Дякую_аж_підскакую• 24 апреля в 23:46

За такое может быть что то юридически?

Есть одна гнида, выследила, собрала в банку мочи и вылила на дверь и коврик, также на двери налила зеленки пару бутыльков
Міні-бікіні• 24 апреля в 23:46
Что она сделала?
Arctic777• 24 апреля в 23:47
Хулиганство и порча имущества
Мой завтрак• 24 апреля в 23:50
Вот это люди дают .. сочувствую
Язикувата Хвеська• 24 апреля в 23:58
Що ж Ви такого зробили цій людини, що заради помсти Вам так заморочились?
Сяду на шию, дорого!• 25 апреля в 00:06
Ответ дляArctic777
Хулиганство и порча имущества
Ось тут вам правильно відповіли.Складуть адміністративний протокол.Якщо є відео-нагляд,то взагалі топ)
ЧукИГеки• 25 апреля в 00:08
А что вы ей сделали ? Просто так сомневаюсь что пришла вам гадить
Сяду на шию, дорого!• 25 апреля в 00:13
Ответ дляЧукИГеки
Я вибачаюсь звичайно,але яке це має значення для юридичних аспектів?Мотиву вчинку в даному випадку взагалі ніякої ролі не грають
Новопоштинская• 25 апреля в 00:26
Вы не в КР живете?
Курочка-чубаточка• 25 апреля в 10:48
Поставте камеру над дверима, тоді можна і звертатися в поліцію