Кишмишная Мая• 25 апреля 2025

Ви вже бачили відео з хлопчиком і російською музикою?

Що скажете ? Ви вважаєте доросла з ним могла так розмовляти ? Чи він більш неправий ? Ви на чиєму боці ? Невже прослуховування в своєму телефоні музики - то вже рахується криміналом ?
Варена цибуля• 26 апреля 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Ага , звісно
А ну, докази давайте. Прізвища, хто конкретно і де
spok-ab3f• 26 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Я вас зараз шокую. В складі ссср було 15 республік і столицею була москва. Тому всі жителі тих 15 республік і знають російську. Живіть тепер з цим
Саме так. Все, от украинцев и эстонцев до таджиков и якутов знают тот рус.язык бо всех ему учили.
Репетиторша• 26 апреля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Удалено администрацией...
Варена цибуля• 26 апреля 2025
Ответ дляЯ Головна
Киянка в другому поколінні
Удалено администрацией...
Звезда в шоке• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним_Русалка

Потому что вы находитесь черти где
И ракеты летят на все регионы, не волнуйтесь
Це ви чєртіхдє
Я в Дніпрі знаходжуся вже два роки. До того жила в Павлограді
Я Головна• 26 апреля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Ну да, пол Украины говорит на русском
І ок , кацапи окупують то буде на свому готовому
Репетиторша• 26 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
А ви не знали? Я киянка. І батьки мої кияни.
І не я це придумала
Понаєхи батьки,а бабці з дідами на московщині.
Lizavel• 26 апреля 2025
Ответ дляРепетиторша
Удалено администрацией...
Когда учите других ,на каком языке им говорить,писать,хоть сами немного выучите украинский
spok-ab3f• 26 апреля 2025
Ответ дляРепетиторша
Брешіть,та не забріхуйтесь.Зараз і вам расеюшку розвине.
Де я збрехала? нащот чого?
Я Головна• 26 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Та точно - супер знання доступне вибраним - знати що білоруси і казахи знають російську
Lizavel• 26 апреля 2025
Удалено администрацией...
Хочу в БАНю• 26 апреля 2025
Ответ дляКукарачка
Я пыталась пошутить между строк... Не знаю уловили ли вы мою шутку...
Уловила, но мне реально туда по работе надо)
Репетиторша• 26 апреля 2025
Ответ дляВарена цибуля
Удалено администрацией...
Варена цибуля• 26 апреля 2025
Ответ дляspok-ab3f
Ну, це ж було логічно. Тоді
Пишу каліграфічно• 26 апреля 2025
Ответ дляNo problems
Вже дістали з тими зауваженнями щодо мови...
Пів країни говорить російською і буде, бо так виросли, але ж знайдеться якесь чмо, яке ставить себе вище всіх з своєю мовою і всіх зайо....
Я вже принципово на російську перейшла в спілкуванні, бо дістали.
Lizavel• 26 апреля 2025
Ответ дляЯ Головна
Все страны знают русский,прикиньте
Я Головна• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ваши аргументы как в детском садике
Ничего не знаю, не понимаю, но хочу чтобы было по-моему
Увы, русскоговорящих в Украине больше и чтобы там не было так и будет, щирі патріоти повыезжали, упс
Угу , російськомовні тримають оборону - на форумах так точно
Кукарачка• 26 апреля 2025
Ответ дляJane_Ukraine
Поведінка цього хлопця жахлива. Але то таке, багато підлітків поводяться саме так, тому ще думають що круті. А от те що він російські пісні слухає це відбиток того, що відбувається в родині. Оце неприємно і незрозуміло. От моя дитина в житті не слухала б таку музику, тому що у нас її немає, взагалі немає нічого російського, ані слова ані півслова. А в нього скоріш за все є і повно того російського, тому він і не розуміє чому до нього причепитися. Це і страшно і сумно ((
Сколько украинских детей сейчас заграницей? Вы понимаете, что все они очень скоро уже не смогут говорить на украинском языке, или будут говорить на нем очень плохо?

Общество должно быть морально готово, что поколение детей, чье детство пришлось на войну - будут знать украинский язык хуже, чем те, кто старше на 10-20 лет или не будут знать украинский язык вообще. Если общество зрелое и взрослое, то оно должно это понять и принять. А не гнобить.
Репетиторша• 26 апреля 2025
Ответ дляНа паровозе
По вам видно что вы дальше родного села никуда не выезжали)))
1.закарндонам знают, что русский язык в десятках стран помимо раши. Вернулась вчера из Молдовы, там все знают русский и говорят на нём.
2. Иностранцам вообще плевать на каком вы говорите, в их стране вы должны говорить на их языке, как минимум на английском, как максимум в таких странах, как Франция и Италия вас могут даже не обслужить в кафе если вы не знаете их языка. Так что знаете вы мову или нет - волнует только вас
Не плювати.Не брешіть.
spok-ab3f• 26 апреля 2025
Ответ дляJane_Ukraine
на фоні того 13 річногт що згвалтував сестру 8 років це ще дитячій лепіт.
Підлітки можуть бути дуже! жорстокф
Звезда в шоке• 26 апреля 2025
Ответ дляLizavel
Все страны знают русский,прикиньте
І всі країни знають що раіся країна вбивць і алкашів
Я Головна• 26 апреля 2025
Ответ дляКукарачка
Раньше немецкой писали приказы и польской... Ничего что сейчас украинцы учат немецкий и польский?
На английском еще можно говорить? Или уже западло?
Говоріть російською
Вона чудова як і її носії
Lizavel• 26 апреля 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Удалено администрацией...
Варена цибуля• 26 апреля 2025
Ответ дляРепетиторша
Удалено администрацией...
Аноним_Русалка• 26 апреля 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Це ви чєртіхдє
Мои все родственники Поляки в 4 поколения, родители жили в Украине и говорят все на русском, в Черновцах многие знакомые русскоговорящие
Не понимаю, что за фейк про наехавших малороссов пошел
Репетиторша• 26 апреля 2025
Ответ дляspok-ab3f
Любов до Батьківщини то є код нації
Коли як воша до кожуха присіпався до рідної країни і йти не хочеш
Яка любов,коли навіть мову не подужали вивчити?Он за кацапське стараєтесь опівночі.
Варена цибуля• 26 апреля 2025
Ответ дляРепетиторша
Удалено администрацией...
Я в ліжку.
Удачная• 26 апреля 2025
Ответ дляНа паровозе
1. Ну-ну, розказуйте далі, що, чуючи російську мову, десь в Франції ідентифікують вас з молдованами)))
2. Тобто в Франції чи Італії ви повинні розмовляти на їх мові, а в Україні можна мовою вбивць та ґвалтівників.
Пишу каліграфічно• 26 апреля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Та жінка військова та поховала сина військового
Ну то їй заспокійливі треба приймати або антидепресанти. Чого до дітей чіплятися?
Цигарний шланг• 26 апреля 2025
Ответ дляЯ Головна
Говоріть російською
Вона чудова як і її носії
Удалено администрацией...