Кишмишная Мая• 25 апреля 2025
Ви вже бачили відео з хлопчиком і російською музикою?
Що скажете ? Ви вважаєте доросла з ним могла так розмовляти ? Чи він більш неправий ? Ви на чиєму боці ? Невже прослуховування в своєму телефоні музики - то вже рахується криміналом ?
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Сегодня видела это видео в ФБ. Неправы оба, и мальчик, и эта женщина. Мальчик, потому что матерился на взрослого человека. Женщина, потому что первая называла его ’ублюдком’ и оскорбляла, по сути опустилась с ним на один уровень малолетки. Но меня гораздо больше испугало и огорчило другое, это комментарии под ее постом. Многие ’патриоты’ порывались ’от@издить’ ребенка, ’размазать мордой об асфальт’ и убить. Вычислить школу, родителей и устроить травлю. Очень много злобы. Агрессия и абсолютное непонимание того, что речь идёт не о взрослом человеке, а по сути ещё о ребенке. Люди превратились в каких-то зверей.
+++++++++
повністю мої думки
Mondays Child• 26 апреля 2025
Ответ дляHelenny
Тут постійно так.
Але справедливість таки є!
Хлопця вичислили і на його матір склали адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обовʼязків.
Тут хай хоч лусне кацапня.
А малолітній злочинець хоч трохи та понесе покарання.
Але справедливість таки є!
Тут хай хоч лусне кацапня.
Поздравляю. Это уже северная корея или да?
ps Если ваш ответ будет в стиле ’лусни кацапня’ и ’узкощелепные’ - можете ничего не писать. А то ещё сами ’луснете’ от невылитой в сети злобы и ненависти.
Ответ дляMondays Child
Ненависть у нас лише до кацапів.
А може бути по іншому?
Треба ворога любити?
А може бути по іншому?
Треба ворога любити?
Mondays Child поздравляем и вас.это уже хуже северной кореи?проклятое ната и ацики виноваты,что путинская недоармия приволокла бтр трофей американский аж в комсомольск на амуре и устроила показ.крышка упала -4 летнеюю девочку придавила.так они ее забрали и фанерой трупик прикрыли.дно..днище
Ответ дляMtatjana
Як щодо навчати дітей не слухати музику вбивць?
)))
Смешная какая.
Музыка не имеет национальности. И чаще надо смотреть Конституцию! Она небольшая. Осилите.
Вы же живёте в домах, построенных пленными немцами, бывшими советами. Заводы, построенные бывшими советами, дороги, школы.
Вам же это не мешает жить.
Смешная какая.
Вам же это не мешает жить.
Семицветка• 26 апреля 2025
Ответ дляMtatjana
Вам української музики мало, чи пісень англійською мовою?
А можно каждый сам будет решать на каком языке ему слушать песни?
Семицветка• 26 апреля 2025
Ответ дляMondays Child
Да. Вы правы. Она самая - Северная Корея. Верной дорогой идём, товарищи.
Blacky_Mik• 26 апреля 2025
Ответ дляzajka12
Ви перед тим як влазити в діалог поцікавилися б про шо мова. Я про права украхнців взагалі. А ща того малого і без конституції вона може влетіти так нормально.
про тнепрацюючу Конституцію - виключно рос.іпсо. Конституція працює якраз.
Blacky_Mik• 26 апреля 2025
Ответ дляsky-labs
По нормальному для начала нужно предложить достойную альтернативу.
Есть что предложить?
українська муз.сцена - точно одна з найбагатших у Європі. Але якщо їх мало, є музика і у румунів, і у колумбійців, і навіть в Гані. рос.музло - шлак, яким зараз нарвані намагаються спровокувати населення. З яких причин - чорти їх знають, але так є. рос.музло слухають підкреслено гучно і провокативно. Що говорить повністю все про осіб, які цю звукову порнуху слухають.
Blacky_Mik• 26 апреля 2025
Ответ дляСемицветка
Капец. Теперь ещё и травля ребёнка будет. Ох и общество
Удалено администрацией...
Blacky_Mik• 26 апреля 2025
Ответ дляkaty_kea
А в магазинах когда радио орет - это не насилие?
у магазинах варто чемно роз´яснити персоналу пункти Закону Україну про авторське право і суміжні права. За таке катування радіо магазин має виплачувати артистам роялті. Як не виплачує - викликайте поліцію.
Blacky_Mik• 26 апреля 2025
Ответ дляEllillд
)))
Смешная какая.
Вам же это не мешает жить.
Смешная какая.
Вам же это не мешает жить.
так а що у Конституції про прослуховування недомузики ворога? Підкажіть статтю
Blacky_Mik• 26 апреля 2025
Ответ дляСемицветка
тікайте в омськ
Мамі хлопчика виписали штраф. Цікаво, а штраф цій скажений тьотці, що дитину ублюдком називає і погрожує, вони виписали? В малого ще все попереду він підросте і набереться розуму, а вона так дурепою і помре.
Коменти в інтернеті просто треш. Побити, вбити, розмазати, купа матів в сторону дитини. Дитини, Карл! Чого ми дивуємось вузьким, що наших дітей їм не шкода. Якщо самим українцям їх не шкода. Дійсно вже показились зі своєю мовою та ідентичністю, з такого націоналізму і починався фашизм.
ПС Цікаво, якщо слухати 95 квартал на російській, то теж штраф впаяють. Чи то інше?
Семицветка• 26 апреля 2025
Ответ дляBlacky_Mik
тікайте в омськ
Я без сопливых разберусь куда мне тикать)
Семицветка• 26 апреля 2025
Ответ дляBlacky_Mik
Удалено администрацией...
Та шо ж такое) ох уж эти украинцы, любящие давать советы, о которых их не просят
ещё и кичатся тем, что называют своим ’менталитетом ’)