Ответ дляclernikol
Попросила джі пі ті дать характеристику по позам на фото.
’1. Чоловік у темному костюмі зліва (синій костюм, світле волосся):
Нахил вперед і положення рук ближче до колін свідчать про зосередженість і готовність слухати. Він не займає пози домінування, а навпаки — більше показує обережність і увагу до співрозмовника.
Його поза трохи ’закрита’ (руки близько до себе) — можливий прояв внутрішньої напруги або обережності при спілкуванні. Він ніби обдумує кожне слово, зважує інформацію.
Контакт очима спрямований вниз або прямо — це ознака серйозного ставлення до теми обговорення.
Психологічна характеристика: уважний слухач, аналітик, прагне контролювати ситуацію, не демонструє відкритої агресії чи емоційної переваги.
2. Чоловік у чорному вбранні справа (темне волосся, чорний костюм):
Активна жестикуляція руками (жест долонями вперед) демонструє відкритість, щирість і бажання переконати або пояснити свою позицію.
Його нахил вперед більш рішучий і відкритий, що говорить про ініціативність у розмові, емоційну залученість і внутрішню впевненість.
Поза вказує на динамічного співрозмовника, який не боїться проявляти емоції, але водночас поважає особистий простір іншого.
Психологічна характеристика: енергійний, переконливий, прагне до відкритого діалогу, не боїться показати свої емоції, але контролює їх.
Загальне враження:
Розмова — дуже важлива і напружена. Обидва намагаються знайти взаєморозуміння. Один (зліва) більше слухає і аналізує, другий (справа) активно пояснює й аргументує’.
Загальне враження:
Ну по окремому фото це не так інформативно. Треба відео чи хоча б декілька фото з інтервалом
Ответ дляVittoria66
Я, потім, побачила, що для Вас підтвердження своїх слів - біле пальто, у якому Меланія спускається по трапу літака по прибуттю до Рима. Це аргумент, що може пояснити цю нісенітницю, яку Ви тут писали…серйозно?
Замість того, щоб вибачитися за помилку, Ви накидаєтесь на співрозмовника.
Ви така нєрвна. Заспокойтесь, це всього лиш триндьож на форумі)
виктория7аас• 26 апреля 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Серьезно? Только Зе чмырить могут
С обуви начинают смотреть на человека.
Кроссовки, БЛД!На туфли денег не хватило, его баба всё спустила на тряпки и брюллики.
виктория7аас• 26 апреля 2025
Ответ дляammakat
Уже мемы пошли
Историческая встреча.
15 минут всего, кстати, они посидели на стульях в шумном зале, где шли подготовительные работы персонала.
Прям судьбы мира обсудили, не иначе
Трамп після зустрічі з Зеленським:
’У Путіна не було жодних причин для того, щоб обстрілювати ракетами цивільні райони, міста і селища протягом останніх кількох днів. Це змушує мене думати, що, можливо, він не хоче зупиняти війну, він просто грає зі мною, і з ним треба боротися по-іншому, за допомогою ’Банківських’ або ’Вторинних санкцій’?’
Flower Girl23• 26 апреля 2025
Ответ дляtala-li
может она иудаизм приняла
Вполне вероятно. Но мне кажется, что в любом случае, нужно уважать традиции той страны и той церкви, в которой ты находишься в данный момент. Похороны есть похороны. Но это моё личное мнение. Жена Стармера, кстати тоже была в чёрном и в шляпке.)