Булку Дай• 25 апреля в 11:54

Допоможіть поєднати кольори на диван

Треба 2 кольори
Які нормально виглядатимуть
PORKA• 25 апреля в 11:59
А зачем вам 2?
Это прошлый век, 2 цвета.
Губной рояль• 25 апреля в 12:00
А самій подумати? Слабо?

Ви не знаєте що у вас навкруги у квартирі - в як колір дивана буде з ним поєднуватись? Максимально дивують такі питання вирвані з контексту
Не за Будка• 25 апреля в 12:10
Робіть однотон
Сирожено_пирожено• 25 апреля в 12:11
Плюс бежевый,
пудровый розовый.
Не за Будка• 25 апреля в 12:12
З цих зразків мені подобається рудий і два нижні.
автор Булку Дай • 25 апреля в 12:14
Ответ дляНе за Будка
А такі як вам
автор Булку Дай • 25 апреля в 12:15
Ответ дляPORKA
А зачем вам 2?
Это прошлый век, 2 цвета.
Точно?
Садоводница• 25 апреля в 12:18
Ответ дляБулку Дай
Точно?
Поясніть, в чому сенс 2 кольорів?

Ці кольори погано пасують один до одного. Треба брати більш контрастні.
Не за Будка• 25 апреля в 12:20
Ответ дляБулку Дай
Точно?
Точно
Анти-анонім• 25 апреля в 12:21
Беріть на контрасті.
В мене так, був готовий диван вже. Фото для наглядності.
Але якщо ви будете замовляти, то навіщо ці кольори? Беріть однотон
Не за Будка• 25 апреля в 12:23
Ответ дляБулку Дай
А такі як вам
Я люблю світлі дивани або контрастні в цікавих інтер´єрах (тому рудий сподобався). В мене вдома світлий вже 9 років.
Анти-анонім• 25 апреля в 12:24
Ответ дляНе за Будка
А чим ви його чистите? Можете порадити дієвий засіб? В мене ліжко світле і поруч собака всю ніч треться, важко вимити. Може я щось не те купляю?
Пасхальний тролік• 25 апреля в 12:25
Ответ дляГубной рояль
А самій подумати? Слабо?

А перекласти відповідальність?)
Пасхальний тролік• 25 апреля в 12:26
Ответ дляБулку Дай
А такі як вам
Точно ні.
Не за Будка• 25 апреля в 12:34
Ответ дляАнти-анонім
Та просто меблевою насадкою на пилосос. Один раз, коли викликала клінінг на генералку, його почистили миючим пилососом. Але в мене нема собаки)) а кота стараюсь на диван не пускати) Дітей малих теж немає. Чоловіка і сина привчила акуратніше ставитись. Але часом і чипси їмо на дивані, і пиво п´ємо.
Губной рояль• 25 апреля в 12:35
Ответ дляНе за Будка
Гарний. А яка це фабрика?
За ким я буду?• 25 апреля в 13:28
Ответ дляБулку Дай
А такі як вам
Первое сочетание норм
Не за Будка• 25 апреля в 14:20
Ответ дляГубной рояль
Гарний. А яка це фабрика?
Блест
Губной рояль• 25 апреля в 14:21
Ответ дляНе за Будка
Блест
Чудовий
vkoren73• 02 мая в 10:58
У мене бежевий однотонний диван – справжня знахідка! Виглядає стильно і гармонійно вписується в інтер´єр. Дуже зручний, м´який, ідеально підходить для відпочинку після роботи. Матеріал приємний на дотик, легко чиститься. Якість висока, покупкою задоволений. Два кольори ніби вже не сучасні поєднання