Шумелка Мышь• Изменено 28 апреля 2025

Хлопчик 150 см зріст вага 35, не знаю якого розміру теніски і поло некст?

Вчора були в зара кідс
То теніски і футболки 152 розмір по довжині ок , але широкі через те , що худенький
Футболки 146 розміру краще сиділи
Хто на нексті постійно замовляє , може порадите ?
Unmistakable• 28 апреля 2025
Беріть 146, не помилитеся. Мій син зараз 146, так поло ще великі. Якщо хочете, то можу поміряти довжину.
автор Шумелка Мышь • 28 апреля 2025
Ответ дляUnmistakable
Поміряйте , будь ласка , довжину і ширину
Бо хочеться замовити і носити , а не чекати поки виросте потім
Дякую!
автор Шумелка Мышь • 28 апреля 2025
Ответ дляUnmistakable
І можете сфоткати які у вас, дякую
Unmistakable• 28 апреля 2025
Ширина 41, а довжина 60 см.
Леннон_Жив!• 28 апреля 2025
Англійськи бренди не для худих дітей.
На худих більше шиють французькі бренди.

Так як вам в футболках не важлива довжина рукава, то точно треба брати розмір 146 см.
Туфли в чешуе• 28 апреля 2025
В мене дівчинка з таким самим зростом, але не худа, то беру все 152 розмір, там гарно на виріст буде, десь до 158 можна точно носити.
Я на хвилинку• 28 апреля 2025
У меня ребенок 133 см и 26 кг, покупаю 134, выбираю модели на более стройных, оно же тоже разное у одного производителя. С футболками особых проблем нет, со штанами есть. 128 уже коротковаты, 134 большие в поясе, даже с учётом кулисок.
Турки на худышек много отшивают.
Чаклунка-ведунка• 28 апреля 2025
а слім фіт немає крою?
Наполеон Бонапарт• 28 апреля 2025
146 нормально сядуть, якщо дитина не в віці активного росту. Мій носив футболки 134 до своїх 140 см зросту.
Два сезони. Зараз взяла 146, і зріст 146, вільно сидять. Трохи овер.
автор Шумелка Мышь • 28 апреля 2025
Ответ дляUnmistakable
Ширина 41, а довжина 60 см.
Дякую , хороші
автор Шумелка Мышь • 28 апреля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Дякую
Наполеон Бонапарт• 28 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Дякую
Фото тиждень тому.
Теж худий
Наполеон Бонапарт• 28 апреля 2025
Взагалі хороші в них дитячі футболки, що важливо, бокові шви не перекручуються після прання
Я й собі беру на 158
автор Шумелка Мышь • 02 мая 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Фото тиждень тому.
Теж худий
Красень! Стрункий , не худий!