Жена брата Админа• 25 апреля в 18:32
Як ви боретесь з тугою за домом?
Кросівки оригінал• 25 апреля в 18:33
Працюю😂
Нема коли тужити ну і посто розумію що зараз в КР не повернусь і найближчі роки теж
Пошаманю• 25 апреля в 18:33
Не боролась. Выезжали до войны запланировано и осознанно.
Не было тоски и некогда было тосковать.
Кросівки оригінал• 25 апреля в 18:34
Ответ дляЗалізний кіготь
Зібрали торби, приїхали додому.
Ви звідки пишите? з Чернівців, чи поряд?
Телефон Рубика• 25 апреля в 18:34
Ну, в 22-ом пришла весна, апрель, и я начала плакать ( реально плакать) от тоски по дому, даче, так и вернулись в апреле домой. Больше не хочу из дома ехать никуда, дай Бог, и не придется
Попадалочка• 25 апреля в 18:35
Ответ дляВесняний Марафон
А откуда вы страдаете? С какой страны?
Очевидно що з тієї де є виплати. В Польщі херачити треба зранку до ночі, немає коли соплі на лікоть намотувати в тузі
Залізний кіготь• 25 апреля в 18:35
Ответ дляКросівки оригінал
Спочатку Ясинувата, тепер Київ
Яка ж ви огидна
Кросівки оригінал• 25 апреля в 18:36
Ответ дляЗалізний кіготь
Спочатку Ясинувата, тепер Київ
Яка ж ви огидна
І шо сильно безпечно? Щоб іншим радити?
Телефон Рубика• 25 апреля в 18:37
Ответ дляПопадалочка
Та тю на вас. Я была в Украине, за 400 км от дома, это не мешало мне рыдать за своим лично домом.
Почему только откуда-то ’ из Бразилии’ дозволено скучать за своей квартирой, домом, городом?
Залізний кіготь• 25 апреля в 18:37
Ответ дляКросівки оригінал
І шо сильно безпечно? Щоб іншим радити?
Вмерти фізично непередбачувано можна всюди. А вмирати морально щодня на чужині - вам ніхто не забороняє. А я обираю життя в Україні.
Кросівки оригінал• 25 апреля в 18:38
Ответ дляЗалізний кіготь
Спочатку Ясинувата, тепер Київ
Яка ж ви огидна
Це ваше перше повідомлення огидне
Телефон Рубика• 25 апреля в 18:39
Ответ дляКросівки оригінал
Це ваше перше повідомлення огидне
Чем именно?
Залізний кіготь• 25 апреля в 18:39
Ответ дляКросівки оригінал
Це ваше перше повідомлення огидне
Та ні, моє повідомлення про моє життя і мій вибір, а ваше - про ’в кожній бочці затичка’
Чумачечая Весна• 25 апреля в 18:39
Никак, сделала так, чтоб моим домом стало место где живу
А я с Рио-де-Житомира!• 25 апреля в 18:39
Намагаюсь не думати про це, не накручувати себе, заспокоюю тим, що всі живі і те добре.
А я с Рио-де-Житомира!• 25 апреля в 18:41
Ответ дляЗалізний кіготь
Зібрали торби, приїхали додому.
Я б теж з радістю так зробила б
ДваДваВісім• 25 апреля в 18:41
Ответ дляКросівки оригінал
Це ваше перше повідомлення огидне
Чим саме? Вам огидно що людина зібрала торби і приїхала додому? Офігєть..це взагалі не ваша справа. Навіть якщо вона з Франківська чи Львова. Це не ваше життя. Астанавітєсь.
Любительница• 25 апреля в 18:41
Ответ дляКросівки оригінал
Я из Киева, поддерживаю того коментатора
Цветов Мне срочно• 25 апреля в 18:41
Нема туги. Зєлєнь країну опустив нижче плинтуса, не хочу там жити
Цветов Мне срочно• 25 апреля в 18:42
Ответ дляЗалізний кіготь
Зібрали торби, приїхали додому.
А як дому нема?
Любительница• 25 апреля в 18:42
Ответ дляКросівки оригінал
І шо сильно безпечно? Щоб іншим радити?
Небезопасно, но вот эти наигранные страдания просто смешны от выехавших.
Телефон Рубика• 25 апреля в 18:42
Ответ дляКросівки оригінал
Це ваше перше повідомлення огидне
Не переигрывайте)
Иногда уехавшие очень сильно вживаются в роль страдальцев, пашущих ’ як воляка’, даже забавно читать иногда)
Залізний кіготь• 25 апреля в 18:43
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я б теж з радістю так зробила б
Повірте, легко. Після окупації рідного міста, після втрати рідних через війну, після поневіряння по зйомним квартирами, підняття з нуля після всього що мав....
Все одно - коли повернулись в Україну, готові по сейчас день цілувати листя, людей, вулиці....
Кросівки оригінал• 25 апреля в 18:44
Ответ дляДваДваВісім
Це складнощі переписки, якщо авторка того поста зібрала свої торби то все ок, а якщо це порада автора теми, то виглядає зовсім не ок.
А звідки є різниця, ми ж не знаєм звідки автор, я з КР де точно відчувається все по іншому ніж у Львові.
Залізний кіготь• 25 апреля в 18:44
Ответ дляЦветов Мне срочно
А як дому нема?
І в мене нема, зйом в Києві.