Все будет, но потом• 25 апреля 2025

Поради безпеки при шахедах

1. Коли пишуть , що шахеди вилетіли у вас є алгоритм дій! Приготувати в коридорі, тривожну валізу ( документи, гроші, вода, знеболювання, бинт- обовʼязково), приготувати взуття , теплу кофту, воду, аптечку, повідки для собак, бокси для котів!
2. Як тільки оре сигнал тривоги ви тут же одягаєтесь в те, що вже лежить у коридорі! і обуваєте взуття, котів в бокси, собаки на повідець! Всі садяться як можна ближче до виходу! Завжди не важливо в вашому районі летять чи іншому!! Це обовʼязково!!! У коридорі немає бути дзеркало чи скла!!! Уберіть, якщо є, або знімайте , коли пишуть , що вилетіли.
3. Після вчорашньої ночі я чітко усвідомлюю, що якщо прилетить у будинок( не дай Боже!) або поряд , буде лише 10 секунд!!! Буде погано( почнете блювати, не буде слуху) , потрібно виходити до найближчого забору подалі від пожежі!!!з собою в валізі потрібно, щоб була вода та знеболююче , бігти
!
Ви не зможете піклуватися про когось , тому кожен повин бути підготовлений!!!
Не важливо в приватному будинку чи квартирі, якщо є можливість уйти в укриття коли пишуть , що вилетіли, уже ідіть, бо коли лунає тривога - вже пізно і не можна рухатись по вулиці!!!
Тільки коли ви відійшли від хвилі і шоку - можете думати , як надавати допомогу!
Не нехтуйте повідомленнями!! Бережіть себе і близьких!!!
Стосовно тварин вони після вибухів не будуть вас чути, не будуть чемними, тому повідець!!!!!як тільки лунає тривога!!! Коти , інші маленьки тваринки, птахи- бокси!!!
А і дуже важливе!!! Перекривайте газ , коли лунає тривога!! Вчора один будинок згорів , бо газ!
І ще дуже важливо, дбайте про свободний підʼїзд пожежних, не перекривайте дороги… думайте до тривоги не лише про себе , а і про те, щоб вам могли допомогти!!!
Люди, прості речі , реально можуть врятувати!!!
Якщо у вас собаки у вольєрі, заберіть до себе на повідках!!! Навіть, якщо вони не бояться взривів !!!
Якщо це виконувати, можна врятуватись, інакше ні….Босі ноги, у піжамах, собаки без повідків, це смерть… бо після удару 10 сек ви відходите від цього і бігати не зможете( а у вас тільки 10 сек)!!!!
Поширюйте, розказуйте не нехтуйте!!!
( з фб )
Пригаю-цибаю• 25 апреля 2025
Забембали фейсбучные эксперты. Особенно если их ’поради’ пишуться откуда-то из безопасного места, главное побольше восклицательных знаков натыкать. У нас шахеды обычно летят с моря и сразу на город, бегать отключать газ и прочее просто не реально. Сидеть третий год в коридоре на чемоданчике с кошкой в переноске и спать в одежде тоже, так как утром работу никто не отменял. Убежищь поблизости нет, подвал в хруще - это братская могила (еще и с канализацией над головой). Ну и зачем копипастить чей-то текст, чтобы что? Пообижаться, что не оценили?
ps Выйти во двор во время обстрела и поблевать на забор - это гениально. Спасатели оценять ваш живописный труп. Простите, не удержалась.
ЧупакабраЗеБест• 25 апреля 2025
Ответ дляЖонДуан
Дівчата! Вам дали поради з власного досвіду (хоча і скопіювали, але ж хтось його написав). Приймати чи ні, дотримуватись чи ні власна справа кожного. У кожного свої обставини (з коридорами, укриттями, місцевістю).
Та подякуйте ви людині. Запропонуйте чим доповнити.
Нє. Помилки виправляємо. Нереально.....
Ну невже і ця тема буде зі срачем!?
за что тут дякувати?
наивные советы на уровне 3 класса.
смшено читать
Мошей ницца• 25 апреля 2025
Ответ дляЖонДуан
ну а нащо ви зайшли в тему, якщо не потребуєте?
І так, я вважаю що ніколи не пізно поділитись досвідом. Кому треба, візьме собі. Нащо Ви такі досвідчені зайшли, не розумію
Зайшла, бо назва теми на 4-му році війни викликала щире здивування
Лизочек• 25 апреля 2025
Ответ дляСама не знаю
потрібно виходити до найближчого забору

Тут не зрозуміла, до якого забору мені іти, якщо я в спальному районі на останньому поверсі.
Надо построить во дворе многоэтажки забор и потом дружно всей панелькой выходить к нему блевать
Сирожено_пирожено• 25 апреля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я точно усвідомлюю, що в такому режимі навіть без прильотів я попаду в психушку. Вже краще виїхати в такому разі.
Також хотіла написати.´, що це все інколи десять разів за день треба повторювати, або 5 за ніч.
КондуктЕр тролейбуса• 25 апреля 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
А потом попробуй его подключи: требуется наличие жильцов в каждой квартире в доме
Я знаю, брат на аварийке работает
КондуктЕр тролейбуса• 25 апреля 2025
Ответ дляЖонДуан
Це мабуть вже про наслідки. Нервові системи у всіх нас різні.
Особисто Ви не маєте обов’язку починати блювати. А там як організм, не дай Боже, відреагує.
Да, мой ребёнок прошлую ночь и вчера пол дня рвал, очень испугался
dorik• 25 апреля 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Я не ніка. Вам заважають поради ?
Не читайте
Цікаво, з якого міста автор.
Прагматик флегма• 25 апреля 2025
Я , нажаль, теж пережила падіння шахеда у дворі багатоквартирного будинку. Десь 25-30м. від мого підїзду посеред круглого двору вибухнув.
Все це гарно описано, але! від вибухової хвилі клине вхідні двері - тож вийти з приміщення чи підїзду немає можливості.
А в нас вни літають цілу добу, тож жити в підвалі під 5п будинком не варіант, але тепер двері не закриваємо на замок чи привідчиняємо. І так голими ногами по склу не побіжиш- то ж взуття потрібно.
Додаю напруги• 25 апреля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Т.е. про то, что помимо ППО есть еще МВГ Вы не в курсе?
ОНи по городу гоняют..
в курсе. Ну что делать, тогда выезжать... Или смириться.
Olga_72• 25 апреля 2025
Співчуваю вам автор.
Для Дніпра це не реально. Бо все що летить по всій Україні, летить через нашу область. От тільки Харків і Запоріжська ще більше за нас в тривогах. У мене кахель у ванній та коридорі після вибухів відпадав. Його не знімеш на ніч. В такому режімі при постійній тривозі я швидше загину від проблем з серцем, та руйнуванням організму в режимі стресу. Багато знайомих намагається заснути раніше, ніж почалась тривога та полетіли шахеди. А як проспав масовану ракетну атаку, то ти щасливчик.
Пешеходик• 25 апреля 2025
так 10 рахів на добу це зробите і вам стане пофіг
КондуктЕр тролейбуса• 25 апреля 2025
Ответ дляЖонДуан
Нє. Помилки виправляємо. Нереально.....
Ну невже і ця тема буде зі срачем!?
Вы понимаете, что эти советы ни о чем, они нереальны к выполнению и абсолютного бессмысленные , потому и такая реакция.
Пешеходик• 25 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Про газ это очень важно.
в моем доме газовые плиты в 260ти квартирах.половина квартир пустует
все еще пкрекрывать?
Ранковий базар• 25 апреля 2025
Ответ дляСама не знаю
потрібно виходити до найближчого забору

Бігти поки не зустрінете забор.
ЖонДуан• 25 апреля 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Так пишіть слушні поради!!! Жодної за три сторінки ще не було!!!!
Ні! Тут гасло ’Зайду нагадити’
Пешеходик• 25 апреля 2025
Ответ дляВсе і одразу
*Вибухів.
дада автор обязательно нап шет в фесбук автору сей инструкции
Пригаю-цибаю• 25 апреля 2025
Ответ дляПешеходик
Что у него хреновый переводчик .
КондуктЕр тролейбуса• 25 апреля 2025
Ответ дляЖонДуан
Ні! Тут гасло ’Зайду нагадити’
Выезжать, другого совета нет для городов, где шахеды каждую ночь и периодами днём летают.

Если вы не в курсе, что при сбитии днём МОГ работают даже не перекрывая дорогу, среди машин и людей.
Юпитерная• 25 апреля 2025
Ответ дляЖонДуан
Нє. Помилки виправляємо. Нереально.....
Ну невже і ця тема буде зі срачем!?
Дівчино! Ми у війні вже четвертий рік живемо. І порад від тих, на кого таке сильне враження справив шахед десь у Чернівцях, не потребуємо.
Olga_72• 25 апреля 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Что у него хреновый переводчик .
А, то може для московитів ці поради? Бо вони тільки знайомляться з правилами поведінки у тривогу. Та у них ще й Дії нема, вони не знають де летить, куди летить.
Сирожено_пирожено• 25 апреля 2025
Ответ дляРанковий базар
Бігти поки не зустрінете забор.
Хтось пояснить щось про забор? Окрім того,що біля нього треба блювати?
Ранковий базар• 25 апреля 2025
Ответ дляДодаю напруги
Переїхати подалі від заводів, складів, військових об´єктів, ось це може врятувати, а, ще туди, де зовсім немає ППО
Тут де ми зараз живемо, прийдеться виїхати всьому містечку. Місто маленьке з одного боку прямо за будинками аеродром, в центрі міста - сама частина. Місцеві були дуже раді, коли сюди льотна частина переїхала.
Вчителька з мікрорайону• 25 апреля 2025
Чего мы такие злюки с утра, девочки?
ЖонДуан• 25 апреля 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса

Дякую за Вашу думку!
Ні ,про таки методи збиття не знала. Дякую що повідомили.
Я так розумію, що ви не виїхали?! Що ви робити під час тривоги, збиття?
Olga_72• 25 апреля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Чего мы такие злюки с утра, девочки?
Бо вчора не виспались.
Пригаю-цибаю• 25 апреля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Чего мы такие злюки с утра, девочки?
Не выспались. И сейчас уже две тревоги, балистика. Но пока через нас...
ЖонДуан• 25 апреля 2025
Ответ дляЮпитерная
То не читайте! Та хоча б не агресуйте так.
Щиро рада що у вас ві1ни 4 роки. Я у війні з 2014 живу.
Юпитерная• 25 апреля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Чего мы такие злюки с утра, девочки?
Бо шахеди спати не давали знову
Без QR коду• 25 апреля 2025
Ответ дляOlga_72
Бо вчора не виспались.
і сьогодні теж
до другої ночі паскудство це літало