Заздрість то погано• Изменено 26 апреля в 13:59
Репетитор 500 грн 1 год 18000 грн в місяць
Кожен репетитор каже чим треба 3 рази в тиждень займатися предметом щоб був толк
Виходить що 3 уроки алгебри 3 уроки геометрії 3 уроки англійської це в місяць потрібно 18000 грн
Ну добре давайте скоротимо кількість уроків по математиці нехай буде по 2 уроки алгебри і 2 уроки геометрії тоді загально буде 8000 грн математика і 6000 англ
А в мене двоє школярів.. одній треба і другій треба
Дівчат допоможіть.. як же інші діти вчаться
Зам. зав. Анонима• 26 апреля в 14:38
Ответ дляХвець-тець
Обычно урок алгебры +урок геометрии в неделю . Я репетитор.
Если нужно за год пройти материал пары классов , тогда 3-4
Теоретически за год можно подготовить для сдачи алгебра+геометрия на 150(сейчас 123 бала,10 кл)?
Заздрість то погано
• 26 апреля в 14:38
Ответ дляПримарочка
Де шукаєте репетиторів?
Звісно, в інсті можна і за 50 євро за годину знайти.
Для результату достатньо 2 занять на тиждень - година алгебри, година геометрії. З англійської також 2 годин цілком досить. Адже є ще уроки в школі.
І так, гарного репетитора можна знайти за 350-400 грн.
А де ви репетиторів шукаєте?
Мамзелькіна• 26 апреля в 14:39
Может зависит от ребенка, дочка занимается раз в неделю алгеброй, раз геометрией. С ничего не понимая подтянулась до 9, 10и 11. Занимается онлайн 300 грн
Заздрість то погано
• 26 апреля в 14:40
Ответ дляМамзелькіна
А де ви знайшли репетитора?
Мамзелькіна• 26 апреля в 14:40
Ответ дляЗаздрість то погано
А де ви знайшли репетитора?
В группе ЖК нашего посоветовали
Зам. зав. Анонима• 26 апреля в 14:41
Ответ дляМамзелькіна
Подскажите пожалуйста подробнее, как математику можно онлайн?это разбирают пример,она тетрадь в экран показывает?это же рядом должен быть учитель, чтобы вовремя поправить/исправить....хотела ребёнку онлайн,но он сказал,что только онлайн,мол она должна рядом быть и ’включаться’ сразу
...правильно/неправильно решил
Кокосиха• 26 апреля в 14:43
У дочки репетитор английского и математики.
Химия и физика не знает ничего, я тоже не знаю. Списали , сдали, получили 7-8 и нормально.
Кокосиха• 26 апреля в 14:44
Ответ дляЗам. зав. Анонима
...правильно/неправильно решил
Через планшет с ручкой. Синхронность. Обе видят, что пишет преподаватель и ученик.
У нас так проходит математика.
После урока сбрасываются все, что решали, и дочка переписывает в тетрадку.
У нас так проходит математика.
Мамзелькіна• 26 апреля в 14:46
Ответ дляЗам. зав. Анонима
...правильно/неправильно решил
По разному - фоткает и сбрасывает, в экран показывает, вслух проговаривает, что делает.
Примарочка• 26 апреля в 14:47
Ответ дляЗаздрість то погано
А де ви репетиторів шукаєте?
Я сама репетитор. Але якщо потрібен репетитор з іншого предмету, то маю колишніх колег, до яких і звертаюсь
Мамзелькіна• 26 апреля в 14:47
Ответ дляКокосиха
У моей химия нулевая, а после того, как математику поняла, по физике тоже нормально пошло.
Приму в дар• 26 апреля в 14:53
Вибираєте,як в вас є змога,необхідність,пріоритети.Для мене знання завжди були важливі.По деяким предметам наймали,мови,математика,підготовка до зно.Давно закінчили,вивчилися,працюють і вже відробили то все.
Задолбулька• 26 апреля в 14:56
Ответ дляНебалувана Галя
А ще все це помножити на 3-4 роки. І легше за контракт оплатити.
Нащо платити контракт, якщо дитина не тягне середню школу ?
Заради корочки ?
Небалувана Галя• 26 апреля в 14:59
Ответ дляЗадолбулька
Заради корочки ?
А хто сказал що не тягне середню школу? Не тягне на тест на 200 балів, без репетиторів. А 170 видасть і без них. В мене розумник. Лінивий, але розумний.
Задолбулька• 26 апреля в 15:01
Ответ дляНебалувана Галя
І в мене розумна, але лінива - буде здавати на стільки, наскільки знає.
Бо в універі ще більше навантаження, нащо мучити ту математику, якщо вона далі її не потягне ? В універі також репетиторів наймати ?
Бешене сарі• 26 апреля в 15:04
В нас 2 заняття в тиждень математика. Син сам з репетитором вирішують, скільки алгебрі приділити уваги, скільки геометрії. Часом ще беремо третє заняття. Плюс курси англмова 2 заняття на тиждень 2450 грн.
Небалувана Галя• 26 апреля в 15:05
Ответ дляЗадолбулька
Мій пішов до репетитора, та тестувала 2 дні і відправила додому. Сказала що на постійній основі репетитор не потрібен. Але якщо якусь тему не зрозуміє, то вона пояснить. Іноді я пояснюю, якщо тема складна, а вони сиділи в підвалах.
Бешене сарі• 26 апреля в 15:07
Ответ дляТреба підробіток
Три уроки алгебри та геометрії в тиждень - то дійсно багато.
Як варіант вчити предмети з нуля і наздогнати програму декількох років за один-два роки.
Алгебра/геометрія в рамках шкільної програми - достатньо один раз на тиждень та домашні завдання на три-пять днів тижня. Щоб кожного дня
дитина закріплювала отримані знання практикою.
Ось англійська потребує заняття три рази на тиждень. А то і більше.
Дешевше (але ефективно) займатися на курсах в міні групах по 4-6 дітей.
А взагалі - все залежить від вашого бюджету.
Скільки ви готові витрачати кошти на освіту дітей.
Я, наприклад, оплачую пакет Слухач в одній із дистанційних шкіл. Там всі заняття ідуть дистанційно та переглядаються дитиною в зручний час. Дуже добре розжовуються алгебра з геометрією. Та і гуманітарні предмети син любить переглядати в дистанційній школі, чим читати параграф підручника. І це для нього - як репетитор по всім предметам.
В якій школі оплачуєте?
Хвець-тець• 26 апреля в 15:30
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Можно, если ребёнок будет работать
Хвець-тець• 26 апреля в 15:33
Ответ дляЗам. зав. Анонима
...правильно/неправильно решил
Самый простой граф планшет и электронная доска решают эту проблему
Доктор Хаос• 26 апреля в 19:31
Ответ дляНебалувана Галя
Вас як послухать, то всі розумники
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Теоретически можно, если ребенок готов летом усердно поучиться! Когда начнется учебный год 11 класса, времени на дополнительные занятия будет очень мало.
Ответ дляЗам. зав. Анонима
...правильно/неправильно решил
Математика онлайн сейчас намного эффективнее, чем офлайн.
Для младшей школы, конечно, только оффлайн. А начиная класса с 4-го, лучше онлайн.
Ответ дляКокосиха
У нас так проходит математика.
А зачем переписывать?
Если репетитор пользуется доской, всё же там остается.
Кокосиха• 28 апреля в 14:03
Ответ дляЛена Кор
А зачем переписывать?
Я не знаю как это называется. Не доска. У репетитора и дочки планшеты. Они видят что каждый пишет. Экран один. Занимались в Зуме.
Мы потом начали просто распечатывать . Решали много 9 класс, некогда было переписывать.
На бумаге удобнее, листать, просматривать. Я вообще не приверженец экранов и всего этого онлайна. Просто не было другого репетитора.
На английский она ходит только оффлайн.