Шаманю второпях• 25 апреля в 18:58

хочу підколоти губи, стали як в бабці

ще й кутики опустилися з постійним стресом
що скажете?
Кумедна• 25 апреля в 19:29
Гарні губи. Але якщо хочете, коліть. Життя одне)
А взагалі пийте більше води. По губах зневоднення дуже видно.
Бабульція• 25 апреля в 19:30
Ответ дляКорсет_на_шурупах
и волосы на лице убрать, я в шоке от пуха на щеках в 21 веке
І як його прибрати? Така ж проблема.
Лапка• 25 апреля в 19:31
Підіть купіть собі новий гарний блиск для губ щоб не муляло і заспокойтесь. Якась нездорова увага прямо до губ... Ви працюєте? Сім´я є? Переключіть думки на щось інше.
Кудлата хмаринка• 25 апреля в 19:32
Ответ дляДона Ко Ко
А можете поділитися?
Ось тут подивіться:

Там багато різних вправ.
Баба_Воля• 25 апреля в 19:33
Коліть
Все до блиску• 25 апреля в 19:37
Ответ дляШаманю второпях
та хочу цим зайнятися ще б знайти кому довіритись
Шукайте такого, який проводить діагностику не тільки ротової порожнини, а і запитує Вас, про Ваші супутні захворювання, робить панораму не тільки щелеп, а і направляє на томографію. Коли сину діагностували проблеми з прикусом, я навіть і подумати не могла, що це так впливає на організм в цілому. Проблеми з зубами мають наслідком різного роду захворювання і стани всіх органів.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля в 19:42
если у вас в организме тырса вместо мяса, колите
ХвостПистолетом• 25 апреля в 19:46
автор, у меня тоже была беда с губами. Долго сомневалась, наконец решилась - мега-довольна. 1 мл, но совсем другое лицо
СережкинаЯ• 25 апреля в 19:47
Колите! Будут и губки ! И усики! И этот подбородочек со складкой как раз станет более заметным
Красота ! 😻
автор Шаманю второпях • 25 апреля в 19:56
Ответ дляСережкинаЯ
Красота ! 😻
я чомусь завжди уявляю за такими дописами стару самотню нещасливу жінку
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 апреля в 19:56
Ответ дляШаманю второпях
І Ви праві
автор Шаманю второпях • 25 апреля в 19:57
Ответ дляЛапка
не працюю
Ответ дляКумедна
так дякую, стараюсь пити
автор Шаманю второпях • 25 апреля в 19:59
Ответ дляВсе до блиску
ой так воно все одне за одним тягнеться
дякую
автор Шаманю второпях • 25 апреля в 20:02
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вау яка прямолінійна людина
Гуляю босоніж• 25 апреля в 20:11
Ответ дляШаманю второпях
мені 30
+ Ботоксом розслабити підборіддя !
Магиня• 25 апреля в 20:13
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А вы пробовали свое лицо в таком ракурсе и приближении фоткать? А попробуйте. Вас ждет масса открытий)
В жизни такое вообще не заметно на лице. Как минимум большинству нормальных людей, которые не повернуты на микроскопическом рассматривании чужих тел. Так что, автор, даже не думайте о волосах, которые вам тут навязали
СережкинаЯ• 25 апреля в 20:22
Ответ дляШаманю второпях
Молода, давно одружена, маю прекрасну дочку і красиві губки 💋
Але, мене радують, як жінки колять
Такі мені не рівня 🤗
Новорічна пальма• 25 апреля в 20:46
Делать нечего всякую гадость колоть
Гигиенишвили• 25 апреля в 21:00
Ответ дляКудлата хмаринка
Тим більше. Якщо я вважаю, що мені ще рано, то вам взагалі.
Тут були теми, де показували фото до і після занять йогою для обличчя. Там такий овал гарний, ніяких брилів, носогубки розгладились, губки бантиком. І дамам на фото 50 чи 52. Ви ще можете зробити собі обличчя і без ін´єкцій, просто потрібно вимкнути лінь)
Ой, а у вас не збереглося посилання? Пошуком не знайшла такої теми. Бо рекламі всілякій дуже не довіряю, а от реальні результати порадниць цікавлять
автор Шаманю второпях • 25 апреля в 21:09
Ответ дляСережкинаЯ
Але, мене радують, як жінки колять
Такі мені не рівня 🤗
молоді щасливі тут інших принижують і не самостверджуються за рахунок інших)) а ви якраз оте анонімне нещастя
СережкинаЯ• 25 апреля в 21:22
Ответ дляШаманю второпях
Так я вам правду написала - коліть ! Будете красоткою ! Що не так ?
Дона Ко Ко• 25 апреля в 22:05
Ответ дляСережкинаЯ
Але, мене радують, як жінки колять
Такі мені не рівня 🤗
’одружена’ чи все-таки заміжня?
Рюшка-Ринка• 25 апреля в 22:26
Ответ дляКудлата хмаринка
В мене нема другого підборіддя, нема брилів, ’яблучка’ на вилицях, нема набряків, губи без зморшок. Думаю, нормальний показник.
Крім того, я використовую мікрострум курсами. Купила різні приблуди для домашнього використання)
Я собі подобаюсь. Хоча, ще є над чим працювати.
Буду вдячна, якщо поділитись вправами
Я шалунья• 25 апреля в 23:33
Ответ дляПотішаюся
Від чого фіброз?
Не фіброз, а спазмовані м´язи. Вони як тяжі відчуваються
Я шалунья• 25 апреля в 23:38
Ответ дляКудлата хмаринка
Ось тут подивіться:

https://www.youtube.com/watch?v=j1ORumc-oJM

Там багато різних вправ.
А є таке ж але brililifting?))
Я шалунья• 25 апреля в 23:42
Ответ дляКудлата хмаринка
Там були брилі і йога їх підтягнула? Чи їх не було в 30 і немає в 50 завдяки йозі?
СережкинаЯ• 26 апреля в 07:47
Ответ дляДона Ко Ко
’одружена’ чи все-таки заміжня?
Замужем !
Кудлата хмаринка• 26 апреля в 08:54
Ответ дляЯ шалунья
А є таке ж але brililifting?))
Є. Вправи для шиї дуже класно підтягують овал .
Це факт перевірений і мною особисто, й багатьма іншими. Самомасаж+вправи+догляд+питний режим і шкіра буде в нормальному стані. Велику роль грає й генетика, але все це точно не зашкодить і не погіршить стан.
Звісно, ін´єкції мають миттєву дію і знаходять багато прихильників. Але якщо можна відтягнути цей момент, тим більше, що автору лише 30 років, то чому б і ні?
Кудлата хмаринка• 26 апреля в 08:55
Ответ дляЯ шалунья
Брилики були трохи, але вправи реально допомагають.