Карамелька• 27 апреля 2025
За сколько времени реально выучить Словацкий язык?
Девочки планирую сына отправить в Словакию учится, сказали набор в университет ещё идёт на этот год.
За сколько времени ваши дети выучили язык?
Понятно что все по разному учат, достаточно вообще 30 часов уроков или этого мало?
младокошкина• 27 апреля 2025
Ответ дляНехай щастить
А мій вчора математику (СЦИО) складав онлайн. Це остання спроба... Сподіваюсь, вистачить балів для вступу
Бажаю вдало скласти іспит в Словаччині!
Дякую величезне!!! Вашому синові також!!!!
31.03.25 закінчився прийом заявок на бакалавра,хіба що якщо буде недобір на якусь спеціальність,що навряд чи,бо дітей реально багато,тільки через цю фірму,що вступаємо +-500 дітей.Або спеціальність якась хз.Етика і Естетика.Син вчить з жовтня,десь через місяць буде здавати на В1.Документи подавали,в універи де без екзаменів вступних,бо реально розумію,що з В1 він не здасть математику,наприклад,на словацькій.Через пару тижнів уже будуть результати вступу.В цьому році мабуть у Вас уже не вийде...
Я-ваш шанс• 27 апреля 2025
Ответ длямладокошкина
Мій нервує. Сидить зубрить) Дала вже заспокійливе. В четвер їдемо на екзамен в Словаччину
А на яку спеціальність вступаєте, якщо не секрет.
младокошкина• 27 апреля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Без спеціальності. Після 9-го класу, в гімназію
Не гоню• 28 апреля 2025
Ответ дляКарамелька
Нет, 2.5 месяца
Наш вступав в минулому році, вчив з травня по вересень, бо одразу думали в Польщу вступати і вчив польську. Вже з вересня вчиться, все добре, там також ходить на курси і вчить мову, все можливо, було б бажання.