Бабуся Бетман• 25 апреля 2025
Порадьте якою травою засіяти ділянку?
Маю ділянку біля будинку, в який їздимо не часто. Хочу весь город 10 соток засадити травою, яка не вимагає постійного поливу і частого скошування. Косити раз в 1-2 тижні ще можу знайти людину, поливати не буде кому. Маючи такі ввідні дані, порадьте чим можна засіяти таку ділянку?
Бабуся Бетман
• 25 апреля 2025
Ответ дляПартизанка
Цветами полевыми засейте в Авроре продают семена
Ні, коли будемо там, планую для дитини ігрову зону облаштувати.
Бабуся Бетман
• 25 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Споришом
Хіба це не самосій? Памʼятаю в бабусі він сам виростав як бурʼян . Його можна купити і посіяти?
Бабуся Бетман
• 25 апреля 2025
Ответ дляМюллерная
клевер
От про клевер я колись давно ще читала. Ви знайомі з ним? Можна сіяти в моїх умовах? В мене ще один момент є. Ділянка в Закарпатті, там таке сонце все літо пекуче.
66сезон666серия• 25 апреля 2025
Ответ дляМюллерная
клевер
Наверное недешево будет столько соток засеять им.
Вы засевали, во сколько обошлось сколько соток?
Чучало яблуні• 25 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Можна, але його треба ’топтати’, а так рости не буде.
Я б радила низькорослу білу конюшину, але тоді там постійно будуть бджоли, джмелі.
Газонна трава - багато клопоту, на таку площу не варіант.
Всі інші трави будуть високі.
Мюллерная• 25 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
ось тут не підкажу
Хлопаю ресницами• 25 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Можна. Спориш, він же горець пташиний. В інтернеті повно.
Мюллерная• 25 апреля 2025
Ответ для66сезон666серия
ні, не сіяла, в мене намає стільки землі
Бабуся Бетман
• 25 апреля 2025
Ответ для66сезон666серия
Я вже стільки грошей в той город вклала 😳 там ліс стояв коли купили будинок. Хочу вже щось засіяти і закрити це питання.
Партизанка• 25 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Оставьте место для игровой зоны, вот проблемы на ровном месте создаете
Хлопаю ресницами• 25 апреля 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Всі інші трави будуть високі.
Хто це Вам таке сказав? Росте там де взагалі ніхто не ступає
Бабуся Бетман
• 25 апреля 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Всі інші трави будуть високі.
А якщо косити іноді? Я літо місяців два точно буду там .
Бабуся Бетман
• 25 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Дякую. Зараз буду читати
Бабуся Бетман
• 25 апреля 2025
Ответ дляПартизанка
Ні, квіти точно не варіант. Якусь малину посаджу, дерево якесь. Хочу все якогось типу травою засіяти.
іронічна антитеза• 25 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Кроти ?
Бо якщо є то сітку потрібно ставити
Бабуся Бетман
• 25 апреля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Кроти ?
Бо якщо є то сітку потрібно ставити
Ні, кротів не було. Заросло все вишняком.
Интимная• 25 апреля 2025
Якщо хочете газон, щоб не було танців з бубнами, то тільки клевер. Є спеціальний газонний, але косити таки потрібно іноді щоб не квітнув. Він може і квітнути, але тоді буде привертати бджіл
Бабуся Бетман
• 25 апреля 2025
Ответ дляИнтимная
Дякую. Дивлюсь, що вже трохи пролетіла з висадкою його в землю, але мабуть куплю і буду пробувати
Даю справку• 25 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Ні. Не пролетіли. Я садила серед літа. Все ок. Розростається швидко
Бабуся Бетман
• 25 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
Дякую! Буду замовляти!
Виниловая пластинка• 27 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Не раджу.
Бабуся Бетман
• 27 апреля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Не раджу.
Дякую) замовила вже конюшину. А підкажіть, чому не радите?
Виниловая пластинка• 27 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Коситься погано,розростається сильно,позбутися складно. Власний досвід.
Бабуся Бетман
• 27 апреля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Дякую дуже 🤗