Галя із Дарниці• 28 апреля в 12:02
Что лучше при неврозе, эсциталопрам или велаксин?
Диагноз- Невроз, тревожно фобическое расстройство.
У кого есть опыт на этих двух препаратах?
Результат:
вже голосів:
2 (66.67%)
Эсциталопрам
1 (33.33%)
Велаксин
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 12:05
Ответ дляВам телефонограмма
Удалено администрацией...
Во первых я ничего не лепила, что за претензии ? во вторых у кого морда?
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 12:06
Ответ дляВам телефонограмма
Удалено администрацией...
Міряно-переміряно• 28 апреля в 12:10
все індивідуально ,дитина спробувала 6 різних за 3 роки і тільки останній допоміг .тут не можна орієнтуватися на досвід інших
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 12:12
Ответ дляМіряно-переміряно
Ого, 6
Це ж кожен раз захід на новий препарат 🥲
Міряно-переміряно• 28 апреля в 12:15
Ответ дляГаля із Дарниці
Ого, 6
і не на один (частіше за все зміна нейролептика ,антидипресанта і стабілізатора настрою .Найгірший захід був лише на 1 препарат ,далі якось легше, але дітям рекомендують в стаціонарі це робити
Ламборджини• 28 апреля в 12:15
Ответ дляМіряно-переміряно
Які препарати були і що допомогло?
Міряно-переміряно• 28 апреля в 12:16
Ваші не приймали ,перший бо від нього частіше набір ваги ,а в нас і так це вже є .А Велаксин є в списку ’майбутніх ’ у лікаря
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 12:18
Ответ дляМіряно-переміряно
Так, сестра набрала 24 кг на есциталопрамі.
Омлетик• 28 апреля в 12:18
Вважаю, некоректне запитання
На АД люди реагують виключно індивідуально
І препарат лікар призначає певній людині в індивідуальному порядку
Мені особисто есциталопрам викликав безсоння, тривожність, суїцідальні думки аж настільки, що довелося кинути його. Не змогла терпіти. Велаксін успішно пройшла 1,5 року, нещодавно закінчила.
А хтось роками на есциталопрамі чудово себе почуває.
Тому, тут тільки думка і призначення лікаря, а не вибір - те чи інше. Вам би лікар призначив один препарат з можливою потім заміною, якщо не влаштує. Отже жи самі собі призначаєте... Не треба так
Міряно-переміряно• 28 апреля в 12:19
Ответ дляЛамборджини
Які препарати були і що допомогло?
зазар Сімода (але набір ваги і проблеми з пролактином ,тому будемо міняти )і нейролептик і стабілізатор настрою .Приймали золофт (найгірша реакція )хоча він один з кращих ,флуксен ,пароксин і ще два одразу не згадаю ,бо ліками чоловік тоді займався
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 12:20
Ответ дляОмлетик
Вважаю, некоректне запитання
Я не призначаю, я питаю в кого є досвід між цими препаратами, доречі вони по рецепту, не розумію атакуючих у темі.
Міряно-переміряно• 28 апреля в 12:21
Ответ дляОмлетик
Вважаю, некоректне запитання
підтримую ,тільки лікар і змінювати на власному досвіді якщо щось не підходить.В моєї така дія на пароксині була і є в оточенні один суїцид саме через нього
Омлетик• 28 апреля в 12:25
Ответ дляГаля із Дарниці
Чому у вас агресія і неадекватна відповідь?
Я зовсім не атакую, а просто спокійно пояснюю вам.
Плюс окрім поради я висловила вам свої особисті відчуття від прийому того та іншого.
Не може такого бути, щоб вам лікар прописав два препарати на вибір.
Просто не може бути.
А якщо ви вирішили самі собі купити, то просто спокійно не раджу цього робити. Тому що системні АД це не жарти, мають вплив і на пролактін, і на стан психіки в цілому, особливо якщо люди починають їх прийом без прикриття належними ліками протягом перших 2 тижнів. Рецепт доречі не проблема)) я обидва препарати в Києві купую без рецепту.
І ще - ви написали невроз?? Мені невроз лікар АД не лікував, для цього є інші препарати
Просто не може бути.
Ламборджини• 28 апреля в 12:29
Хочете самі собі призначити?
Тоді для початку краще поставити вибір - есциталопрам або сертралін
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 12:35
Ответ дляОмлетик
Просто не може бути.
Бо я не писала на вибір, я спитала хто мав досвід? Почали всі атакувати, приймала сестра, їй призначили велаксин, а був есциталопрам, але вона набрала вагу.
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 12:38
Ответ дляЛамборджини
Хочете самі собі призначити?
Я не писала що хочу собі призначити.
Омлетик• 28 апреля в 12:39
Ответ дляГаля із Дарниці
Ні, ви все одно якась збуджена))) Вам особисто, певно, також потрібен АД.
Хто вас атакує? З вами спокійно всі розмовляють. Заспокойтеся.
Просто ви трохи некоректно сформулювали тему і тому люди вас хотіли застерігти від своїх помилок, раніше зроблених, от і все... А ви відразу в агресію.
Зрозумівши питання остаточно, відповідаю. Есциталопрам приймати не змогла, щодо ваги знаю що дуже багато хто погладшав на ньому. На велаксині скинула 12 кг, тільки обовязково треба тримати контроль пролактіну.
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 12:39
Ответ дляМалая Налегке
Я пью эсциталопрам, вес не набрала. Невроз снял
Дякую, а яка доза?
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 12:46
Ответ дляОмлетик
Дякую, так я збуджена, вибачте, теж потрібен, а чого не змогли приймати есциталопрам?
Контроль пролактіну, це періодично здавати кров на пролактин?
Омлетик• 28 апреля в 12:50
Ответ дляГаля із Дарниці
Не знаю. Мабуть індивідуально. Я писала вище. Не змогла на нього навіть зайти. Перестала повністю спати ночами проте цілими днями спала. Вночи була збудженість, потреба постійних рухів, великий страх до панічних атак та суїцідальні думки, що краще перервати все просто зараз або не терпіти оце все. Короче кажучи я витримала тиждень і кинула.
Так. Здається на пролактин кров
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 12:57
Ответ дляОмлетик
Так. Здається на пролактин кров
А кидали поступово? починили з 0.5 мг?
Потужна махіна• 28 апреля в 13:00
я принимала несколько лет назад ципралекс, а сейчас пью велаксин.
оба препарата норм. не могу сказать какой лучше, а какой хуже, это все индивидуально и зависит от типа депрессии, но острых проблем и побочек, которые бы сильно портили жизнь не было
Омлетик• 28 апреля в 13:01
Ответ дляГаля із Дарниці
А кидали поступово? починили з 0.5 мг?
Звісно що ні. Куди в такому стані було ще поступово знижувати. Чи дочекатися було поки викинуся з вікна?
Поступово припиняють приймати препарат із зниженням дозування поки був тривалий прийом. Зараз я так робила з велаксином. Злазила місяць, поступово знижуючи дозування. Слава Богу, нічого, окрім яскравих кольорових снів із синдрома відміни не було.
А тоді з есциталопрамом просто в один день кинула. Ще два дні провалялася вдома, відсипалася і потім вже вийшла на роботу
Галя із Дарниці
• 28 апреля в 13:04
Ответ дляПотужна махіна
Спасибо ❤️