Альдебаран• 27 апреля в 10:27

Чи вийде працювати вихователем з хворою спиною?

Дівчата, хто працює вихователем, яке навантаження на хребет? Я можу трохи посидіти, трохи постояти, якщо постійно нагигатися, розгинатися, довго сидіти, стояти, то спина не витримує. Спасибі за відповіді!
бЭйбА• 27 апреля в 10:29
Зможете!
БезВзяток• 27 апреля в 10:29
Нет. Это адская работа.
автор Альдебаран • 27 апреля в 10:30
Ответ дляБезВзяток
Нет. Это адская работа.
Що саме там пекельного?
автор Альдебаран • 27 апреля в 10:30
Ответ длябЭйбА
Зможете!
А дітей одягати-роздягати, постійно нагигатися до них потрібно?
No problems• 27 апреля в 10:32
У сина в саду була вихователька старша і з паличкою. Я коли її побачила, думала, це хана, буде в групі хаос. Але насправді у неї була найкраща дисципліна і організованість. Не знаю, як вона справлялася фізично, але вона ще точно набирала групу і після сина. Так що можливо. Хоча впевнена, на момент погіршення здоров´я в неї вже був педагогічний досвід.
Завжди мало• 27 апреля в 10:32
Ответ дляАльдебаран
Що саме там пекельного?
Як давно ви вчились? Одягнути-роздягнути, підтягнути, соплі витерти, в сховище-зі сховища, від мами відняти на ручки, допомогти їсти, на заняттях стрибати коником-зайчиком-перепілкою. Про написання планів і атестацію окремий треш.
Що зі спиною? Діагноз і лікування є?
No problems• 27 апреля в 10:32
Ответ дляАльдебаран
Навіщо? Дітей треба навчити це робити самостійно. Плюс є няня.
Бодіпозітівна• 27 апреля в 10:33
Ответ дляАльдебаран
Що саме там пекельного?
Батьки дітей і районо
А так за Вашим описом - ясла Вам точно будуть пекельні. Того на руки взяти, того взути/роздягти/поправити..
У Вас діти є? Якщо є - уявіть що у Вас їх стало 20-30 :))
Вам, можливо, зайшов би варіант «заміна основного вихователя». Прийти на пів дня, і група середня/старша, де діти вже самостійні.
Завжди мало• 27 апреля в 10:33
Ответ дляNo problems
Ви 25 дітей за скільки вдягнете у сховище? За 5 хв дайте майстер-клас, я його монетизую
Завжди мало• 27 апреля в 10:34
Ще є посада помічника вихователя при інклюзії. Хоча треба знати діагноз дитини
Бодіпозітівна• 27 апреля в 10:35
Ответ дляNo problems
Це досвід ) я працювала зі схожою вихователькою. Її діти чули навіть коли вона майже пошепки казала «збираємо іграшки і готуємось до заняття». Шикарна вихователька була, багато чому у неї навчилась.
автор Альдебаран • 27 апреля в 10:36
Ответ дляЗавжди мало
Що зі спиною? Діагноз і лікування є?
Грижа міжхребцева, 11 мм, операцію не пропонують, медикаментозне лікування не допомагає. Домогосподаркою справляюся, можна жити, але мійї чоловік проти цього, тому треба кудись іти на роботу.
автор Альдебаран • 27 апреля в 10:36
Ответ дляБодіпозітівна
Батьки дітей і районо
Є дитина, вже 13 років.
Бодіпозітівна• 27 апреля в 10:37
Ответ дляАльдебаран
Є дитина, вже 13 років.
Ну то пригадайте її дитинство, те що Ви бачили на майданчиках/у подруг і помножте на 20 )
Пластилин_Колец• 27 апреля в 10:41
А хто ви за спеціальністю ?
автор Альдебаран • 27 апреля в 10:42
Ответ дляПластилин_Колец
А хто ви за спеціальністю ?
Вчитель української мови. Але не працювала за спеціальністю.
Королева ганделику• 27 апреля в 10:42
Ні фізично, ні фінансово!
Пліснявілий сир• 27 апреля в 10:43
А чому у вас хвора спина ?
Де ви зробили ту грижу ?
автор Альдебаран • 27 апреля в 10:44
Ответ дляПліснявілий сир
А чому у вас хвора спина ?
Де ви зробили ту грижу ?
Є міжхребцева грижа, велика, протрузії.
Пліснявілий сир• 27 апреля в 10:44
Ответ дляАльдебаран
Є міжхребцева грижа, велика, протрузії.
Вже прочитала
Від чого це ?
А ось і я• 27 апреля в 10:45
Ответ дляЗавжди мало
Що зі спиною? Діагноз і лікування є?
Діти мають самі одягатися. Їсти також не допомагають.. Плани то треш, згодна
ProstoKoschka• 27 апреля в 10:45
Ответ дляБезВзяток
Нет. Это адская работа.
Что там адского?
А ось і я• 27 апреля в 10:47
Ответ дляАльдебаран
Ідіть вчителькою
Помогалочка• 27 апреля в 10:48
Порада чоловіка про іти на роботу хороша, а про садок погана
Є купа варіантів менш напрямної роботи, а під 50 зараз беруть через нестачу людей в Україні, тому зараз прекрасний час для виходу із декрету
Бодіпозітівна• 27 апреля в 10:48
Ответ дляА ось і я
Ага, мають. Але в ясельній групі їх треба вчити ) і вчить вихователь і няня.
Я часто стикалась з тим, що діти приходили в садок і чекали поки їм ложку в рот сунуть чи капці вдягнуть, а батьки на питання відповідали «так я ж в садочок привела, що б навчили» :)))) хоча більшість батьків все ж таки адекватні, і більшість дітей або стараються навчитись, або вже доволі самостійні )
БезВзяток• 27 апреля в 10:50
Ответ дляЗавжди мало
Що зі спиною? Діагноз і лікування є?
Крестница работает воспитателем уже пару лет. Ей 23 года. Домой приползает.
Благоуханочка• 27 апреля в 10:52
Ответ дляАльдебаран
Нужно.
Я работала, всем помоги обуться , одеться, проследи,построй, потом мокрая последняя одевалась, обвещивалась сумками с игрушками и вела на площадку.
У меня ещё и было в группе 3 инклюзивных ребенка, за которыми особый досмотр.
автор Альдебаран • 27 апреля в 11:17
Ответ дляПліснявілий сир
Вже прочитала
Від чого це ?
Доглядала за лежачими батьками по черзі в молодому віці, 25-27.
Бойцовская• 27 апреля в 11:28
Ответ дляАльдебаран
Що саме там пекельного?
Хотіла вам дати пораду, але промовчу)))
Бойцовская• 27 апреля в 11:29
Ответ дляNo problems
Няні не буде