Сцена 3: ’Шалений драйв через джунглі та море’
Локація:
Острів Сенд-Кей → відкрите море.
Початок сцени:
Команда тільки-но виходить із адмінбудівлі. В руках — важливі секретні документи та флешки.
Скарлетт (по рації):
— Вас виявили. У вас 5 хвилин, щоб дістатись до води!
Аларми виють. Прожектори шукають у темряві. Солдати вибігають із автоматами.
Рейнольдс (з сарказмом):
— П´ять хвилин? Ну, що може піти не так...
(У цей момент Пікалов випадково стріляє із ракетниці у повітря. Яскравий феєрверк! Всі китайці дивляться вгору.)
Пікалов (винувато):
— Я просто хотів романтики...
Кошовий (кричить):
— На вихід!
📍 Раптово:
Команда вибігає до пляжу, де припарковані кілька старих водних скутерів (гідроциклів).
Зеленський:
— Хто вміє керувати?
Том Холланд:
— У комп´ютерній грі колись пробував!
Рейнольдс:
— Ну все, тепер точно потонемо...
🏁 Погоня починається!
Гідроцикли стартують.
Команда мчить по хвилях під крики і постріли.
На хвості — два катери переслідувачів із прожекторами.
🎵 Саундтрек:
Шалений драйвовий трек типу ’Thunderstruck’ від AC/DC, але в новій обробці.
Епічні моменти:
Кошовий намагається обігнати всіх і випадково створює гігантську хвилю, яка перекидає катер переслідувачів.
Пікалов стріляє із водяної гармати в мотор ворожого човна — мотор вибухає димом!
Том Голланд з жахом чіпляється за Зеленського, який керує гідроциклом ногами, бо обидві руки зайняті документами.
Рейнольдс тримає в одній руці пістолет, а в іншій — GoPro, коментуючи:
— ’Як вижити, коли довкола лише клоуни!’
📍 Кульмінація сцени:
Несподівано на шляху — гігантська скеля, розділяє маршрут на дві частини:
Ліворуч — вузький, небезпечний прохід.
Праворуч — відкрите море, але з мінами.
Скарлетт по рації:
— Вибирайте! Шанс 50 на 50!
Зеленський (у стилі ’95 кварталу’, кричить):
— Ми завжди йдемо туди, де страшніше!
(І команда, не змовляючись, всі мчать у найвужчий прохід.)
Кінець сцени:
Команда чудом проскочила, катери супротивника врізаються один в одного.
На горизонті — американський есмінець, який їх підбирає.
Всі змучені, мокрі, але живі.
Рейнольдс:
— Ну що, місія майже вдалася... А тепер хто хоче гарячий шоколад?
Настрій сцени:
Шалений гумор + справжній адреналін.
Дружня атмосфера серед героїв.
Відчуття, що навіть у хаосі можна вижити завдяки команді.