Шаманю второпях• 25 апреля в 18:58
хочу підколоти губи, стали як в бабці
ще й кутики опустилися з постійним стресом
що скажете?
Я шалунья• 26 апреля в 10:38
Ответ дляКудлата хмаринка
Є. Вправи для шиї дуже класно підтягують овал
.
Це факт перевірений і мною особисто, й багатьма іншими. Самомасаж+вправи+догляд+питний режим і шкіра буде в нормальному стані. Велику роль грає й генетика, але все це точно не зашкодить і не погіршить стан.
Звісно, ін´єкції мають миттєву дію і знаходять багато прихильників. Але якщо можна відтягнути цей момент, тим більше, що автору лише 30 років, то чому б і ні?
. Це факт перевірений і мною особисто, й багатьма іншими. Самомасаж+вправи+догляд+питний режим і шкіра буде в нормальному стані. Велику роль грає й генетика, але все це точно не зашкодить і не погіршить стан.
Які саме вправи? Є якесь відео чи опис?
Я шалунья• 26 апреля в 10:39
Ответ дляКудлата хмаринка
Брилики були трохи, але вправи реально допомагають.
Не зберегли посилання на тему?
Кудлата хмаринка• 26 апреля в 14:59
Ответ дляЯ шалунья
Які саме вправи? Є якесь відео чи опис?
Я роблю комплекс докора Шишоніна і ще різні вправи з цієї сторінки (посилання нижче). Чесно кажучи, почала робити, бо маю проблеми з судинами голови і шиї. Як бонус, покращився овал. Все в комплексі добре працює.