Сусідка знизу• 26 апреля в 17:04
Робота архіваріус
Може хтось працює чи працював? Цікавить чи загружений день чи цікаво ...чи є зміст йти на таку роботу.
Единорог_помог• 26 апреля в 17:08
У нас працювала архіваріус, компанія проектна. Роботи було дуже багато. Особливо простині складати в кількох екземплярах
Бабуся Бетман• 26 апреля в 17:13
где именно загруженный день? или все архивариусы в одном и том же месте работают
Сусідка знизу
• 26 апреля в 17:29
Ответ дляБабуся Бетман
Ну рассказывают что постоянно заняты...вот думаю насколько...
Сусідка знизу
• 26 апреля в 17:30
Ответ дляКлептоманка
Там же копійки. Архів хоч не в підвалі?
Та зараз бачу по вакансіях всюди копійки
english book• 26 апреля в 17:47
Ответ дляСусідка знизу
Ця професія ніколи не принесе вам грошей.
В мене двоюрідна сестра пропрацювала років 20 в різних архівах.Здобула якусь там ступінь,але все одно там копійки.
Врешті перевчилася і працює в великій компанії з документами.
Сусідка знизу
• 26 апреля в 19:13
Ответ дляЗакуйовджена життям
Послушаю, на что я пять лет в университете потратила
А вы не работаете по профессии?
Закуйовджена життям• 27 апреля в 12:12
Ответ дляСусідка знизу
А вы не работаете по профессии?
Нет. Не работала ни дня.