Уравнобешенная• 26 апреля в 08:34

У вас коректно працює додаток Нової пошти зараз?

Язвочка• 26 апреля в 08:34
ні
автор Уравнобешенная • 26 апреля в 08:34
Ответ дляЯзвочка
ні
Дякую, мабуть, збій у них
Malinka15• 26 апреля в 08:54
Не можу підтвердити олх-замовлення доставка НОВОЙ ПОШТОЙ
Stepa_nida• 26 апреля в 08:57
Ні, зависає на оновленні даних про посилки
Швидка Настя• 26 апреля в 08:58
Дія теж не працює
Масштабний цифровий ппц
Боневтікла• 26 апреля в 08:59
Так і знала що тут знайду таку тему) Зайшла перевірити чи тільки у мене не працює, чи у всіх.
Топтунша• 26 апреля в 09:01
Не працює дія і додатки банків 😢
У кого ще так?
автор Уравнобешенная • 26 апреля в 09:02
Ответ дляБоневтікла
Я спочатку почитала новини, тут теми пошукала, інформації не знайшла. То вирішила спитати) Якраз дуже чекаю на посилки, і не бачу, чи доїдуть сьогодні
Я-ваш шанс• 26 апреля в 09:02
Масштабний збій по країні, банк.термінали не працюють, додатки НП
Редиска Я• 26 апреля в 09:03
Ответ дляТоптунша
Не працює дія і додатки банків 😢
У кого ще так?
Моно работает
Топтунша• 26 апреля в 09:04
Ответ дляРедиска Я
Моно работает
Так, моно працює, Пумб і А банк пише помилка
Боневтікла• 26 апреля в 09:04
Ответ дляТоптунша
Не працює дія і додатки банків 😢
У кого ще так?
Моно і Приват24 у мене працюють.
Лялька в колисці• 26 апреля в 09:04
Приват 24 открылся, а расплатиться можно в магазине? Просто идти или нет за продуктами ?
автор Уравнобешенная • 26 апреля в 09:05
Ответ дляТоптунша
Не працює дія і додатки банків 😢
У кого ще так?
Так, точно, перевірила. У мене приват і моно відкриваються, але може не працюють коректно. А дія не відкривається зовсім
Я-ваш шанс• 26 апреля в 09:05
Ответ дляЛялька в колисці
Як пощастить
Лялька в колисці• 26 апреля в 09:05
Ответ дляЯ-ваш шанс
Як пощастить
Блин(
Боневтікла• 26 апреля в 09:05
Ответ дляЛялька в колисці
Я якраз зараз йду до магазину, але платити моно планую, якщо працює.
Боневтікла• 26 апреля в 09:06
Ответ дляУравнобешенная
Годину назад з моно купувала Некст то все нормально працювало і гроші на іншу карту моно перекидала, також все працювало.
Редиска Я• 26 апреля в 09:06
Ответ дляБоневтікла
Напишите как сходите.
Швидка Настя• 26 апреля в 09:11
Ответ дляБоневтікла
Терминалы в основном привата. Еще ощад и райффайзен. Тут не имеет значения эмитент карты вашей
Туфли в чешуе• 26 апреля в 09:14
Ответ дляБоневтікла
Самі термінали не працюють на жаль( Тож ніяким банком не можна(
Анонимба• 26 апреля в 09:16
❗️Сервіси Нової пошти тимчасово не працюють у звʼязку з технічними складнощами на стороні підрядника

Акцентуємо увагу, що це не хакерська атака.
Станом на 9:00 проблема усувається. Ми очікуємо відновлення роботи всіх сервісів орієнтовно до 10:00. Про оновлення будемо сповіщати додатково.
Дякуємо за розуміння!
Лялька в колисці• 26 апреля в 09:16
Ответ дляБоневтікла
Интересно конечно, уложили нам все, со всех сторон доканывают
Лялька в колисці• 26 апреля в 09:17
Ответ дляТуфли в чешуе
Ого🤯
Боневтікла• 26 апреля в 09:34
Ответ дляТуфли в чешуе
У нас в магазинах все працює, щойно була у двох і розрахувалась картою. У нас - це маленьке містечко в Одеській області.
А от банкомати ощаду та привату не працююсь.
VIKYSIA• 26 апреля в 09:47
Сбой в метро тоже