Все будет, но потом• 25 апреля 2025

Поради безпеки при шахедах

1. Коли пишуть , що шахеди вилетіли у вас є алгоритм дій! Приготувати в коридорі, тривожну валізу ( документи, гроші, вода, знеболювання, бинт- обовʼязково), приготувати взуття , теплу кофту, воду, аптечку, повідки для собак, бокси для котів!
2. Як тільки оре сигнал тривоги ви тут же одягаєтесь в те, що вже лежить у коридорі! і обуваєте взуття, котів в бокси, собаки на повідець! Всі садяться як можна ближче до виходу! Завжди не важливо в вашому районі летять чи іншому!! Це обовʼязково!!! У коридорі немає бути дзеркало чи скла!!! Уберіть, якщо є, або знімайте , коли пишуть , що вилетіли.
3. Після вчорашньої ночі я чітко усвідомлюю, що якщо прилетить у будинок( не дай Боже!) або поряд , буде лише 10 секунд!!! Буде погано( почнете блювати, не буде слуху) , потрібно виходити до найближчого забору подалі від пожежі!!!з собою в валізі потрібно, щоб була вода та знеболююче , бігти
!
Ви не зможете піклуватися про когось , тому кожен повин бути підготовлений!!!
Не важливо в приватному будинку чи квартирі, якщо є можливість уйти в укриття коли пишуть , що вилетіли, уже ідіть, бо коли лунає тривога - вже пізно і не можна рухатись по вулиці!!!
Тільки коли ви відійшли від хвилі і шоку - можете думати , як надавати допомогу!
Не нехтуйте повідомленнями!! Бережіть себе і близьких!!!
Стосовно тварин вони після вибухів не будуть вас чути, не будуть чемними, тому повідець!!!!!як тільки лунає тривога!!! Коти , інші маленьки тваринки, птахи- бокси!!!
А і дуже важливе!!! Перекривайте газ , коли лунає тривога!! Вчора один будинок згорів , бо газ!
І ще дуже важливо, дбайте про свободний підʼїзд пожежних, не перекривайте дороги… думайте до тривоги не лише про себе , а і про те, щоб вам могли допомогти!!!
Люди, прості речі , реально можуть врятувати!!!
Якщо у вас собаки у вольєрі, заберіть до себе на повідках!!! Навіть, якщо вони не бояться взривів !!!
Якщо це виконувати, можна врятуватись, інакше ні….Босі ноги, у піжамах, собаки без повідків, це смерть… бо після удару 10 сек ви відходите від цього і бігати не зможете( а у вас тільки 10 сек)!!!!
Поширюйте, розказуйте не нехтуйте!!!
( з фб )
неДодекаэдр• 25 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Так, відкрити замки в квартирі і поставити біля дверей тривожний -це перше, що роблю під час тривоги, колись прочитала, що двері заклинило і люди не могли вибратися, тепер це у мене страх, а в коридорі себе почуваю ну прям значно безпечніше.
О, я теж дверний замок відчиняю коли близько гремить
Сизоока бестія• 25 апреля 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Вы про приложение Тривога? У нас уже месяц вообще перестала включаться ’підвищена’. Что интересно, когда было затишье, она орала на каждую пролетающую ворону. Шахеды в области или летают кругами в море, она орет по городу. А сейчас эта хрень падает за три дома от меня, но приложение не считает это підвищеной небезпекой. Устала орать видимо
Після оновлення, для підвищеної небезпеки повинно в телефоні бути включена функція ´´розташування´´.
Кумедна• 25 апреля 2025
Ответ дляБез QR коду
Вночі чутно як вони гудять на протилежній стороні міста за 10 кілометрів
Не слышно их за 10км не рассказывайте
Треба підробіток• 25 апреля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
С Вами все в порядке ? Не было ранений ?
Мене врятували блекаут штори. Забій тільки від того, що прибило рамою з стекло пакетом. У нас великий будинок, дивом усі живі
Аннуитет• 25 апреля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Как же страшно они падают. У нас в городе 5 и 7 прилетели в одно место( .только об этом никогда не скажут в новостях.
У нас тоже четко 4 попадания в одно и тоже место где-то месяц назад
Недалеко от столицы
В новостях молчок, все сбито , все ок
И да, когда пикируют уже, страшно до чертиков, вроде прямо в твой дом летит
всегдаДаДа• 25 апреля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Плотность ткани удержали осколки ?
В любом случае это чудесно , что все в порядке !!
Галя-краля• 25 апреля 2025
Ответ дляМошей ницца
Ці поради нереальні, укриття відсутні. Навіть якби вони були, ми не можемо сидіти в них по пів доби. Треба працювати, спати, жити колись, а не в укриттях 4-й рік сидіти
Тоді Ви з сім´єю спокійно приймаєте те, що може статися. Віта, ви безстрашні. Нажаль, не завжди гине уся сім´я.
Маргарита и Мастер• 25 апреля 2025
в мае 2023 и 2024 г. когда Одессу изматывали шахедами, я ложилась спать в коридоре независимо от тревог и обязательно пила снотворное. С утра на работе была огурчиком )))
Но все равно задолбалась и летом 2024 уехала
Без QR коду• 25 апреля 2025
Ответ дляКумедна
Не слышно их за 10км не рассказывайте
мені - чутно
Пригаю-цибаю• 25 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Дякую!
Голубая фишка• 25 апреля 2025
Ответ дляДодаю напруги
Переїхати подалі від заводів, складів, військових об´єктів, ось це може врятувати, а, ще туди, де зовсім немає ППО
А на Святошині які об´єкти були поруч, де людей в звичайному будинку насмерть привалило? І на Березняках, де бабуся заживо в своїй квартирі згоріла?
Телячі ніжноСті• 25 апреля 2025
Автор, всі ваших поради - фігня.
Не можливо цього дотримуватися, якщо БПЛА літають на регулярній основі.
Якщо що - я живу в 300 метрах від зруйновоного в Святошино будинку.
Мій 14-річний син з друзями вчора там допомога в розбирати завали.
Завтра їдемо з ним вдвох на допомогу.

В ту ніч ми вискочили в ліфтовий хол з першим вибухом. В квартирі хвилею знесло все з відкритих полиць. Добре, що вікна були відкриті на провітрювання. У тих мешканців нашого будинку, у кого були закрит
і вікна - повибивали їх із рам, у деяких побило.
Після цього над нами збили ще три БПЛА тієї ночі.
Якщо буде пряме попадання - нічого не врятує. Це треба розуміти та приймати рішення жити далі, чи кудись їхати.
Ми на початку повномасштабної виїжджали. Більше не хочу.
Я фаталістка.
Буде що буде.
Але бігати по ночам по кожній тривозі я теж не буду. Бо це руйнує мене.
df364tye3• 25 апреля 2025
трам сказал,,, ударов по украине больше не будет ,,,
сегодня ,,,
Лика-прилипка• 25 апреля 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Так газ в многоквартирном доме только газовщики могут перекрыть
Вам сколько лет, девочка? Спросите у мамы, где вентиль возле газовой плиты.
Лика-прилипка• 25 апреля 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я знаю, брат на аварийке работает
А брат про вентиль над плитой ничего не говорил?
Лика-прилипка• 25 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а остальные 60 квартир?
А для остальных эта тема. Чтоб спросили у мам, где вентиль
ЧупакабраЗеБест• 25 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
ахаха, если она перекроет этот вентиль, то газа не будет только на участке 50 см.
вся остальная газовая распределительная труба по дому будет полна газа.
Она правильно пишет, вот тот общедомовой кран может перекрыть только мастер.
ЧупакабраЗеБест• 25 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
и чем поможет перектырй вентиль над плитой?
Замріяна• 25 апреля 2025
Я уже пережила все. Единственный вопрос -как ездить по трассе, если над тобой дрон?
Пристегнутый, непристегнутый?
Там штраф, тут калека .
Кондуктор автобуса• 25 апреля 2025
Ответ дляВолодарка мрій
Напали на автора..Человек посчитал, что это кому то поможет. Да и тема не лишняя поделится своим опытом.
Особенно веселят коменты тех, кто выехал, ваше мнение так важно, аж 💩💩
Ну да, спустя 3 года очень важная тема. Если б мы так делали, то уже давным давно лежали в психушке.
Неначасі• 25 апреля 2025
Ага. Особливо враховуючи, що літає по сто раз на дню. Дуже емоційно, але нічого не зрозуміло. Яких 10 секунд? Куди бігти? А чого мені в будинку кота в переробку пхати, якщо за вашими ж словами не зможу про нього подбати?
Неначасі• 25 апреля 2025
Ответ дляЖонДуан
Дівчата! Вам дали поради з власного досвіду (хоча і скопіювали, але ж хтось його написав). Приймати чи ні, дотримуватись чи ні власна справа кожного. У кожного свої обставини (з коридорами, укриттями, місцевістю).
Та подякуйте ви людині. Запропонуйте чим доповнити.
Нє. Помилки виправляємо. Нереально.....
Ну невже і ця тема буде зі срачем!?
Є раціональне зерно та звісно. Але це поради з серії ’,не будьте бідним в хворим, будьте багатим і здоровим’. Дуже вдячні, а далі що?
Неначасі• 25 апреля 2025
Ответ дляА поговорить?
так і я про те, це про ту частину країни , де немає тривог постійних
Тоді чого його паніку розводити? Політає Тай зіб´ють над якимось лісом, якщо це рідкісний випадок.
Неначасі• 25 апреля 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Забембали фейсбучные эксперты. Особенно если их ’поради’ пишуться откуда-то из безопасного места, главное побольше восклицательных знаков натыкать. У нас шахеды обычно летят с моря и сразу на город, бегать отключать газ и прочее просто не реально. Сидеть третий год в коридоре на чемоданчике с кошкой в переноске и спать в одежде тоже, так как утром работу никто не отменял. Убежищь поблизости нет, подвал в хруще - это братская могила (еще и с канализацией над головой). Ну и зачем копипастить чей-то текст, чтобы что? Пообижаться, что не оценили?
ps Выйти во двор во время обстрела и поблевать на забор - это гениально. Спасатели оценять ваш живописный труп. Простите, не удержалась.
Ой, я якогось разу чую летить, просто над дахом. А мені, як на зло, прирекло посидіти на унітазі, і злізти ніяк. Сиджу така, гільзи по даху тарабанять, а я собі думаю, як незручно буде перед рятувальникам - така картина)))
Неначасі• 25 апреля 2025
Ответ дляЖонДуан
Так пишіть слушні поради!!! Жодної за три сторінки ще не було!!!!
Ні! Тут гасло ’Зайду нагадити’
Скласти рюкзак, капці взути і лягати спати. І якщо від вибухів з ліжка не падаєш - спати далі.
Неначасі• 26 апреля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
А який вмцому сенс? Раптом прямо в плиту прилетить, а вона оп - відключена. Бо там перед вентилем ще шмат труби, який заведено з стояка, який перекрити неможливо. Порада про газ дуже актуальна для приватного сектору. Для багатоповерхівки... Ну, по принципу зробила все, що могла
КондуктЕр тролейбуса• 15 мая 2025
Ответ дляЛика-прилипка
И чем вам этот вентиль поможет? Вы даже не понимаете, что он перекрывает только подачу на вашу плиту?
Знову Я• 03 июня 2025
Ответ дляdf364tye3
сегодня ,,,
ви так пишите нібито він президент України