Без QR коду• 24 апреля в 20:50
Валюта євро долар
Що думаєте буде дороже чи просяде в ціні?
Результат:
вже голосів:
29 (78.38%)
Вгору
8 (21.62%)
Просяде
Готова до другої• 24 апреля в 20:51
Якщо ми чекаємо на дефолт в травні, точно не просяде. Гривня полетить в прірву.
Готова до другої• 24 апреля в 20:55
Ответ дляБайрактара
По 2 грн обещают, странные вопросы
Хто обіцяє?
Патріотка з дивану• 24 апреля в 21:00
Ответ дляГотова до другої
Хто обіцяє?
Бачачі та тарологині.
Готова до другої• 24 апреля в 21:04
Може обіг скоротять, на законодавчому рівні, паперових грошей? Мотивуючи тим що навіть на друк коштів, грошей немає друк буде дорожче, ніж сама гривня і введуть цифрову валюту. Ми вже заробляли колись мільйони. Будуть пояснювати що в нас борги, зарплати платити нічим і пенсії також. Дивлюсь не цей піз..ц і нічого не виключаю.