Шаманю второпях• 25 апреля 2025

хочу підколоти губи, стали як в бабці

ще й кутики опустилися з постійним стресом
що скажете?
Все до блиску• 25 апреля 2025
А що у Вас з прикусом і зубами? Які наслідки після брекетів? Тому що, якщо б був правильно виправлений прикус, ямка не підборідді не була б така явна і губи виглядали б краще.
Кудлата хмаринка• 25 апреля 2025
Ответ дляПотішаюся
У вас вже є результат від йоги для обличчя?
В мене нема другого підборіддя, нема брилів, ’яблучка’ на вилицях, нема набряків, губи без зморшок. Думаю, нормальний показник.
Крім того, я використовую мікрострум курсами. Купила різні приблуди для домашнього використання)
Я собі подобаюсь. Хоча, ще є над чим працювати.
Потішаюся• 25 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Тобто ви радите те, що не пробували самі?
автор Шаманю второпях • 25 апреля 2025
Ответ дляВсе до блиску
ой робила в 20 років, ортодонт вирвав дві 5кі знизу щоб помістилися всі нижні зуби під верхні(
я була дурна зараз би не рвала бо з віком воно гірше дивиться
Кудлата хмаринка• 25 апреля 2025
Ответ дляПотішаюся
В якому сенсі? Я раджу те, що пробувала. Те, що дало ефект. Може ви якось не так зрозуміли?
Потішаюся• 25 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Можливо. Я про йогу для обличчя
автор Шаманю второпях • 25 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
ну с губами и усами это уже будет посмешище. А еще вопрос - папиллома в уголке губы не смущает ? их удаляют без проблем, они отталкивающе выглядят всегда
ні смущає тільки вас)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
и волосы на лице убрать, я в шоке от пуха на щеках в 21 веке
Як мало Ви розумієте життя.
Бумеранг вилітає
Кудлата хмаринка• 25 апреля 2025
Ответ дляПотішаюся
Можливо. Я про йогу для обличчя
Так і я про неї. Займаюсь йогою, як результат те, що я описала в попередньому пості. Крім того, додатково використовую мікроструми. Тому, можу радити, бо бачу ефект.
66сезон666серия• 25 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
Ну понеслась))
А похудеть не хотите?
Смешно. Не вижу чтоб автор была в лишнем весе. У меня вес 42 кг и по частям тела мне тут тоже советуют худеть
Потішаюся• 25 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Так ви ж написали, що вам не потрібно, коли я запитала про результат від йоги для обличчя
Все до блиску• 25 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
Порадьтесь зараз із кваліфікованим ортодонтом, оскільки результат явно не фонтан!
66сезон666серия• 25 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
И как вы убирали свой пух на щеке? Я хожу на электроэпиляцию, на участок небольшой размером 2 на 5 см уходит 1,5 часа и этот участок надо делать раз 5. Как вы удаляете ра щеке пух?
Кудлата хмаринка• 25 апреля 2025
Ответ дляПотішаюся
Ви запитали чи є результат. Я відповіла: в мене нема другого підборіддя, нема брилів, ’яблучка’ на вилицях, нема набряків, губи без зморшок.
Це і є результат занять йогою для обличчя.
Чи ви хотіла почути, що я стаю на шпагат і роблю місточок?
Все буде Україна• 25 апреля 2025
Если хотите какого-то апгрейда, то чем губы колоть - уберите лучше усы) Это сделает вас миловиднее и женственнее)
Увеличенные губы и усы - будет не очень)
автор Шаманю второпях • 25 апреля 2025
Ответ дляВсе до блиску
та хочу цим зайнятися ще б знайти кому довіритись
Потішаюся• 25 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Обличчям?) Ні, не хотіла
хутряна володарка• 25 апреля 2025
Ответ дляШаманю второпях
хочу))в мене лишніх 5 кг до літа стараюсь
Делайте массаж для лица
Попробуйте прощупать изнутри возле губ скорее есть фиброз, уколы это не решат, только расслабление и разминание
Пишу_граммотно!• 25 апреля 2025
А кто чем усы убрал?
Потішаюся• 25 апреля 2025
Ответ дляхутряна володарка
Делайте массаж для лица
Від чого фіброз?
Кудлата хмаринка• 25 апреля 2025
Ответ дляПотішаюся
Обличчям?) Ні, не хотіла
Вам дуже хотілось покритикувати. Тому, ви навіть не намагались зрозуміти написане)
Але тут таке часто буває .
Ага, шпагат обличчям. Прикольно .
Дона Ко Ко• 25 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Скажу, що нічого критичного. Може трохи гімнастики для обличчя, якийсь масаж? Крім того, контролюйте міміку. Я постійно контролюю, аби обличчя не виглядало похмурим, привчила себе тримати напів-усмішку. І гімнастика присутня, і масаж. Мені 53.
Яку саме гімнастику робите?
хутряна володарка• 25 апреля 2025
Ответ дляПотішаюся
Від чого фіброз?
От мимики, когда поджимаем губы, от неправильного прикуса
Кудлата хмаринка• 25 апреля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Яку саме гімнастику робите?
Японську. Тут якось скинули пару відео, я потім сама гуглила.
Дона Ко Ко• 25 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А я від безтактності деяких ’мам янголятків’
Дона Ко Ко• 25 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
А можете поділитися?
Потішаюся• 25 апреля 2025
Ответ дляхутряна володарка
Цікаво. Не знала, що від цього може бути
автор Шаманю второпях • 25 апреля 2025
Ответ дляЯ шалунья
Ботокс в маріонетки і 0,5-1мл філера в губи.
дякую мені щось таке косметолог казала раніше , спробую!
автор Шаманю второпях • 25 апреля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
А кто чем усы убрал?
+
Голова колгоспу• 25 апреля 2025
Только верхнюю . Нижнюю не обязательно