Покращена• 25 апреля в 18:20
У кого короткие стрижки
Какой спрей текстурирующий используете? Подстригла боб короткий первый раз)
Губи з філером• 25 апреля в 18:25
Ответ дляПокращена
Идёт)
имя этого гуру в студию.Я скоро филировочные ножницы им в глотку засуну,обгрызли так,что надо отращивать 4 месяца.
Покращена
• 25 апреля в 18:26
Ответ дляГуби з філером
Мне тоже немного. Мастер сказала облегчила, чтобы ложилось по форме.
Покращена
• 25 апреля в 18:27
Ответ дляПарасюха
Боб це що коротка стрижка?
Може у вас піксі?
Для мене коротка. Ні не піксі
Благоуханочка• 25 апреля в 18:35
Ответ дляПарасюха
Такі у мене. З того що пробувала це найкращі
Той що справа взагалі ні про що
Парасюха• 25 апреля в 18:36
Ответ дляБлагоуханочка
Той що справа взагалі ні про що
Мені на подовжене каре супер
А я кумедна• 25 апреля в 19:46
Это что такое?
Использую термо защиту и нас сухие что-то наношу и все.
Stepa_nida• 26 апреля в 14:59
Ответ длябибизяна
А що таке цей спрей, що він робить?
Це продукт, який за властивостями схожий на суміш сухого шампуню + лаку. Його наносять в корені і по довжині. Він робить волосся більш жорстким, шершавим. Для коренів - це допомагає тримати обʼєм (саме тримати, обʼєм потрібно зробити іншими продуктами), по довжині окреслює малюнок укладки і теж додає обʼєм.