Язвочка• 24 апреля 2025
Моя нутрієтивна вечеря
Обіду не було.
Про макарони не пишіть, я вуглеводів не боюсь.
При 165 см 55 кг.
Що у вас?
При 165 см 55 кг.
Що у вас?
Да_Я_ТакаЯ_• 24 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Неповірите, але я сьогодні цілий день намагалася настроїти себе зробити котлети, але так було лінь, перенесла на завтра)
Можу поділитись, в мене їх ще дуууже багато)
Рожки-да-ножки• 24 апреля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дякую))
Язвочка
• 24 апреля 2025
Ответ дляМerida
Пришла посмотреть, как выглядит нутрия на ужин
хорошо, что ошиблась. Выглядит вкусно.
Мне хреново. Лежу в кровати. Ужина нет. Витамины чавкаю
хорошо, что ошиблась. Выглядит вкусно. Мне хреново. Лежу в кровати. Ужина нет. Витамины чавкаю
Виліковуйтесь🙏 ягоди обожнюю. Сьогодні буда полуниця і лохина
Рожки-да-ножки• 24 апреля 2025
Ответ дляМerida
хорошо, что ошиблась. Выглядит вкусно.
Скажіть будь ласка, до мами додзвонились нарешті?
Ответ дляРожки-да-ножки
Да! Спасибо! Прям перед отбоем перенабрала. Скащала, выбегает в паркинг, надела зимнюю куртку, и телефон возле зеркала остался, а бежать за ним не рискнула ужн. Не думала, что я не сплю. Договорились о плане действий, чтоб такое больше нн повторялось. И таки к ним тоже прилетело.
Язвочка
• 24 апреля 2025
Ответ дляМerida
Бережіть себе 🩷
Рожки-да-ножки• 24 апреля 2025
Ответ дляМerida
Чудово що все добре, рада за вас
Язвочка
• 24 апреля 2025
Ответ длялюблю_тортики
Смажені баклажани з цільнозерновим хлібом😄
А я люблю запекти баклажани плюс помідор плюс часничок… ням ням
люблю_тортики• 25 апреля 2025
Ответ дляМerida
Просто с солью? Или соус какой? Мне почему-то горчат
З сіллю лише, я навіть не вимочувала попередньо, нема часу. Трохи гірчать дійсно, але я зазвичай так їм.