долой_лама• 26 апреля в 12:44

Вашим чоловікам подобається мода на широкі штани?

Мій терпіти не може, коли я в них. Каже, що вони всіх старять і класні тільки скінні)
автор долой_лама • 26 апреля в 13:02
Ответ дляПампушечка
Озвучить муж может что хочет , но носить женщина должна что она хочет , для меня не понять зачем женщине подстраиваться под мнение мужа и носить то что ему нравится
А я десь писала про те, що я ношу чи як я реагую на це? Мова про думку саме чоловіків. Чому у нас люди не вміють читати і розуміти прочитане, прям біда з цим)
Графиня Шезвездицкая• 26 апреля в 13:07
Моему мужу может не нравится только его одежда.
Мою одежду ношу я и только я решаю;что мне носить...а что нет
english book• 26 апреля в 13:10
Моєму дуже подобаються. Він і сам такі дуже довго носив, коли вони в 90-ті були в моді. Навіть є пара нових десь 🙂
Флюорография гуся• 26 апреля в 13:19
Ответ длядолой_лама
Бачу, тут у багатьох прям високі відносини в сім´ї - чоловіки свої думки не озвучують, бояться, їх ніхто їх думку не запитує і до неї не прислухається.
І кожна друга тема - розвод, загуляв, є інша жінка.
Совпадєніє мабуть)
Мое тело -мое дело , и вот точно не спрашиваю его
Ему точно нравится платье любое , мне перестать брюки и шорты носить ?
Вы странная , ориентироваться на вкусы мужа
Флюорография гуся• 26 апреля в 13:20
Ответ длядолой_лама
Не спрашивает взрослая женщина ( после 25) что ей носить
автор долой_лама • 26 апреля в 13:21
Ответ дляФлюорография гуся
А як на мене, то дивна ви. Хіба я говорила, на що орієнтуюсь чи що ношу?
Тумба-юмба• 26 апреля в 13:22
Мені не подобається. Бо коли минулий раз була мода на широкі штани, то кілька разів ледь не вбилась. Штаніни чіпляються за парканчики, бордюрчики, перила і можна так впасти що буде не до моди.
Флюорография гуся• 26 апреля в 13:23
Ответ длядолой_лама
Вы же про отношения мужа к широким брюкам ?
И про вкусы мужей
автор долой_лама • 26 апреля в 13:24
Ответ дляФлюорография гуся
И про вкусы мужей
Саме так. Про ставлення чоловіка, а не моє до цього всього
Графиня Шезвездицкая• 26 апреля в 13:27
Ответ длядолой_лама
Совпадєніє мабуть)
Высокие отношения в семье-это соблюдение границ всех членов семьи.
Невісточка ж• 26 апреля в 13:28
Ответ длядолой_лама
Ми говоримо про одяг, який старить. В кожній епосі був такий, свій.
Одяг сам по собі не може старити.
Скінні підходять високим і струнким, а товсті в них будуть як сардельки.
Та і взагалі, ваш чоловік - хто? Еталон смаку?
Може, в нього ідеал - щоб цицьки назовні і юбка не нижче трусів.
автор долой_лама • 26 апреля в 13:29
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Мова не про вказування кому що носити, а про смаки. І більшість тут відписались, що чоловік не може озвучувати свої смаки. Це норма?
жар-птица Нюра• 26 апреля в 13:30
Старити може несучасний/немодний одяг, одяг який носили 15-20 років тому.
Як старити можуть трендові штани?) , які всі, чи майже, всі носять.
Просто не подобатися, можуть, але старити.... дивний вираз
Графиня Шезвездицкая• 26 апреля в 13:31
Ответ длядолой_лама
Свой вкус у него на его одежду...
Мне непонятно понятие вкус мужчины к женской одежде ..
Слава Українi• 26 апреля в 13:31
Автор, ваш муж селюк))) от і все.
автор долой_лама • 26 апреля в 13:31
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Свой вкус у него на его одежду...
А смак жінки на чоловічий одяг вам зрозумілий?
Графиня Шезвездицкая• 26 апреля в 13:32
Ответ длядолой_лама
Нет .
автор долой_лама • 26 апреля в 13:32
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Нет .
Тоді в мене все))
жар-птица Нюра• 26 апреля в 13:32
Ответ длядолой_лама
Свій смак - це про його одяг, він і одягається на свій смак.
А жінка не повинна вдягатися по смаку чоловіка, вона вдягається теж на свій смак.
автор долой_лама • 26 апреля в 13:33
Ответ дляжар-птица Нюра
Знову ж - ви до чоловічого одягу як ставитесь - є речі в чоловічому гардеробі, що подобаються, і що ні?
english book• 26 апреля в 13:34
Ответ дляжар-птица Нюра
Тобто якщо ’труби’ носили 20 років тому, то вони старять. Але тільки через те, що зараз це тренд, то вже не старять?
жар-птица Нюра• 26 апреля в 13:34
Ответ длядолой_лама
Є, але одяг чоловік сам вибирає по своєму смаку. Для чого його примушувати?
жар-птица Нюра• 26 апреля в 13:35
Ответ дляenglish book
Я приблизно написала роки. Труби, здається набагато раніше носили. Мода циклічна, але все ж таки міняється.
автор долой_лама • 26 апреля в 13:35
Ответ дляжар-птица Нюра
А де ви побачили хоч слово про примушування чи ще шось таке? Ми говоримо про смаки чоловіків. Чому кожен розуміє тему по своєму))
жар-птица Нюра• 26 апреля в 13:38
Ответ длядолой_лама

Ви вважаєте, це нормально так озвучувати?
Чоловік терпіти не може) Це не примушування?
ВІн нав’язує свою думку і свій смак.
english book• 26 апреля в 13:38
Ответ дляжар-птица Нюра
Труби були в 90ті,і в 70ті.Але в 70 ті більш широкі. А в 90-ті точно як зараз. В мене досі є на дачі. Такі самі як сучасні в дочки.
жар-птица Нюра• 26 апреля в 13:39
Ответ дляenglish book
Так, 90. Але були не 15-20 років тому. А 30років.
А в 70 - мабуть кльош був.
Тоді труби здається просто прямі були, зараз багато розширених до низу.
Ужгород• 26 апреля в 13:42
если у вас р.150, то широкие штаны - не ваше
автор долой_лама • 26 апреля в 13:42
Ответ дляжар-птица Нюра

ВІн нав’язує свою думку і свій смак.
все ясно. Треба, щоб чоловік боявся і не насміхався))

Абсолютно нормально говорити про свої почуття і не боятися цього. Це не мати чи примушування, це озвучування своєї думки. Я, до речі, теж маю право в своїй сім´ї говорити, що мені не подобається ця рубашка на чоловікові і вона його старить. Тільки не впадіть в обморок від таких стосунків)))
Зажуженная Жужжа• 26 апреля в 13:44
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
И чем те же клеши с облегающим аппетитно задом хуже скинни? Наоборот могут скрыть недостатки.
Ви або не знаєте, що таке клеш, або не прочитали старпост. При чому широкі штани оверсайз до клешу?