Та_шо_ж_таке• 26 апреля в 22:11

Вам подобається ефект від складного фарбування? В техніках, блонд

Роблю аір тач, і через місяць фарбування виглядає вже не дуже, тонування швидко змивається і так у будь-якого майстра. Таке враження що віддаю 5-8 тис і вистачає ефекту на місяць потім знову жовта( можливо я щось роблю не правильно, догляд професійний по рекомендаціях майстрів
Электричка• 26 апреля в 22:12
Такий результат у більшості - не переймайтеся
Обнимашкина• 26 апреля в 22:14
Только контуринг и держится долго и нравится. Остальное - нет. Обрезала волосы с этим всем безобразием.
автор Та_шо_ж_таке • 26 апреля в 22:15
Ответ дляЭлектричка
Тоді виходить це дуже затратно, якщо ще й постійно тонуватися(
Звоночек• 26 апреля в 22:16
У мене тотал блонд,1 раз на місяць 1500 гривень ;-) і краще в сто разів ніж аіртачі ваші
дякую аж підскакую• 26 апреля в 22:16
Аналогично)
Я беру еще оттеночные маски, они очень хорошо ложиться на осветленные пряди
автор Та_шо_ж_таке • 26 апреля в 22:16
Ответ дляОбнимашкина
Цікаво а як вийти з аір тач в контуринг? Помітила що багато блонду мені не сильно пасує
ПробілНеПрацює• 26 апреля в 22:16
Ответ дляОбнимашкина
Покажуть фото, будь ласка
Электричка• 26 апреля в 22:16
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ну то логічно
дякую аж підскакую• 26 апреля в 22:16
Ответ дляЗвоночек
Аиртач тонировка раз в месяц 1500-2000 грн ( зависимости от длины)
автор Та_шо_ж_таке • 26 апреля в 22:17
Ответ дляЗвоночек
Мені не пасує тотал блонд, потрібно затемнений корінь, обличчя трохи крупне
автор Та_шо_ж_таке • 26 апреля в 22:17
Ответ длядякую аж підскакую
Аналогично)
Які ваші фаворити?
Забула що?• 26 апреля в 22:17
Его надо регулярно тонировать, хотя бы раз в месяц. Мелирование разных видов мне нравится
ПробілНеПрацює• 26 апреля в 22:18
Ответ длядякую аж підскакую
Аналогично)
Чи тонують вони сиві волосини? Якими ви користуєтесь?
Звоночек• 26 апреля в 22:18
Ответ дляТа_шо_ж_таке
:-(
Звоночек• 26 апреля в 22:18
Ответ длядякую аж підскакую
Всеравно 5000 вы уже отдали.
автор Та_шо_ж_таке • 26 апреля в 22:19
Ответ длядякую аж підскакую
В мого майстра в рік буде тис 40, це якщо я зроблю 2 рази Аір тач і раз 7 потонуюся
Обнимашкина• 26 апреля в 22:19
Ответ дляТа_шо_ж_таке
У меня просто длинные волосы были, обрезала. Сначала сделала рельефное окрашивание, потом отращивала немного и потом контуринг.
автор Та_шо_ж_таке • 26 апреля в 22:20
Ответ дляОбнимашкина
Зрозуміла буду ростити, поки сивини немає зможу собі дозволити контуринг
дякую аж підскакую• 26 апреля в 22:23
Ответ дляЗвоночек
Всеравно 5000 вы уже отдали.
Намного больше)
дякую аж підскакую• 26 апреля в 22:24
Ответ дляПробілНеПрацює
Я сейчас взяла на пробу kemon yocond
Нет, не тонирует

Мне еще посоветовали шварцкопф попробовать, еще не купила
Звоночек• 26 апреля в 22:26
Ответ длядякую аж підскакую
Намного больше)
Ого.
дякую аж підскакую• 26 апреля в 22:27
Ответ дляЗвоночек
Ого.
Ну у меня и длина была до поясницы)
Сейчас обрезала около 20 см)
автор Та_шо_ж_таке • 26 апреля в 22:28
Ответ длядякую аж підскакую
Ну у меня и длина была до поясницы)
Сейчас обрезала около 20 см)
В мене ця техніка вбила волосся ( може контурінг буде більш щадящим
дякую аж підскакую• 26 апреля в 22:30
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Мне мастер говорила, что еиртач на волосы желательно не делать больше 4 раз.
Пойду через месяц полтора- послушаю, что мне расскажет
Малинка• 26 апреля в 22:30
Ответ дляЗвоночек
💯
Я вже також вирішила переходити на повний блонд.
А то фарбуєш корінь в темний, потім витравлюєш те темне, коли відросте. Волосся й так тонке, а тут ще й кілька разів фарбоване та висвітлене. Зовсім зіпсоване.
Ходила з air touch років 8.
автор Та_шо_ж_таке • 26 апреля в 22:33
Ответ длядякую аж підскакую
Так мені взагалі говорили ресурс волосся це два освітлення і треба зрізати потроху, ну в мене точно слабке можливо із-за цього не вдається зробити холодний блонд
КаваЗМолоком• 26 апреля в 22:35
В мене зразу асоціації як не рівномірно пофарбовано,або відросло
Электричка• 26 апреля в 22:36
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Якщо у вас не має сивини, навіщо ви фарбуєте ?
автор Та_шо_ж_таке • 26 апреля в 22:38
Ответ дляЭлектричка
Мій русий колір не дуже, з світлими прядками зовнішність виглядає яскравіше. Один раз повернулася в натуральний так дуже кидалися в очі темні синці під очима, якісь там прищі, а з блондом виглядаю свіжіше
Звоночек• 26 апреля в 22:40
Ответ дляМалинка
💯
Ходила з air touch років 8.
Ого,довго.