотиць• 24 апреля в 20:18
Ответ дляграфиняВишенка
Ми онлайн усі. Всім керівникам у тімсі повідомила, потім повезла в офіс заяву в ВК. Чого ви боїтеся? Це смішно ) Всі дорослі люди. Є потреба - ось вам заява. Все
Мамзелькіна• 24 апреля в 20:18
Ответ дляграфиняВишенка
Я вас розумію, сама сиджу у себе з таких же міркувань
Але ваші потреби і потреби сімʼї - це головне!
Кнопкотиць• 24 апреля в 20:19
Ответ дляграфиняВишенка
Думайте насамперед про себе. Потім і не згадає ніхто
Стигла полуниця• 24 апреля в 20:20
Ответ дляграфиняВишенка
Автор, це не ваш бізнес. Повірте, ваш керівник, його зам і їх сім´ї чудово себе почувають і машину мають кращу за вашу. Чому ви маєте тягнути їх бізнес, якщо вони не платять належно?
Щодо того, що ви підведете команду. Керівництво завжди розуміє ризики невисоких зарплат, і мають передбачити, що робити, якщо хтось піде. Швидко шукати нового працівника. Для цього є рекрутери.
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:23
Ответ дляСтигла полуниця
А в компанії справді зараз важко? Чому?
Багато роботи. Наприкінці минулого - на початку цього року потрібно було провести великий обсяг роботи, все зроблено, але у зв`язку з цим не закритий 2024 рік, а він по об`ємах ну дуже великий, + підкидали далі роботу і все відсувалося далі і далі.
Тимчасово звісно підхватить зам.керівника.
Так, два тижні згідно законодавства потрібно буде відпрацьовувати.
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:24
Ответ дляСтигла полуниця
Так, це не мій бізнес. І я всього навсього гвинтик який можна замінити.
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:25
Ответ дляНастасья Пицун
Якісь дитячі у вас думки
Згодна з Вами. Я дуже тривожна людина сама по собі.
Якби не війна і від мене не залежали я б більш спокійно відносилася.
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:27
Ответ дляСтигла полуниця
І не тільки авто кращі, а і своє житло мається.
З/п ринкова в принципі, а ціни на все кусаються, оренду житла підняли, продукти здорожчали.
Настасья Пицун• 24 апреля в 20:28
Ответ дляграфиняВишенка
Ви доросла, а поведінка як дитина в школі. Не хочу підвести бла бла Хто вони вам ?
Чужі дядьки с тетками
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:28
Ответ дляСтигла полуниця
Так, трохи по деяких пунктна буде зміна функціоналу, але не суттєва і можна розібратися.
Баррикадница• 24 апреля в 20:28
Ответ дляграфиняВишенка
Зараз воєнний стан, нічого не потрібно відпрацьовувати.
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:29
Ответ дляБаррикадница
Потрібно. Без попередження за 14 к.д. тільки якщо прифронтове місто, є загроза життю, а я в Києві проживаю, не рахується прифронтовим містом. У нас всі відпрацьовують.
Баррикадница• 24 апреля в 20:30
Якраз місяць назад звільнилася. Працювала більше 20 років.
Незамінних людей немає- такий висновок я зробила, коли побачила реальне відношення власників. Думайте тільки про себе.
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:30
Ответ дляМамзелькіна
Ви перейшли на зовсім інший напрямок діяльності?
Стигла полуниця• 24 апреля в 20:31
Ответ дляграфиняВишенка
То це велика удача, що вам вдалося знайти таку вакансію, де зарплата вище ніж на ринку в цій сфері, та ще й успішно пройти співбесіди і отримати пропозицію. Ви велика молодець.
Баррикадница• 24 апреля в 20:31
Ответ дляграфиняВишенка
Читайте закон, що там написано. Ніхрена собі нема загрози життю, особливо після сьогоднішньої ночі.
графиняВишенка
• 24 апреля в 20:35
Ответ дляБаррикадница
Київ не прифронтове місто.
КЗпП я дуже добре знаю (прийшлося свого часу вивчити) + оновлені закони.