Кишмишная Мая• 25 апреля 2025

Ви вже бачили відео з хлопчиком і російською музикою?

Що скажете ? Ви вважаєте доросла з ним могла так розмовляти ? Чи він більш неправий ? Ви на чиєму боці ? Невже прослуховування в своєму телефоні музики - то вже рахується криміналом ?
Наталка -русалка• 28 апреля 2025
Ответ дляEllillд
Нет. Я не смешная. Я не вытаскиваю белое пальто и не подмахиваю.
Я рационально смотрю на жизнь. А вы идете туда, куда говорят правители. Сегодня направо, завтра налево.
А голова на плечах на что?
Вы предлагаете всем, в знак протеста, выехать из домов до 91 года и переселиться в новострои?) я такого анекдота ещё не слышала)
Жгите дальше)
Ви закордоном)
Ellillд• 28 апреля 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Ви закордоном)
За кордоном чего?) перекреститесь.
Наталка -русалка• 28 апреля 2025
Ответ дляEllillд
За кордоном чего?) перекреститесь.
Ви закордоном тому так захищаєте російську музику
Ellillд• 28 апреля 2025
Ответ дляНаталка -русалка
)))
Это вы уже по моему совету отжигаете?)
Давайте ещё)
Ellillд• 28 апреля 2025
Ответ дляНаталка -русалка
)))
Это вы уже по моему совету отжигаете?)
Давайте ещё)