Булку Дай• 25 апреля в 11:54
Допоможіть поєднати кольори на диван
Треба 2 кольори
Які нормально виглядатимуть
Губной рояль• 25 апреля в 12:00
А самій подумати? Слабо?
Ви не знаєте що у вас навкруги у квартирі - в як колір дивана буде з ним поєднуватись? Максимально дивують такі питання вирвані з контексту
Булку Дай
• 25 апреля в 12:14
Булку Дай
• 25 апреля в 12:15
Садоводница• 25 апреля в 12:18
Ответ дляБулку Дай
Точно?
Поясніть, в чому сенс 2 кольорів?
Ці кольори погано пасують один до одного. Треба брати більш контрастні.
Анти-анонім• 25 апреля в 12:21
Беріть на контрасті.
В мене так, був готовий диван вже. Фото для наглядності.
Але якщо ви будете замовляти, то навіщо ці кольори? Беріть однотон
Не за Будка• 25 апреля в 12:23
Ответ дляБулку Дай
А такі як вам
Я люблю світлі дивани або контрастні в цікавих інтер´єрах (тому рудий сподобався). В мене вдома світлий вже 9 років.
Анти-анонім• 25 апреля в 12:24
Ответ дляНе за Будка
А чим ви його чистите? Можете порадити дієвий засіб? В мене ліжко світле і поруч собака всю ніч треться, важко вимити. Може я щось не те купляю?
Пасхальний тролік• 25 апреля в 12:25
Ответ дляГубной рояль
А самій подумати? Слабо?
А перекласти відповідальність?)
Не за Будка• 25 апреля в 12:34
Ответ дляАнти-анонім
Та просто меблевою насадкою на пилосос. Один раз, коли викликала клінінг на генералку, його почистили миючим пилососом. Але в мене нема собаки)) а кота стараюсь на диван не пускати) Дітей малих теж немає. Чоловіка і сина привчила акуратніше ставитись. Але часом і чипси їмо на дивані, і пиво п´ємо.
Губной рояль• 25 апреля в 12:35
Ответ дляНе за Будка
Гарний. А яка це фабрика?
У мене бежевий однотонний диван – справжня знахідка! Виглядає стильно і гармонійно вписується в інтер´єр. Дуже зручний, м´який, ідеально підходить для відпочинку після роботи. Матеріал приємний на дотик, легко чиститься. Якість висока, покупкою задоволений. Два кольори ніби вже не сучасні поєднання