Блондинка в Шоколаде• 27 апреля 2025
Навіщо забезпечені люди купують в секонді?
Дівчат, от задумалась. Вчора забігла в Секонд купити дитині пару штанів вбивати на майданчику, бо штани виявились на ньому просто горять.
Там завоз і бачу мамочок багато біля корзин з одягом. І серед них одна прям дуже на себе звертала увагу, бо видно по ній, що вона не в нужді. Гарний аромат, дорога сумка, стильно вдягнута. На касі стояла з купою речей, всі в ідеал ньому стані і на вигляд справді чарівні і класно підібрані. Виходили рвзом і вона складала все у багажник авто.
Я до чого. Ми звикли, що є паралель: нема грошей - Секонд. Є гроші - нові речі.
А тут якась інша філософія? Моя подруга припустила, що може тому і є гроші, що на розвідниках типу дитячого одягу заощаджують і інвестують в дійсно вагоме. І тільки біднота прагне на останнє купити щось, щоб пускати пил в очі. По-справжньому забезпечені не бачать сенсу переплачувати.
Що думаєте про це? Дійсно така філософія життя? Чи що тоді люди з грошима роблять там?
Штани я доречі купила, Zara, H&M, mayoral. Всі чудовий стан. Віддала 100 грн за 3, перший день завозу і максимальна ціна. А потім піднялась на другий поверх, де нові речі типу стоку дитячого. То там одні штани 370 грн. Стан виходить один в один, але бірки і неношені.
Коротше, заплуталась. Одна з найбільших моїх мотивацій почати заробляти більше - це не купляти в секу. А виходить, що люди з набагато більшими доходами беруть і їм ок.
Як ви ставитесь до таких речей?
Янгол в камуфляжі• 27 апреля 2025
Ответ дляЩось не спиться
Навряд. Геї і транси нормально купували собі білизну жіночу. Ніхто з них зразу чулки з поясом на себе не вдівав.
Может, его на выходе поджидал нетерпеливый партнер
Мама Никитки-2• 27 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
Тому що одяг це всього лиш ганчірка яка б вона не була.і вкладатися в ганчір´я дурість. Такі багаті по 2-3 р відпочивають по місяцю в Іспанії на морі, діти вчаться в дорогих закладах, але частенько мама речі купує в секонді. Коли жінка має смак і дійсно можна вловити фірмові речі, а не якийсь мотлох, то чому не одягатися на секонді.? Заробляти більше щоб вкладатися в одяг?)) Одяг не інвестиція. Я розумію коли більше заробляти щоб піти на курси.щоб вивчити дітей. Щоб купиьи нерухомість.антикваріат.те що матиме цінність завжди.а не ганчір´я яке стане неактуальним вже через 1-2 роки.
А ще такі дами займаються перепродажами. Це дуже гарний дохід.я сама займалася цим. Є люди які за бренд готові платити будь яку ціну. Я дуже гарно заробляла на таких. Мала знайому на секонді, вона мене впускала за годину до відкриття. Я нагрібала речей і собі і на продаж. Гарні фото - і ха тиждень- два все розкуповували.особливо великі розміри.
Це вам ШІ текст написав?
«Щоб купиьи нерухомість.антикваріат.те що матиме цінність завжди.а не ганчір´я яке стане неактуальним вже через 1-2 роки.»
Розачарую вас, в секанді продаються речі, які не актуальні вже років мінімум зо 5-ть 🤣
Мама Никитки-2• 27 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
Це психологія дурного бідного івана. У нас ніщеброд. Зп 20тис. Зато айфон в кредит. За душою гі еопійки. На кредитках мінуси. Зато гонопу..я купила одяг дорогий.байдуже що сидітиму на макаронах. Але ж не в секонді..а ті що мають гроші.вони їх тому і мають що не купують кепки і костбми по 100-200 тис.
Я вам гарантую, що ті, хто може дозволити собі костюми по 100-200 тис по секондах 100% не ходять. І гроші вони мають не тому, що купили футболку не за 500 грн а за 20 🤣
Мама Никитки-2• 27 апреля 2025
Ответ дляБла бла бла
Дайте угадаю
’Классная вещь’ это какая-то неактуальная нелепая фигня от люксовой марки?
Или как тут любят с придыханием рассказывать ’весь свой кашемир я нашла за копейки в секонде, это вечная классика’, а то морально устаревшие свитерки
Я коли читаю теми про секонд, питаю себе: це люди справді не розуміють, що слова модно і актуально до речей зі секонду не підходять від слова взагалі? Мало того, що речі бувші у вжитку, так ще й колекції років 5-6 тому зняті з полиць магазинів.
Моська-слон• 27 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Не правда. К нам вещи новых моделей попадают гораздо позже.
Вчера ребенок купил себе типа кросы из черного бархата. У кого из представитей местного Индитекса есть такая модель? Синсей,бершпка и прочий хлам. И плюс из разных тканей часто шьют....модель одна а ткани разные.
Нам завозят устаревшие коллекции.
Сравните каталоги, сайты и тд.
Компниям выгодно
Нам завозят устаревшие коллекции.
Сравните каталоги, сайты и тд.
Компниям выгодно
Мама Никитки-2• 27 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Как человек закончивший легкую промышленность поясню.
Есть дорогие цвета. Дорогие и сложные цвета используют в дорогих марках одежды. Мас-маркет не шьет в цвете ’гранатовый’ или ’мерло’ или ’сангрия’. Это все оттенки красного. И к разговору. что красный идет всем. Да... всем, но не каждый красный.
И подбор нужного оттенка иногда в 100 раз важнее актуальности модели.
В секонде как раз есть вот такая возможность найти не просто синий, а чернильный индиго.
Лакшери покупает себе актуальный брэнд, а элита шьет себе актуальную модель в оттенке который подходит именно этому человеку
Дико вибачаюсь, а оті всі кольори «мерло» і «сангрія» на речах зі секонда звідки взялися?
Моська-слон• 27 апреля 2025
Ответ дляТролю як можу
сколько я богатых встречала все они экономные и жадные
По разному.... НО - я вот не могла понять, почему мои подруги из Киева проще одеваються чем раньше, когда жили у нас в обл центре. Потом поеяла - ипотеку платят на квартиру дочке собирают, потом на хороший отрль и Мальдивы с Америкой.
Зачем платить больше? Если сэкономленное можно вложить и ты точно знаешь куда?
Моська-слон• 27 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Хах.... пару раз красный пытался появиться, но все возвращалось к бежнвому..... ибо его купят все.
А красный - сильно обязывает
Моська-слон• 27 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Там разные бренды, поосто люди, не разбирающиеся,- ищут как на базаре
Вещи не типично британские т.е. НЕ примарк, нью лук, эйч эм, и некст - видно сразу, но не всем)))
Есть много класных марок, но они малоизвестны у нас. А по миру гремят
Миссис Буркул• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Эм. Нет. Это вот еще зимой на м. Лесная чисто по приколу сфоткала. Костюм брючный Босс кстати отличный, был бы нужен - может и купила бы себе
На втором фото плохо видно цену...там 1500 грн?
Мама Никитки-2• 27 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Нет. Только в очень дорогих магазинах, на гуччи и шанель у меня денег нет.
Ага. Тобто «сангрія» або в Шанель або в секонді?
🤣🤣🤣
Мама Никитки-2• 27 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Никто такой цвет копировать не будет. Это сложный цвет и дорогие краски
Тому його можна купити або в Гуччі або в секонді?
Ви справді не розумієте, що пишете нісенітниці?
Янгол в камуфляжі• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Ну тем не менее Шанель. Кому-то пригодится однозначно
Бирка Шанель еще не о чем не говорит. В 90е столько всего шили Made in Italy и продавали на Республиканском
Ответ дляМиссис Буркул
Там постоянно минус от этих цен. В тот день вроде бы -50 было. Я меряла этот Босс, за 750 грн, если б я была немножко худее и мне надо было иметь такой костюм - я бы его точно купила. Кому-то повезет, факт) он был новый с этикетками
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Шанель оно. Это что-то типа их классических кардиганов-жилетов. Мне они фантастически уродские и я не представляю куда их носить, но народ же их любит
Юпитерная• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Это же не Шанель.
Кто-то купил фековую Шанель, поносил и выбросил.
Мама Никитки-2• 27 апреля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Щойно летіла на літаку.
Літак напівпорожній. Бізнес клас один в один як і економ салон, тобто по суті, декілька рядів відгороджені шторочкою.
І там на весь бізнес клас був лише один пасажир.
Чоловік -десь років 35.
Квиток туди коштував втричі дорожче ніж економ .
Повторюсь: економ клас був такій самісінький і напівпорожній.
Я сиділа одразу за бізнес класом і намагалась вгадати хто ця людина, і який йому сенс було платити втричі дорожче.
Тож буває і таке.
Чоловік -десь років 35.
Тож буває і таке.
Не буває бізнес классу такого самого, як і економ. Це аксіома.
Но ви можете заспокоювати себе і надалі, що той чоловік набагато дурніший за вас.
Юпитерная• 27 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я безліч разів бачила бізнес клас, який відрізняється від економа лише тим, що за шторкою.
Це на коротких рейсах. І часто.
Юпитерная• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Вот кстати я ее нашла) оно реально стремное
Та да)))
Фігня якась. Як би не ота етикетка «Шанель» ніхто б і увагу не звернув.
Слава Українi• 27 апреля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Є непогане авто. Є власний бізнес невеликий. Не можу сказати, що я прям доларовий мільйонер, але не бідую від слова ’геть’. Проте на шмотки дійсно шкода грошей. Тому, коли є час і натхнення, іноді заглядаю в хенд. Як і на порадницю))
100%. Навіщо викинати за річ 1000-3000, якщо можна купити за 100-300 грн?
Ответ дляЮпитерная
Та да)))
Вот вещь из этой же серии продавали на аукционе. Не знаю за сколько купили, но не меньше чем 900 баксов, судя по условиям аукциона. И это коллекция 2018 года. И сравнивая плетение, тип нитки - точно можно сказать, что это таки Шанель там висит😆 просто вида нетоварного. Возможно если с ней поработать отпаривателем и потом профессионально отснять хорошей камерой, то у вещи реально есть шанс уехать из того секондовского ангара какой-нибудь ценительнице в шкаф. Надо заехать глянуть, висит ли она там еще😆
Мама Никитки-2• 27 апреля 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Запах убирается смесью сода+уксус. Стираю, конечно же и не скрываю, что б_у. Я своих клиентов не обманываю.
Прям так і пишите що секонд чи скромно «пару раз вділа»?
Миссис Буркул• 27 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Да, так и пишу-американский сэконд, как есть.
Тоска в носках• 27 апреля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
В Метро на метро надо ездить
А в булушною на такси
З понеділка на дієті• 27 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Спеціально для вас знайшла якогось блогера, який літав цією ж компанією.
Зробила скріншот з його відео обзору аналогічного перельоту.
Немає різниці в салоні крім шторки. Жодної.
І я не кажу, що чоловік дурний.
Я кажу, що є люди, які мають гроші - і їх витрачають в своє задоволення. Навіть там, де різниця між дорогим і дешевим не помітна.
На противагу тим, хто гроші має - і ходить в секонди.
І я не кажу, що чоловік дурний.
Миссис Буркул• 27 апреля 2025
Ответ дляPrervana
А пальто слева вы не взяли? Должно вам по цветотипу подойти...
Мама Никитки-2• 27 апреля 2025
Ответ дляМоська-слон
Нам завозят устаревшие коллекции.
Сравните каталоги, сайты и тд.
Компниям выгодно
Нам завозят устаревшие коллекции.
Сравните каталоги, сайты и тд.
Компниям выгодно
Я не в курсі шо таке «Индиттекст»
А кросівки з бархату у мене були і 15 років тому і 5
Щодо привозять застарілі колекції, то це неправда. Мережеві магазини практично одночасно поповнюють колекції. Інша справа, що відбивають ті речі в різних країнах, тому якійсь дуже відрізняється.
Ну і наостанок. Речі в секонд попадають коли їх відносили вже пару років після купівлі. Про сучасність мова взагалі не йде.