Вільний митець• Изменено 25 апреля в 14:08

Рівна чиста шкіра обличчя в мене? Чи ні

Прищів немаю
Нічого не вилазить при КД
Гарні диньки• 25 апреля в 14:17
Ответ дляВільний митець
Але пігментація в мене все життя
Милі веснушки)
размахер• 25 апреля в 14:18
Нормально все з порами, не треба нічо чистити, а от пігментація жахлива
Гарні диньки• 25 апреля в 14:19
Ответ дляУдальонка
Пори, пігментація. Яка ж у вас доглянута шкіра? Вам це норм? Я б таке приводила в порядок. Ну і дряблість видно.
А як прибрати пори і пігментацію? Поділіться, бо все життя з ними борюсь. А ніяк
Ондатрова шуба• 25 апреля в 14:21
Чищу пори ложкою Уно вдома, але краще не стає, вони широкі і забиваються тоналкою через тиждень, безкінечний процес.
Дай подивлюся• 25 апреля в 14:22
Ответ дляГарні диньки
Никак их не убрать, это маркетинговый ход. Кислоты и пилинги не сузят поры. Пигментацию можно убрать на краткое время только у косметолога, но она все равно вернется, если уже есть
Семенівни сусідка• 25 апреля в 14:23
У вас нет ровного тона кожи, все в пигментации и покраснениях
Гарні диньки• 25 апреля в 14:23
Ответ дляДай подивлюся
Я ж про те. Давати поради про звуження пор, можуть лише ті, які їх ніколи не мали)
Mira-a102• 25 апреля в 14:24
Чи ни, и усики стоит удалить
Грибной_Дождик• 25 апреля в 14:26
Ответ дляВільний митець
Але пігментація в мене все життя
Через неї ваши шкіру не можна назвати рівною і чистою.
Так точно!• 25 апреля в 14:27
Ну как женщина может ходить усатая? Жесть
Я не тону• 25 апреля в 14:27
Ответ дляХитрушка-чекушка
Нормальная кожа у автора.
Вот интересно, можно ли сузить поры?
Как? С возрастом они будут очень заметны.
Никак😢 у меня именно размер пор как у автора, косметолог/пилинги присутвуют, но поры как были так и есть.
Треба підробіток• 25 апреля в 14:33
Бачу пошкоджену запаленну шкіру. Мікропошкодження як розцарапано. Шкіра втратила пружність. Більше рідини пити.
Тра Ля Ля• 25 апреля в 14:35
Я бачу купероз і пігментацію.
Від обох одночасно дуже допомагає люмека.
Провірено
Тра Ля Ля• 25 апреля в 14:36
Ответ дляГарні диньки
Пігментацію я прибрала люмекою
Тра Ля Ля• 25 апреля в 14:37
Ответ дляДай подивлюся
Косметолог не допоможе. Дерматолог
Ленне-Рейма• 25 апреля в 14:37
А це не треба прибрати хіба?
Забиті пори є,але не багато зовсім
Дева Мария• 25 апреля в 14:38
У вас Сухая кожа . Требующая увлажнения . Насчет пигментации не согласна. Пигментация это пятна , у автора как веснушки . У меня поменьше веснушки , но это не пигментация . Веснушки нельзя удалить , пигментацию можна .
Пожмаковна• 25 апреля в 14:46
невже ви не бачете що не чиста і не рівномірна
автор Вільний митець • 25 апреля в 14:49
Ответ дляДева Мария
Ой у вас дуже гарна шкіра
Шукаю стакан• 25 апреля в 14:53
Вам прыщи уже по возрасту не положено.
Секс-Бомба• 25 апреля в 14:59
Не ровная для вашего возраста и видимого отсутствия проф ухода. Только не обижайтесь, пожалуйста. Кожа в пигментации, обезвожена, нуждается в профчистке. Вам нужно подобрать средства для тонизации, увлажнения и защиты кожи. Возле глаз намек на морщины, нужен ботокс уже ( если пойдут заломы - будет поздно). У вас хорошая генетика, кожа плотная, но надо ей помочь немного и не затягивать. Зимой пару пилингов, может какую-то процедуру против пигментации и сужения пор. С порами можно работать, но тут требуется регулярный и правильно подобранный уход.
Неправдиша• 25 апреля в 15:23
Ответ дляВільний митець
Вусиків скоро не буде
Я на лазер ходила, і їх збрили тепер таке
Вусики простіше електро, напевне
Неправдиша• 25 апреля в 15:28
Ответ дляMarmu
Автор, у мене гарна шкіра, всі запитують, чим я користуюся. Але коли роблю такі фото, то сама лякаюся))) люди, які кажуть про пори, хай своє фото зроблять і порівняють.
Тю. А що, щоб бачити проблеми, треба мати ідеальну шкіру?
Ну от моя. Я знаю, що у мене є пігментація, є трохи розацеа, є зневоднення, є запалення, є хворобливий тон шкіри.
Можливо, саме тому я бачу, що не так у автора, і як це ’не так’ зветься))
Неправдиша• 25 апреля в 15:30
Ответ дляДева Мария
Красивая. Сколько вам лет?
Дева Мария• 25 апреля в 15:41
Ответ дляНеправдиша
Красивая. Сколько вам лет?
Спасибо , 49 скоро
автор Вільний митець • 25 апреля в 15:43
Ответ дляДева Мария
Спасибо , 49 скоро
А ви якісь косметичні процедури робите?
автор Вільний митець • 25 апреля в 15:45
Ответ дляНеправдиша
Дякую
Бо завжди думала що в мене ідеальна шкіра
А чим користуватись від розацеа?
автор Вільний митець • 25 апреля в 15:46
Ответ дляСекс-Бомба
Дуже вам дякую😄
Неправдиша• 25 апреля в 16:17
Ответ дляДева Мария
Спасибо , 49 скоро
Правда? Шикарный овал и все такое кругленькое и упругое 😍 Делитесь секретами
Дева Мария• 25 апреля в 16:18
Ответ дляВільний митець
А ви якісь косметичні процедури робите?
Конечно , основные мезотерапия и на лето ботокс