ХвостПистолетом• 27 апреля 2025

Задушний кашель, SOS

Вже пару днів нападаючий кашель,, вже болить все...горло пече вже від того..підкажіть що випити? Чи можливо в уколах аби зняти спазм.... Спати не можу..вже аж з позивами рвотним.. сил немаю
Лікар виписав базуку ісландський мох, і мукалтин...
Мурзилка• 27 апреля 2025
Точно не алергія є причиною ?
Надежда наш компас• 27 апреля 2025
Який кашель?
автор ХвостПистолетом • 27 апреля 2025
Ответ дляМурзилка
Точно не алергія є причиною ?
Діагноз гострий бронхіт , не уточнений
автор ХвостПистолетом • 27 апреля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Який кашель?
Сухий , надривний,, з позивами рвотним уже
Завжди мало• 27 апреля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Не хочу вас пугать, но если будет долго- сделайте рентген легких
Блондинка в Законе• 27 апреля 2025
Робили флюрографію?
автор ХвостПистолетом • 27 апреля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Робили флюрографію?
Ні, лікар слухала , сказала тяжке дихання Бех хрипів,
Мурзилка• 27 апреля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Діагноз гострий бронхіт , не уточнений
Якщо причина респіраторна, - то мені допомогав Стоптусин. Теж був злючий, приступоподібний кашель, але як наслідок застуди. У вас може інша причина.
автор ХвостПистолетом • 27 апреля 2025
Ответ дляМурзилка
Нежить була спочатку,, ну і зараз також є
Блондинка в Законе• 27 апреля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Завтра зробіть. Самолікування, це не вихід і поради. Роки ,пийте теплого побільше, розсмоктуйте мед.
КокошинЭль• 27 апреля 2025
тос май якщо немає протипоказів, зволожене приміщення
Латвийские_Номера• 27 апреля 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Оо в мене таке саме лікувала бронхіт, але вже є пневмонія, тому 2 антибіотика одночасно, рентген не показав пневмонію, погіршення по ЗАК
Фиктивная• 02 мая 2025
У меня мама вирус подцепила и так кашляла мухим. Врач порекомендовала противовоспалительное. Вы не поверите, но нурофен снял мухойкашель. А аообще сейчас буйное цветение. Попробуйте антигистаминное сначало. Врач ваш не очень мягко говоря