Блондинка в Шоколаде• 27 апреля 2025

Навіщо забезпечені люди купують в секонді?

Дівчат, от задумалась. Вчора забігла в Секонд купити дитині пару штанів вбивати на майданчику, бо штани виявились на ньому просто горять.
Там завоз і бачу мамочок багато біля корзин з одягом. І серед них одна прям дуже на себе звертала увагу, бо видно по ній, що вона не в нужді. Гарний аромат, дорога сумка, стильно вдягнута. На касі стояла з купою речей, всі в ідеал ньому стані і на вигляд справді чарівні і класно підібрані. Виходили рвзом і вона складала все у багажник авто.
Я до чого. Ми звикли, що є паралель: нема грошей - Секонд. Є гроші - нові речі.
А тут якась інша філософія? Моя подруга припустила, що може тому і є гроші, що на розвідниках типу дитячого одягу заощаджують і інвестують в дійсно вагоме. І тільки біднота прагне на останнє купити щось, щоб пускати пил в очі. По-справжньому забезпечені не бачать сенсу переплачувати.
Що думаєте про це? Дійсно така філософія життя? Чи що тоді люди з грошима роблять там?
Штани я доречі купила, Zara, H&M, mayoral. Всі чудовий стан. Віддала 100 грн за 3, перший день завозу і максимальна ціна. А потім піднялась на другий поверх, де нові речі типу стоку дитячого. То там одні штани 370 грн. Стан виходить один в один, але бірки і неношені.
Коротше, заплуталась. Одна з найбільших моїх мотивацій почати заробляти більше - це не купляти в секу. А виходить, що люди з набагато більшими доходами беруть і їм ок.
Як ви ставитесь до таких речей?
Петриківна• 27 апреля 2025
Думаю, что вы свои фантазии за действительность выдаете)
Може ще третю?• 27 апреля 2025
не ходят состоятельные по секондам
Радість моя• 27 апреля 2025
Что такое обеспеченные? Ваша планка просто очень низкая.
Борщик• 27 апреля 2025
Ніяк не ставлюся до чужого життя. Хто де вважає потрібним, там і одягається.
Петриківна• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
не ходят состоятельные по секондам
Потому что там ковыряться - просто терять время
Гидроусилитель руля• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
не ходят состоятельные по секондам
О это вы так думаете, я как бывший работник секонда чего только не видела, и покупателей в шубах при всем на сезон не одна у них она. И приезжали на дорогих машинах люкс класса.
Може ще третю?• 27 апреля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
вы мне можете навести хоть сто примеров, это все будет исключение
А ось і я• 27 апреля 2025
Чергова тема на Порадниці, яка має очевидну просту відповідь: «бо люди різні, з різними смаками, цінностями і пріоритетами». Мати гроші не дорівнює бажанню купувати щось дорожче, чим є можливість.
ТАЗератти• 27 апреля 2025
Може програла парі і тепер вимушена купити щось в секонді.
Королева Сарказма• 27 апреля 2025
А заможні, це які?
Тоска в носках• 27 апреля 2025
Тут недавно писала, що забезпечені, це ті які в Метро по продукти на авто їздять
90x60x90• 27 апреля 2025
Перепродажами занимается Вами увиденная обеспеченная женщина.
Бла бла бла• 27 апреля 2025
Откуда мы знаем, какой аромат и сумку вы считаете классными?
А авто и вовсе не роскошь
После шести ни-ни• 27 апреля 2025
два варианта. или человек на этом зарабатывает, полно таких бизнесов, где продают вещи с секонда, а машина и достаток могут быть обеспечены мужем. но свои деньги тоже не мешают.

второй вариант моей родственницы, псих расстройство. оно не мешает ей вести свой бизнес, сидит на антидепрессантах, постоянно роется в секах и скупает весь хлам мешками. нам тоже раздает, я на мусорку отношу все это добро.
Гарні диньки• 27 апреля 2025
Тому що одяг це всього лиш ганчірка яка б вона не була.і вкладатися в ганчір´я дурість. Такі багаті по 2-3 р відпочивають по місяцю в Іспанії на морі, діти вчаться в дорогих закладах, але частенько мама речі купує в секонді. Коли жінка має смак і дійсно можна вловити фірмові речі, а не якийсь мотлох, то чому не одягатися на секонді.? Заробляти більше щоб вкладатися в одяг?)) Одяг не інвестиція. Я розумію коли більше заробляти щоб піти на курси.щоб вивчити дітей. Щоб купиьи нерухомість.антикваріат.те що матиме цінність завжди.а не ганчір´я яке стане неактуальним вже через 1-2 роки.
А ще такі дами займаються перепродажами. Це дуже гарний дохід.я сама займалася цим. Є люди які за бренд готові платити будь яку ціну. Я дуже гарно заробляла на таких. Мала знайому на секонді, вона мене впускала за годину до відкриття. Я нагрібала речей і собі і на продаж. Гарні фото - і ха тиждень- два все розкуповували.особливо великі розміри.
Федорино Горе• 27 апреля 2025
Если есть возможность сэкономить, то почему бы и нет?
МояХатаЗкраю• 27 апреля 2025
Я например купила кепку там найк, цена вопроса 100 грн
Кепка в идеале
Мне на даче отлично
А еще шторы там взяла на террасу, тоже три копейки вышли
Може ще третю?• 27 апреля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Кепка в идеале
Мне на даче отлично
и зарабатываете 300 тыс?
или просто купили кепку
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
не ходят состоятельные по секондам
Ходят
Это охота ,азарт
Тоже самое ,что собирать грибы . Или вы считаете ,что грибники -это люди ,которым нечего есть ?
Борщик• 27 апреля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Просто в магазин заїздили на авто?
Пожмаковна• 27 апреля 2025
Вот так зайди куда то, тебя обсмотрят с головы до ног, ещё и на форуме обсмакуют
Може ще третю?• 27 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Ходят
Это охота ,азарт
ок, все богатые люди роются исключительно по секондам
что с вами спорить
МояХатаЗкраю• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
и зарабатываете 300 тыс?
или просто купили кепку
Ну не 300 тыс, но и не минималка
Езжу на етроне
Бла бла бла• 27 апреля 2025
Бедным не так обидно после этих историй. Любят они обсасывать такие городские легенды. Якобы и обеспеченные секондом не брезгуют
А еще Винника с Билык там заметили, концертные вещи покупали и рассказывали, что нигде таких уникальных нет

В реале же человек с деньгами, да еще который регулярно может выезжать и покупать из экономии в итальянских аутлетах (если ему приспичило сэкономить)
найдет занятие поувлекательнее, чем рыться в вонючих тряпках
автор Блондинка в Шоколаде • 27 апреля 2025
Ответ дляРадість моя
Ну давайте скажу так, жінка яка вибивалась зовні з тої когорти мам, що там були.
Prervana• 27 апреля 2025
И снова здравствуйте. Секонд это фан, охота и прикол. А не ’не хватает денег на Зару’
Ответ дляГидроусилитель руля
От про це і моє питання, яка мотивація таких людей брати там?
Пусин Кукин• 27 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
что с вами спорить
Я с вами не спорю,соответственно и вы не спорьте со мной
И у вас как то странное мышление :обязательно ВСЕ состоятельные должны ходить в секонд ? Или вы считаете ,что все бедные ходят в секонд ?
Чорт і Шо• 27 апреля 2025
Я люблю хуману , часто там вижу очень модных и не бедных людей, но и бедных дофига ходит ... Если человек умеет выбирать вещи и модно одеваться в секунду , то зачем платить больше, лучше эти деньги на отдых отложить
Ну и азарт конечно, урвать крутой бренд за копейки
Бла бла бла• 27 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Ходят
Это охота ,азарт
Да, надышаться их вонючей обработкой от вшей