Реанимация• Изменено 25 апреля 2025

Как добраться из Мукачево в Ужгород?

И сколько по времени?
Маршрутка поезд что удобнее и чаще ходит?
cosmaximus• 25 апреля 2025
Маршрутки постійно курсують. Їхати км 40.50
Лгин• 25 апреля 2025
Автобусом с автовокзала .
Посмотреть на онлайн табло.
Ехать час.
KROX@• 25 апреля 2025
Автобус з автовокзалу або таксі.
ДаЗдраПерма• 25 апреля 2025
потяг
Українська Мрія• 25 апреля 2025
На біциґлях
Безпринципова• 25 апреля 2025
Ответ дляcosmaximus
Ближе
Безпринципова• 25 апреля 2025
Электричка, автобус
Пупуговка• 25 апреля 2025
Не переживайте, ви приїдете на вокзал, тут як коршуни, перевізники. Ми зараз живемо у Мукачево, нещодавно приїхали з дому, бачила як все працює. Чула, що хочуть 300 грн. Невелички маршрутки, з виду комфортні. Якщо є час, то можна таксі через болт до автостанції, там щогодини і раніше автобус ходить 90 грн або проходящі 110-120. Електричка зараз не їздить. Євроколію кладуть з Чоп до Ужгород.
автор Реанимация • 29 апреля 2025
Ответ дляcosmaximus
А откуда отправляются эти маршрутки?
автор Реанимация • 29 апреля 2025
Ответ дляПупуговка
Цена хорошая, за совет.
Завжди з рушником• 03 мая 2025
Ответ дляПупуговка
Доброго дня. Скажіть будь ласка як Вам живеться в Мукачево. Ми знімаємо квартиру в Ужгороді , але хочемо переїхати в Мукачево. Скажіть будь ласка чи багато циган які пристають? Чи є цигани в школі? Які є розвиваючі заняття для дітей безкоштовні ( в Ужгороді це падіюн) , чи є дитячі майданчики? Дякую дуже за відповідь!